140’ın üzerinde borsayı aynı anada analiz etmiş olsanız ve size dünyada eşi benzeri olmayan bir platform sunulsa cevabınız ne olurdu? Vebitron bir platformdan fazlası.

Vebitron sosyal medya üzerinde oluşturulan analiz paylaşım guruplarının bireysel kullanıcılara ulaştırılmasını sağlayan bir platformdur. Bunun yanında kullanıcısına onlarca özelliği ücretsiz sunan ve bireylerin coin borsaları ile eş zamanlı ve profesyonel hareket etmesini sağlayan eşsiz bir platformdur.

Vebitron Nedir

vebitron

Vebitron nedir içerisinde farklı algoritmaları bulunduran yatırımcısına her türlü şartlarda kazandırmayı hedefleyen yüzlerce trade robotlarını kullanıcılarının hizmetine sunmayı hedeflemektedir ayrıca kullanıcı verilen istatistiklere dayanarak kendine hangi şartlarda hangi robotun kazandırabileceğini tahmin kolaylığı sağlamaktadır.

Vebitron bot platformu üzerinde her türlü senaryoya göre hazırlanmış trade botlarını kullanıcılarının hizmetine sunmakla kalmayıp, kişisel kullanıcıların kendi algoritma ve trade yöntemlerini vebitron yazılım mühendislerinin desteğiyle botlaştırıp platform üzerinde hizmet vermesine ve pazarlanmasına olanak sağlamaktadır. ayrıca bu botların performans değerlendirmesini yapıp istatistik bilgilerine ulaşılmasına imkan vermektedir. Kullanıcılar veriler dahilinde diledikleri botu geçmişe yönelik analizlerini inceleyerek yatırımlarını şekillendirebileceklerdir.


Vebitron Nasıl Çalışır Kurulur ve Kullanılır

Bu bölümde size vebitron nasıl çalışır düşünceniz ile ilgili bilgiler aktaracağız. Platforma sahip olabilmeniz için herhangi bir kullanıcının daveti ile ön kayıt olmanız gerekiyor. Eğer size daha fazla yardımcı olmamızı isterseniz canlı chat ekranından, yorum alanından bize ulaşabilir yada referans linkimiz ile kayıt olup takımımıza katılıp ayrıcalıklı destekler alabilirsiniz.

vebitron nasıl kullanılır

Koin yatırımların yanı sıra sektörün gelişimiyle paralel olarak ticaretinizi kolaylaştıracak ve kendinizi sektöre daha hazır hale getirecek çeşitli özellikler dahilinde kullanıcılara sunulmuştur.

Charts : 

Bounties :

Backtest :

MasterNode :

İco Takip Sistemi :

Kişisel Trade Sayfası :

Kripto Para Haberleri :

Kişisel Bot Geliştirme :

Arbitraj Takip Sistemi :

Anlık Borsa Analizleri :

Coin Takip Sistemi :

Anlık İndikatör Gözlemleme :

Gelişmiş Market Analiz Sayfası :

Vebitron Bot :

Vebitron Sinyal Grupları :

Yukarıda ki extra kullanılabilir olan özellikler bireylerin coin borsalarında daha etkin hareket etmelerini sağlamaktadır.

Vebitron nasıl Kurulur


Vebitron Üye Kayıt Olma ve Üyelik Adımları

Vebitron üye Olma

Vebitron kayıt Olma

Vebitron üyelik Adımları


Vebitron Paketleri ve Satın Alma

Vebitron paketleri

Vebitron satın alma


Vebitron Kazanç Planı ve Tablosu

Vebitron kazanç planı

Vebitron tablosu


Vebitron Kariyer Planı

Vebitron kariyer planı

Beginner Kariyeri :

Presenter Kariyeri : 

Jobber Kariyeri : 

Runner Kariyeri : 

Trainer Kariyeri : 

Specialist Kariyer : 

Trader Kariyeri : 

Broker Kariyeri :

Expert Kariyeri :

Market Maker Kariyeri :

Senior Market Maker Kariyer :

Kariyer 12 : 


Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 6 Ortalama Puan: 4.8]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir