Yerli Firmalar
Popüler

TTS international (Star) Bant Nedir, Hakkında Tüm Bilgiler

TTS international Star firması 2019 yılının Temmuz ayında kurulmuş olan bir Türk şirketidir. %100 yerli sermaye ile kurulan bu firmanın merkezi Türkiye’nin Antalya şehrindedir. Global bir firma olan TTS international Star tüm ülkelere ihracatını gerçekleştirir.

Network marketing, şirketler kendi imkanları yerine bireylerin kazanç sağlamasını sağlayan; ürünlerini tanıtan bir pazarlama çeşididir.

TTS international Nedir

TTS international açılımı: Transdermal Terapötik Sistem’den esinlenilmiş olup Transdermal dalga teknolojisinden gelmiş bir kelimedir. Transdermal Terapötik Sistem: doğrudan deri üzerine uygulanır ve sistematik etki sağlanmasını amaçlar. TTS medikal bantları (akıllı patch) ile geniş ürün gamını bünyesinde barındırmaktadır. TTS Star nedir yaşam kalitesini yükseltmek, hayat standartlarını üst düzeye taşımak için önemlidir.

TTS Star Nerede Kim Kurdu
TTS Star Nerede Kim Kurdu

TTS international Nerede Kim Kurdu

2019 yılının Temmuz ayında genç iki girişimci Serdar Çetinkaya ve Veysel Çakır tarafından Antalya’da kurulmuştur. TTS Star international %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Trans Dermal Medikal Band ürünü ile Türkiye pazarına giriş yapmıştır ve çalışmalarını halen sürdürmektedir. TTS international nerede kim kurdu ile dünyaya açılarak global bir firma olması amaçlanılmıştır.

TTS Star Ürünleri Nelerdir
TTS Star Ürünleri Nelerdir

TTS international Ürünleri Nelerdir

TTS Star international ürünlerinden olan akıllı patch (medikal sağlık bandı) nano teknolojisi ile yüklenir. Bu yüklenme bovis enerji ile doğal mineraller sonucu bandın akupunktur bölgelerinde yapıştırılır. Bu sayede kıl köklerinde bir emilim oluşur ve kılcal damarlardan kana karışması sağlanır.

Vücudun ihtiyacı kadarındaki minareller alınır ve bunun sonucunda vücut kendi halinde alımı kesmektedir. İnsan vücudu için sağlıklı bir yaşam sürdürülmesi açısından bağışıklığı güçlendirir. Bu sayede sağlığa yarar ürünler kullanılması ile TTS international kullananlar dikkatini çekmektedir.

TTS international ürünleri içerisinde olan Smart Patch’in içerisinde bir sürü vitamin mineralleri bulunur.

Bunlar; Hidrolized, Red Kore Ginseng, Collagen, Lecitin, Saponins, Sinensis, C, E ve D vitaminleridir.

TTS international ürünlerinden bir diğeri ise Power Patch’dir. İçerisinde pek çok güçlü mineraller bulunur ve insan vücudu açısından oldukça önemlidir.

Power Patch içerisinde; L arginin, Ginseng, Ginko Biloba bulunmaktadır. Ayrıca; C ve D vitaminleri, B9 ve B12 vitaminleri de yer almaktadır.

Bir diğer TTS ürünü Omega Q Enzim Patch’dir. İçerisinde bulunan mineraller; Omega 3, Omega 9, E vitamini, Q-enzim Q10 vitaminleridir.

Bir diğer TTS Star ürünlerinden biri Fit Patch’dir. İçerisinde diğer ürünler gibi zengin minerallar mevcuttur.

Bunlar; Caralluma Fimbriata, Garcinia Cambogia, Palmitoyl Tripeptide, L Carnitine, Spirulina, Bitter Melon, Camellia Sinensis’dir. Ayrıca; Krom, Leptin, Ginger ve Guarana mineralleri yer alır.

TTS Star Kazanç Planı
TTS Star Kazanç Planı

TTS international Kazanç Planı

TTS Star international ürünleri yenilikçi ve inovatif ürünler olup kendini kanıtlamış, ispatlamıştır. Bir Network Marketing pazarı olan TTS, yeni girişimcilere yön vermeyi vaat ediyor. İsteyen en parlak fikirlerini belirterek TTS ağının parçası olabilir ve kazanmaya başlayabilir. TTS international Kazanç Planı ile tüm çalışan, müşteri ve bayiler için sürdürülebilir fırsatlar sunmaktadır.

TTS international Güvenilir mi

Tüm TTS Star ürünleri önemli vitamin mineralleri barındırır ve iyi yaşam kalitesi sunmayı amaçlar. Wellness, iyi yaşam demektir ve TTS Star’ın değerlerinden biri de insan sağlığıdır. İnsan sağlığına katkıda bulunacak ürünler gerçekleştirir ve kullanıcıların sağlığı doğrultusunda hareket eder. TTS international Güvenilir mi hayat standartını iyileştirir ve TTS Star ürünleri güvenilirdir.

TTS Star Şikayet
TTS Star Şikayet

TTS international Şikayet

TTS international Star ürünleri dünyada tanıtılmayı amaçlamıştır. Bunun sayesinde global bir firma olarak yerli sermaye ile ilerlemektedir. TTS international Şikayet konusunda yeni kurulduğundan beri hiçbir şikayet ile karşılaşmamıştır.

Tamamen güvenilir ve sağlıklı ürünler olup içerisindeki minerallerin hiçbir zararı bulunmamaktadır. TTS Star iyi yaşamın kalitesini arttırmak, bu adımlarla ilerlemek istediğinden şikayet barındırmamaktadır.

TTS Star Dolandırıcılığı
TTS Star Dolandırıcılığı

TTS international Dolandırıcılığı

TTS Star international bir network ağıdır ve bireyler üye olarak kendileri ürün tanıtımları gerçekleştirirler. TTS Star oldukça güvenlik önlemleri alınarak kurulmuş olup hiçbir dolandırıcılık teşkil etmeyecektir. T

amamen güvenilir ve şeffaf politikası mevcuttur. Bu sayede hem kullanıcılar hem de network ağına katılanlar için TTS Star Dolandırıcılığı söz konusu bile mümkün olmayacaktır.

TTS international Faydaları Nelerdir
TTS international Faydaları Nelerdir

TTS international Faydaları Nelerdir

Trans termal bant teknolojisini kullanan firma hakkında aşağıda ki yorum alanında Tts international faydaları hakkında yorum yapmış kullanıcıları görebilirsiniz.

TTS international Üye ve Kayıt Olma

TTS Star international network ağının sizler de bir parçası olabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken TTS international’ın sitesine girmektir. TTS international sitesinde üyelik ve kayıt işlemleri için yapmanız gereken adımlar mevcuttur. TTS Star’ın ürünlerinin altında yer alan Şimdi Bize Katılın’ı seçiniz. Sitede TTS international Üye ve Kayıt Olma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı