Technical Trade Nedir ?

Technical trade ile sadece bir coin üzerinde çalışan indikatörlerin periyotları ve al sinyalleri belirlenerek ya da teknik analiz sonucu olarak indikatörlerin al sinyali vermesi durumunda otomatik olarak coin alımı yapmanızı sağlayan bir trade stratejisidir.

Technical Trade Neden Kullanılır ?

Technical trade sayesinde rsi, macd, stochrsi, sar, adx ve ad indikatörlerini sürekli her coin de takip etmek oldukça zordur. İndikatörler al sinyali verdiği durumlarda o coini takipte olmayabilirsiniz. Aynı şekilde sat sinyalini de kaçırabilirsiniz. Bu nedenle ProBOT V2 bu indikatörleri otomatik olarak takip edip sizin verdiğiniz indikatör yorumlarına göre alım yapacaktır.

Technical Trade Nasıl Kullanılır ?

Technical trade stratejisi tüm coinleri ya da seçtiğiniz spesifik coinleri takip ederek belirlemiş olduğunuz indikatörlerin ya da tüm indikatörlerin ortak yorumunun al sinyali üretmesi durumunda alım gerçekleştirecektir. Belirlemiş olduğunuz kâr oranı gerçekleştiğinde ise satış gerçekleşecektir.

Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


İnceleme ve Panel Tanıtım Videosu (2018 Son Yayın)


Project x Probot V2 sürümünün Diğer 5 Farklı Stratejisini incelemek ister misiniz?

1: Auto Trade : Auto trade stratejisi trade konusunda hiçbir fikri olmayan kişiler için Project X traderlarının ve çeşitli indikatörler içeren özel algoritmamızın verdiği alım sinyalleri ile kazanç sağlayan stratejidir. Auto trade hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

2: Sinyal Monitörü : Sinyal Monitörü siz değerli traderlarımızın borsa ekranı açmadan gerekli indikatörlerin yorumunu görebileceğiniz ve bu yorumdan yola çıkarak alım satım işlemi yapmanızı hedeflemektedir. Ayrıca coin detayına girerek borsa ekranında görebileceğiniz tüm ayrıntıları borsa ekranına girmeden görebilirsiniz. Sinyal monitörü hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

3: Ping Pong Stratejisi : Bir coinin sürekli olarak belirli şartları sağladığında alınması sonrasında tekrar istenilen şart gerçekleşince satılması ve bunun tekrar edildiğinde size kazanç sağlayan bir stratejidir. Bu strateji önemli bir stratejidir ping pong stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

4: Manuel Trade : Sinyal ekranından alacağınız alım satım değerleri size yol gösterecektir. Manuel trade ile satın almak istediğiniz bir coinin alımını daha sonrasında ise satış hedeflerini manuel olarak girebileceğiniz bir trade stratejisidir. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

5: Scalping Stratejisi : Bir coinin sürekli yükselmesi durumunda karı alıp tekrar pozisyon alma ve böylelikle yükselişin ne kadar süre ile devam edeceği bilinmeyen coinden en garantili kar etmeyi sağlayan stratejidir. Scalping stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir