Manuel Trade Nedir ?

Manuel trade ile satın almak istediğiniz bir coinin alımını daha sonrasında ise satış hedeflerini manuel olarak girebileceğiniz bir trade stratejisidir.

Manuel Trade Neden Kullanılır ?

Borsaya sürekli giriş yapmak, sonrasında satış takibi yapmak oldukça zahmetli bir iştir. 10 adet ve üzerinde coin aldığınız durumlarda borsadan sürekli fiyat takibi yapabilmeniz ve düşüş anını yakalayıp satmanız imkansız bir hal almaktadır. Bir coin ile ilgili takip etmenizin zorlaştığı bu işlemlerde ProBOT V2 ile işiniz çok daha kolaylaşacaktır.

Manuel Trade Hangi Piyasa Şartlarında Kullanılır ?

Manuel trade yaparken piyasa şartları tamamen kendi belirlediğiniz ölçüde olacaktır. İstediğiniz şartlarda istediğiniz gibi alım yapabilirsiniz.

Manuel Trade Nasıl Kullanılır ?

Manuel trade için belirlemeniz gereken coin, alım fiyatı ve hedef satış fiyatlarıdır. Siz bu bilgileri ProBOT V2’ye girdiğiniz an itibariyle alım fiyatı sizin girdiğiniz fiyata ya da daha düşük bir seviyeye geldiğinde ilk yükselişte alacak. Sizin belirlemiş olduğunuz hedef fiyatlara göre satış gerçekleştirerek kar etmenizi sağlayacaktır. Tüm stratejilerde manuel satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


İnceleme ve Panel Tanıtım Videosu (2018 Son Yayın)


Project x Probot V2 sürümünün Diğer 5 Farklı Stratejisini incelemek ister misiniz?

1: Auto Trade : Auto trade stratejisi trade konusunda hiçbir fikri olmayan kişiler için Project X traderlarının ve çeşitli indikatörler içeren özel algoritmamızın verdiği alım sinyalleri ile kazanç sağlayan stratejidir. Auto trade hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

2: Sinyal Monitörü : Sinyal Monitörü siz değerli traderlarımızın borsa ekranı açmadan gerekli indikatörlerin yorumunu görebileceğiniz ve bu yorumdan yola çıkarak alım satım işlemi yapmanızı hedeflemektedir. Ayrıca coin detayına girerek borsa ekranında görebileceğiniz tüm ayrıntıları borsa ekranına girmeden görebilirsiniz. Sinyal monitörü hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

3: Ping Pong Stratejisi : Bir coinin sürekli olarak belirli şartları sağladığında alınması sonrasında tekrar istenilen şart gerçekleşince satılması ve bunun tekrar edildiğinde size kazanç sağlayan bir stratejidir. Bu strateji önemli bir stratejidir ping pong stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

5: Scalping Stratejisi : Bir coinin sürekli yükselmesi durumunda karı alıp tekrar pozisyon alma ve böylelikle yükselişin ne kadar süre ile devam edeceği bilinmeyen coinden en garantili kar etmeyi sağlayan stratejidir. Scalping stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

6: Technical Trade : Uzmanların tercihi olan bu strateji ile coinler üzerinde çalışan indikatörlerin periyotları ve al sinyalleri belirlenerek ya da teknik analiz sonucu olarak indikatörlerin al sinyali vermesi durumunda otomatik olarak coin alımı yapmanızı sağlayan bir trade stratejisidir. Technical trade hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir