Ping Pong Stratejisi Nedir ?

Ping Pong stratejisi nedir, bir coinin sürekli olarak belirli şartları sağladığında alınması sonrasında tekrar istenilen şart gerçekleşince satılması ve bunun tekrar edildiğinde size kazanç sağlayan bir stratejidir.

Ping Pong Neden Kullanılır ?

Borsalarda ping pong neden kullanılır, Kripto para borsalarını incelediğinizde sıklıkla fiyatların bir önceki güne göre hızla yükseldiğini ve geri düşüş sağladığını görürsünüz. Bu coinler yükseliş ve düşüşü tamamladıktan sonra bir süre boyunca sürekli belirli bir en yüksek fiyata çıkıp tekrar belirli bir en düşük fiyata geri gelecektir. Bu tarz coinlerde satın alıp beklemek size sadece zaman kaybettirecektir. Bu durumu fırsata çevirmek için ping pong stratejisi size kazanç sağlayacaktır.

Ping Pong Hangi Piyasa Şartlarında Kullanılır ?

Ping pong stratejini nerede kullanılır, Kripto para borsalarında herhangi bir coinin detayını ve fiyatlarını incelediğinizde karşınıza gelecek grafik coinin önce yükseliş sonra düşüş yaşadığını sonrasında ise bir süre boyunca belirli fiyat aralığında gidip geldiğini göstermektedir. Bu durumun adı kararsız piyasa olup Ping Pong kullanımı için en uygun piyasa şartlarını sağlayan durumdur. Ping Pong stratejisine en elverişli trend yatay trend denilen fiyatın belirli bir aralıkta takip ettiği trenddir.

Ping Pong Nasıl Kullanılır ?

Ping Pong nasıl kullanılır, incelediğiniz herhangi bir coinin siz strateji tanımladıktan sonra sizin belirlediğiniz %x kadar gerilediğinde satın alınmasını ve yine sizin belirlediğiniz oranda kâra geçtiğinde satılmasını sağlar. Bu nedenle belirleyeceğiniz coin günün en yüksek ve en düşük fiyatları arasında bir seviyede olmalıdır. Bu seviyeler arasında yükselip düşen coinler için yükseliş ve düşüş yüzdesi belirleyerek ProBOT V2 ‘ye girilmelidir.

Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


İnceleme ve Panel Tanıtım Videosu (2018 Son Yayın)


Project x Probot V2 sürümünün Diğer 5 Farklı Stratejisini incelemek ister misiniz?

1: Auto Trade : Auto trade stratejisi trade konusunda hiçbir fikri olmayan kişiler için Project X traderlarının ve çeşitli indikatörler içeren özel algoritmamızın verdiği alım sinyalleri ile kazanç sağlayan stratejidir. Auto trade hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

2: Sinyal Monitörü : Sinyal Monitörü siz değerli traderlarımızın borsa ekranı açmadan gerekli indikatörlerin yorumunu görebileceğiniz ve bu yorumdan yola çıkarak alım satım işlemi yapmanızı hedeflemektedir. Ayrıca coin detayına girerek borsa ekranında görebileceğiniz tüm ayrıntıları borsa ekranına girmeden görebilirsiniz. Sinyal monitörü hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

4: Manuel Trade : Sinyal ekranından alacağınız alım satım değerleri size yol gösterecektir. Manuel trade ile satın almak istediğiniz bir coinin alımını daha sonrasında ise satış hedeflerini manuel olarak girebileceğiniz bir trade stratejisidir. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

5: Scalping Stratejisi : Bir coinin sürekli yükselmesi durumunda karı alıp tekrar pozisyon alma ve böylelikle yükselişin ne kadar süre ile devam edeceği bilinmeyen coinden en garantili kar etmeyi sağlayan stratejidir. Scalping stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

6: Technical Trade : Uzmanların tercihi olan bu strateji ile coinler üzerinde çalışan indikatörlerin periyotları ve al sinyalleri belirlenerek ya da teknik analiz sonucu olarak indikatörlerin al sinyali vermesi durumunda otomatik olarak coin alımı yapmanızı sağlayan bir trade stratejisidir. Technical trade hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir