Bitcoin Altcoin Sinyal Monitörü Nedir ?

Sinyal Monitörü siz değerli traderlarımızın borsa ekranı açmadan gerekli indikatörlerin yorumunu görebileceğiniz ve bu yorumdan yola çıkarak alım satım işlemi yapmanızı hedeflemektedir. Ayrıca coin detayına girerek borsa ekranında görebileceğiniz tüm ayrıntıları borsa ekranına girmeden görebilirsiniz.

Bitcoin Altcoin Sinyal Monitörü Neden Kullanılır ?

Borsa üzerinde tek tek her coinin indikatör durumlarını ve bu indikatörlerin al ya da sat verdiğini sürekli takip etmek oldukça zor bir işlemdir. Sinyal Monitörü ProBOT V2 ‘ye özel olarak hazırlanmış ve siz değerli traderlarımızın kullanımına sunulmuştur.

Bitcoin Altcoin Sinyal Monitörü Nasıl Kullanılır ?

Sinyal Monitörü seçtiğiniz borsa da ki tüm coinlerin o anki indikatör yorumlarını ve değerlerini size göstererek alım ve satım hakkında yorumlama yapacaktır. Sinyal Monitörü kullanırken dikkat etmeniz gereken doğru borsayı ve doğru periyodu seçmektir. Periyotlar uzadıkça indikatörlerin kararlılığının arttığı göz önünde bulundurulmalıdır. Coin detayına girdiğinizde coin ile ilgili tüm bilgilere ve o andaki borsa durumunu borsa ekranına girmeden görüntüleyebilirsiniz.

Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


İnceleme ve Panel Tanıtım Videosu (2018 Son Yayın)


Project x Probot V2 sürümünün Diğer 5 Farklı Stratejisini incelemek ister misiniz?

1: Auto Trade : Auto trade stratejisi trade konusunda hiçbir fikri olmayan kişiler için Project X traderlarının ve çeşitli indikatörler içeren özel algoritmamızın verdiği alım sinyalleri ile kazanç sağlayan stratejidir. Auto trade hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

3: Ping Pong Stratejisi : Bir coinin sürekli olarak belirli şartları sağladığında alınması sonrasında tekrar istenilen şart gerçekleşince satılması ve bunun tekrar edildiğinde size kazanç sağlayan bir stratejidir. Bu strateji önemli bir stratejidir ping pong stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

4: Manuel Trade : Sinyal ekranından alacağınız alım satım değerleri size yol gösterecektir. Manuel trade ile satın almak istediğiniz bir coinin alımını daha sonrasında ise satış hedeflerini manuel olarak girebileceğiniz bir trade stratejisidir. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

5: Scalping Stratejisi : Bir coinin sürekli yükselmesi durumunda karı alıp tekrar pozisyon alma ve böylelikle yükselişin ne kadar süre ile devam edeceği bilinmeyen coinden en garantili kar etmeyi sağlayan stratejidir. Scalping stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

6: Technical Trade : Uzmanların tercihi olan bu strateji ile coinler üzerinde çalışan indikatörlerin periyotları ve al sinyalleri belirlenerek ya da teknik analiz sonucu olarak indikatörlerin al sinyali vermesi durumunda otomatik olarak coin alımı yapmanızı sağlayan bir trade stratejisidir. Technical trade hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir