Auto Trade Nedir ?

Auto trade stratejisi trade konusunda hiçbir fikri olmayan kişiler için Project X traderlarının ve çeşitli indikatörler içeren özel algoritmamızın verdiği alım sinyalleri ile kazanç sağlayan stratejidir.

Auto Trade Neden Kullanılır ?

Eğer trade konusunda hiçbir bilginiz olmasa bile ProBOT V2 sizin için çeşitli gereklilikleri yerine getiren coinleri alacak. Gerekli noktada satışını gerçekleştirecektir. Bu sayede siz o anda bilgisayar başında ya da coinleri takip ediyor olmasanız bile ProBOT kazanç sağlayacağınız işlemleri gerçekleştirir.

Auto Trade Hangi Piyasa Şartlarında Kullanılır ?

Auto trade algoritma mızın izin verdiği ve traderlarımızın onayından geçen her sinyali ProBOT’unuza gönderecektir.

Auto Trade Nasıl Kullanılır ?

Auto trade ayarları genel ProBOT ayarları kısmında bulunup eğer coin seçimi yaptıysanız seçtiğiniz coinler içerisinde gelen sinyalleri alacak eğer seçim yapmadıysanız varsayılan olarak tüm coinlere gelen sinyalleri alacaktır. Auto Trade yapabilmek için önemli olan alım ve satım durumlarının açık olmasıdır.

Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta Satın alım oranını ayarlarken Başlangıç miktarınızın seçtiğiniz orana bölümü 0.0015 BTC’nin altında kalmaması olmalıdır. Bu hususta ProBOT size gerekli uyarıyı yapacak ve 0.0015 BTC altında kayıt işlemini devam ettirmeyecektir. Genel satış kar oranı belirleyebileceğiniz gibi manuel olarak açık pozisyonda bulunan coinlerin satılmasını istediğiniz minimum kar durumunda değiştirebilirsiniz.

Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN


İnceleme ve Panel Tanıtım Videosu (2018 Son Yayın)


Project x Probot V2 sürümünün Diğer 5 Farklı Stratejisini incelemek ister misiniz?

1: Sinyal Monitörü : Sinyal Monitörü siz değerli traderlarımızın borsa ekranı açmadan gerekli indikatörlerin yorumunu görebileceğiniz ve bu yorumdan yola çıkarak alım satım işlemi yapmanızı hedeflemektedir. Ayrıca coin detayına girerek borsa ekranında görebileceğiniz tüm ayrıntıları borsa ekranına girmeden görebilirsiniz. Sinyal monitörü hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

2: Ping Pong Stratejisi : Bir coinin sürekli olarak belirli şartları sağladığında alınması sonrasında tekrar istenilen şart gerçekleşince satılması ve bunun tekrar edildiğinde size kazanç sağlayan bir stratejidir. Bu strateji önemli bir stratejidir ping pong stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

3: Manuel Trade : Sinyal ekranından alacağınız alım satım değerleri size yol gösterecektir. Manuel trade ile satın almak istediğiniz bir coinin alımını daha sonrasında ise satış hedeflerini manuel olarak girebileceğiniz bir trade stratejisidir. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

4: Scalping Stratejisi : Bir coinin sürekli yükselmesi durumunda karı alıp tekrar pozisyon alma ve böylelikle yükselişin ne kadar süre ile devam edeceği bilinmeyen coinden en garantili kar etmeyi sağlayan stratejidir. Scalping stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

5: Technical Trade : Uzmanların tercihi olan bu strateji ile coinler üzerinde çalışan indikatörlerin periyotları ve al sinyalleri belirlenerek ya da teknik analiz sonucu olarak indikatörlerin al sinyali vermesi durumunda otomatik olarak coin alımı yapmanızı sağlayan bir trade stratejisidir. Technical trade hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.Sizde Güçlü bir takıma katılabilir, kripto para borsasında #probot ile al-sat yapabilirsiniz. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir