Project X Probot – Coin Alım Satım Robotu

Project X Probot – Coin Alım Satım Robotu size anlık coin al sat işlemlerinden para kazandırır. Project X Probot coin borsalarında 7 gün 24 saat işlem yaparl. PROBOT ® ile sizde refah seviyenizi arttıra bilirsiniz. Project x robot

Project X Probot Nedir

Project X L.L.C. şirketi 2017 yılında Amerika’da Avukat Marian Tudor tarafından kurulmuştur. Av Marian Tudor kripto para piyasalarında yaşanan gelişmeleri uzun yıllardır takip ederek, bu birikimlerini profesyonel bir trade ekibi ile geliştirmiş ve Project X ile ortaya çıkarmıştır. Probot nedir sorusuna verilecek en sade yanıt şu şekildedir, entegre edilen kripto para borsalarında otomatik alım/satım yapan güvenli ve eşsiz bir yazılımdır.

Project X Probot Türkiye

Project X Probot Türkiye hakkında en doğru bilgileri bulabileceğiniz kaynak sayfası… Probot kullanıcısı olabilmeniz için mutlaka bir kullanıcının size referans olması gerekmektedir. Probot ‘un ömür boyu lisans paketini satın alarak otomatik trade, komutsal işlem trade’i, 7/24 servis desteği ve ömür boyu güncelleştirme hizmetine sahip olursunuz. Coin alım satım işlemleri mi yapmak istiyorsunuz? Eğer paranız kendi borsa hesabınızda kalacak şekilde; bitcoin ve altcoin bot ile al sat işlemleri yapmak istiyor ve bitcoin ve altcoin bot programı arıyorsanız bu fırsatın size göre olduğunu düşünüyorum. Çünkü #probot coin al sat robotu ile işlemlerinizi otomatik yapabilirsiniz. Sayfanın altına doğru devam ettiğinizde bitcoin ve altcoin robotu hakkında en doğru bilgileri alabileceksiniz…….


Project X Probot Kullandığı borsalar

Project X Probot kullandığı borsalar şuanda 3 (üç) adettir. Binance , Bittirex ve Poloniex borsalarında dijital para alım satım işlemleri yapılmaktadır. Yakında zamanda Kraken, Bitstamp, Bitfinex ve Yobit borsalarına da entegre edilebilecektir. Binance hesap açmak için tıklayın.


Project X Probot Satın Alma

Project X Probot Satın Alma bu başlık altında bu sorunun cevabını inceleyeceğiz. Probot satın almak için, Project x’e bir kişinin referansı ile kaydınızı yaptıktan sonra Probot değeri olan 1000 doları ödemeniz gerekmektedir. Probot’un değeri 1000 dolar karşılığı bitcoindir. Ödeme işlemini yapmak için 1000 dolar karşılığında bitcoini size verilen adrese göndermeniz gerekiyor. Siz gönderip, bitcoin işlemi onaylandıktan 10-15 dk içerisinde hesabınız aktifleşiyor ve probot satın alma işleminiz tamamlanmış oluyor ve Probotu kullanmaya başlıyorsunuz.


Project X Probot Nasıl Çalışır Kurulur ve Kullanılır

Project X Probot nasıl çalışır sorusuna verilecek cevap oldukça basittir. Robotu aldıktan sonra yukarıda probot’un çalıştığı borsa hesaplarınızdan birisini seçiyoruz, borsanızda ki api kodunuzu Project x ekranınızda ki kişisel paneliniz de bulunan api kodu giriş alanına yazıyorsunuz, artık tüm görevi robota bırakıyorsunuz ve probot alım satım işlerine başlıyor. Yada bitcoinlerinizi probot bitcoin arttırma aracı olarak düşünebilirsiniz.

Project x Probot Nasıl Kurulur ve Kullanılır : Project x Probot kurulumu çok basittir. İlk adımda hesap açmanız gerekiyor ve sizi ödeme sayfasına yönlendiriyor. Eğer o an ödeme yapmazsanız size 14 gün ek zaman tanınıyor. 14 gün içerisinde ödeme yapabilir yada yeni bir kayıt oluşturarak ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptınız ve paneliniz açıldığını varsayalım. Hangi borsalarda işlem yaptırmak istiyorsanız o borsa hesabınızdan Api ve secret key anahtarınızı, panelinizde ki ayarlar bölümüne yazıyorsunuz ve 24 saat içerisinde otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Kurulum aşamasında bir kaç teknik almanız gerekebilir. Kurulum konusu teknik anlamda kolay olduğu için sayfamda Project x probot kullanımı resimli anlatım konusuna yer vermedim.

Project x Probot V2 sürümü hakkında en detaylı bilgileri bu başlık altında bulabileceksiniz.

1: Auto Trade : Auto trade stratejisi trade konusunda hiçbir fikri olmayan kişiler için Project X traderlarının ve çeşitli indikatörler içeren özel algoritmamızın verdiği alım sinyalleri ile kazanç sağlayan stratejidir. Auto trade hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

2: Sinyal Monitörü : Sinyal Monitörü siz değerli traderlarımızın borsa ekranı açmadan gerekli indikatörlerin yorumunu görebileceğiniz ve bu yorumdan yola çıkarak alım satım işlemi yapmanızı hedeflemektedir. Ayrıca coin detayına girerek borsa ekranında görebileceğiniz tüm ayrıntıları borsa ekranına girmeden görebilirsiniz. Sinyal monitörü hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

3: Ping Pong Stratejisi : Bir coinin sürekli olarak belirli şartları sağladığında alınması sonrasında tekrar istenilen şart gerçekleşince satılması ve bunun tekrar edildiğinde size kazanç sağlayan bir stratejidir. Bu strateji önemli bir stratejidir ping pong stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

4: Manuel Trade : Sinyal ekranından alacağınız alım satım değerleri size yol gösterecektir. Manuel trade ile satın almak istediğiniz bir coinin alımını daha sonrasında ise satış hedeflerini manuel olarak girebileceğiniz bir trade stratejisidir. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

5: Scalping Stratejisi : Bir coinin sürekli yükselmesi durumunda karı alıp tekrar pozisyon alma ve böylelikle yükselişin ne kadar süre ile devam edeceği bilinmeyen coinden en garantili kar etmeyi sağlayan stratejidir. Scalping stratejisi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

6: Technical Trade : Uzmanların tercihi olan bu strateji ile coinler üzerinde çalışan indikatörlerin periyotları ve al sinyalleri belirlenerek ya da teknik analiz sonucu olarak indikatörlerin al sinyali vermesi durumunda otomatik olarak coin alımı yapmanızı sağlayan bir trade stratejisidir. Technical trade hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.


Project X Probot Kazanç Planı ve Tablosu

Project X Probot Kazanç Planı ve Tablosu ile sizde bu projeyi başkalarına tavsiye ederek extra kazançlar sağlaya bilirsiniz. Siz kayıt olduktan sonra size bir adet referans linki verilir, bu referans linki ile artık çevrenizde ki kişileri davet edebilirsiniz. Peki tavsiyeniz size ne kadar kazandıracak. Davet ettiğiniz ilk 2 (iki) kişi için %15 (yüzde on beş) kazanırsınız. Aşağıda yer verdiğimiz kariyer planı ile toplam %65 e (yüzde atmış beş) kadar prim dağılımı yapılmaktadır.


Project X Probot Kariyer Planı

Project X Probot Kariyer Planı ile tavsiyelerinizin sonucunda oluşturduğunuz takım sizin alt ekipleriniz den extra kazanç elde etmenizi de sağlar. Project x’de 5 (beş) farklı kariyer planı mevcuttur. Project x kariyer nasıl yapılır ? Aşağıda tüm detayları ile kariyer basamaklarını paylaştık.

Silver Trader Kariyeri : Siz Probot satın aldığınız anda sahip olduğunuz kariyer basamağıdır. Tavsiyeniz den %15 kazanırsınız.

Gold Trader Kariyeri : Sizin referansınız ile 2 (iki) kişi probot satın alırsa, siz gold trader kariyerine gelirsiniz. 3. ve sınırsız kişi referansınız ile probot alırsa, ayrı ayrı o kişilerden %15 sliver trader + %25 gold trader kazancı alırsınız. Toplam %40 referans kazancı alırsınız.

Platinium Trader Kariyeri : Sizin referanlarınızın 10 kişisi gold trader olduğu anda siz platinium trader olursunuz. 10 kişiden oluşan gold trader takım arkadaşlarından extra %15 kazanırsınız.

Diamond  Trader Kariyeri : Gold Ekibinizden 10 kişisi platinium trader olduğu anda siz diamont trader olursunuz. Oluşan platinium trader takım arkadaşlarından extra %5 kazanırsınız.

Crown Diamond  Trader Kariyeri : Ekibinizden 10 kişisi diamont trader olduğu anda siz crown diamont trader olursunuz. Oluşan crown diamont trader takım arkadaşlarından extra %5 kazanırsınız.


Project X Probot Üye Kayıt Olma

Project X Probot Üye Kayıt Olma işlemini için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yada probot satın al adımlarını web sitemde bulunan yönlendirme işlemi ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Probot satın al adımları için benden yardım alabilirsiniz. İlk kayıt olduğunuz andan itibaren 14 gün kayıt olduğunuz hesap üzerinden işlem yapabilirsiniz. Probot kayıt yenileme işlemini yapmak istiyorsanız 14 gün beklemeniz gerekmelidir. 14 gün sonra otomatik olarak kaydınız silinecek tekrar farklı bir link üzerinden  probot kayıt yenileme işlemini yapabilirsiniz.Project X Probot referans kodu nasıl alınır ?

Bu işe başlamanız için bir kişinin referansı ile başlamalısınız. Hesabınızı açtıktan sonra panelinizde ki menü seçenekleri içerisinde size özel oluşturulan linkinizi görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra sizde Project X Probot referans kodu ile başkasına referans olma veya Project X Probot alt üye ekleme ( yapma ) adımlarını kullanarak başkalarını sizin linkiniz ile davet edip günlük dijital para alış satış işlemlerinizin yanında, tavsiye kazançları ile extra gelir elde edebilirsiniz. Referans kazançlarını kazanç planı bölümünde detaylı anlattım.


Project X Probot Trade ( Al Sat ) işlemleri

Project X Probot Trade ( Al Sat ) işlemleri ile anlık – kısa vade veya uzun vadede size zarar ettirmeden probot al sat işlemleri yapmaktadır. Aşağıda bir çok kişinin hesaplarında ki anlık al sat işlemlerini görebilirsiniz. Her biri diğerinden farklı ve kazanç oranları ise değişkendir.


Project X Probot Güvenilir Mi

Trade işlemlerinde en sık sorulan soru güvenilirliktir. Project x probot güvenilir mi bu yazı başlığında bundan bahsedeceğiz. Probot çalışması için bittrex, binance ve poloniex borsa hesaplarınızda ki Api anahtarını probot hesabınıza girmelisiniz. Siz borsa hesabınızdan aldığınız Api anahtarına para çekme izni eklerseniz, Probot çalışmayacaktır. Probot yazılımı sadece trade yapmak için yapılmıştır. Ayrıca her hesap için farklı IP adresi ve server tanımlanır.

probot binance api


Project x Probot avantajları ve Özellikleri

Project x Probot avantajları ve özellikleri :

1: Tüm işlemleri otomatik yapılıyor.
2: Size kesinlikle zarar ettirmiyor. Eğer aldığı coin düşüş yaşarsa kar satışını görmeden satış yapmıyor.
3: 7/24 online çalışıyor.
4: Her hesap için farklı IP adresi ve farklı serverlarda barındırılıyor.
5: Robot ücreti haricinde sizden para talep edilmiyor.
6: Paranız tamamiyle sizin kontrolünüzde ve sizin hesabınızda.
7: Borsa hesabınızda bulunan ve istediğiniz kadar bitcoin ile işlem yapabiliyor. (alt limit 0.0005 btc=5 dolar)
8: Network kazancı oldukça dolgun. İlk 2 kişi için %15 referans kazancı. 3. kişi ve sonrasında %15+%25 gold kariyer kazancı toplam %40 referans kazancı. Extra kariyer kazançları ile birlikte toplam %78 organizasyon dağılımı ile anlık ödenir.
9: Network kazançlarında beklemek, prim günü, hafta başı, ay başını beklemek yok. Referanslar anında sizin belirlediğiniz bitcoin adresine anında ödenir.


En iyi Bitcoin Altcoin Al Sat Trade Robotları

Bitcoin Alım-Satım İçin Otomatik Botlar, Bitcoin Alım Satım Bot, En İyi Bitcoin Botları, En İyi Bitcoin Trading Botları, Bitcoin Trading Botları, Bitcoin Trading Botu, Bitcoin Bot, Trade botları, Trade al sat robotları, En iyi al sat robotu, Altcoin alım satım botları, Altcoin trade botları bu arama başlıkları ilginizi çekiyor ise #probot kullanmanız sizin için son derece önemlidir.


Project X Probot Yorumları Soruları ve Cevapları

Project X Probot yorumları yada Project X Probot kullanıcı yorumları hakkında bilgi almak isteyen kişiler için eğer soru – görüş ve önerilerinizi yorum alanından bana iletirseniz, Sizden sonra Project X Probot ile ilgili araştırma yapan insanların daha sağlıklı bilgi alabilmelerini sağlayabiliriz.

 

 

MAİL ABONELİGİ
100 'lerce Konu Hakkında ki Son yazılarımızı ilk size gönderelim. Sizde güncel mail abonelerimiz arasına katılın.
Bilgileriniz bizimle güvende. Spam yapılmaz ticari amaçla kullanılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir