One More Sağlık Bantları
Popüler

One More Omevia Omega 3 – Koenzim Q10 Sağlık Bandı

One more omevia omega 3 ve koenzim Q10 sağlık bandı hakkında detaylı makale. One More Omevia Omega 3 nasıl kullanılır hakkında bilgiler paylaştık. Modern hayatın zorlu koşulları, insanların sağlıklarına üst seviyede dikkat etmeleri zorunluluğunu da beraberinde getirmektedir.Vücudun ve ruhun esenlik içinde bulunması haline genel anlamda sağlık diyoruz. Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) ise sağlığı ” sadece hastalık ve sakatlık durumunun olmayışı değil kişinin bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir iyilik hali ” olarak tanımlamaktadır.

Bugün gelinen noktada bilinçli insan, hasta olmadan önce sağlığını koruması gerektiğinin farkında olan insan olarak kabul edilmektedir. İşte hem özel yaşantısında hem de iş yaşantısında başarı ve mutluluk kaliteli ve sağlıklı bir yaşam ile olanaklıdır.

Takviye Edici Gıda Ürünleri Nelerdir
Takviye Edici Gıda Ürünleri Nelerdir

Takviye Edici Gıda Ürünleri Nelerdir

Sağlığını önemseyen bilinçli modern insan artık takviye edici gıdalarla sağlığını korumaktadır. Bu tip ürünlerin özellikleri, günlük beslenme ihtiyacının karşılanmasının desteklenmesi amacıyla üretilen ve tüketicilere arz edilen ürünler oluşlarıdır. Kişilerin vücutlarında eksikliği tespit edilen vitaminlerin alınması buna bir örnektir.

Dip not açmak gerekir ise aşağıda ki başlıklar ile One more İnternational hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Omega 3 Nedir

İnsan metabolizmasının ihtiyaç duyduğu en önemli yağlardan olan omega 3 bir yağ asitidir. Kimyasal özelliği çoklu doymamış, birkaç çift bağa sahip özelliktedir. Vücudun sağlığını koruyabilmesi ve düzgün çalışabilmesi için omega 3 yağ asidi gereklidir. En bilinen versiyonu omega 3 asidinin balık yağı gibi takviyelerden alınmasıdır.

Esasında omega 3 asitleri bazı gıdalarda da mevcuttur. Ancak sürekli ve düzenli tüketilmesi gerekmektedir. Bu gıdalar balık yağı, keten tohumu gibi besinlerdir. Dikkat edilmesi gereken konu şudur ki; omega 3 yağ asitleri vücutta üretilmezler ve mutlaka dışarıdan alınmak zorundadırlar.

Koenzim Q10 Nedir
Koenzim Q10 Nedir

Koenzim Q10 Nedir

Karmaşık kimyasal yapıya ve alt başlıklara sahip vücut için çok kıymetli bir maddedir. Esasında görevi kısaca; bir enzimin etkisini arttırmaktır, yani kimyasal reaksiyona aracılık etmek ve hızlandırmak için bir katalizör biçiminde fonksiyonu vardır.

One More Omevia Bandı Nedir

İşte bu denli hayati öneme sahip olan ve vücutta üretilmeyen omega 3 yağ asidinin alımının bir yöntemi de one more omevia bantlarıdır.

Tam bir mucize ürün olan one more omevıa bandı; ciltte emilim yoluyla omega 3 ve koenzim Q10 bileşiklerinin alınmasını sağlamaktadır. Günlük ihtiyaç duyulan omega 3 ve koenzim Q10 gibi kıymetli maddelerin transdermal dalga teknolojisi ile alımını mümkün kılmaktadır. Bu şekilde kolayca ve sağlıklı bir şekilde hücreleri enerji ile dolduran koenzim Q10 maddesini almak olanaklı hale gelmektedir.

One More Omevıa Bandının Faydaları Nelerdir
One More Omevıa Bandının Faydaları Nelerdir

One More Omevıa Bandının Faydaları Nelerdir

Vücutta üretilmeyen ancak sağlıklı yaşamak ve sağlıklı kalmak için gerekli olan omega 3 maddesinin vücuda düzenli alımını kolaylıkla sağlaması bakımından one more omevıa bandının çok önemli bir fonksiyonu vardır. Bilhassa beyin için gerekli olan omega 3 yağ asidinin bu şekilde kolaylıkla alınması mümkün olacaktır. Omega 3 yağ asidi kadar kıymetli olan koenzim Q10 maddesinin çok önemli görevleri vardır. Öncelikle vücudun bakterilerden ve virüslerden korunmasını sağlamaktadır.

Koenzim Q10 ya da CoQ10 olarak da formüle edilen bu madde hücrelerde görev yapar. Koenzim Q10 mitokonrilerde bulunur ve hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olur, çünkü mitokondrinin görevi vücutta enerji üretmektir. Koenzim Q10 maddesinin kozmetik sektörde de yaygın olarak bilinmesi ve ürünlerde kullanılmasının nedeni, oksidatif hasardan korumasıdır. Yani yaşlanma karşıtı, yaşlanmayı yavaşlatan etkisi olduğu bilindiğinden kozmetik sektörünün rağbet ettiği bir maddedir.

Gerçekten de bilhassa cilt sağlığı ve güzelliği üzerinde etkili olduğu düşünüldüğünden mutlaka vücuda alınması tavsiye edilmektedir. Bu nedenle one more omevıa bantları ile kolayca ve düzenli olarak koenzim Q10 ve omega 3 maddelerini vücudunuza almanız mümkündür.

Diğer One more ürünleri ise aşağıda ki gibidir,

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı