One More Sağlık Bantları
Popüler

One More Nedir, Kurucusu, Kime Ait ve Şirketin Amacı

Makale içindeki Detaylar

One More İnternation yılının Haziran ayında resmi olarak faaliyetlerine başlayan ve kazanımının ortalama % 86’sını bünyesinde bulundurduğu bayilerine geri ödeyen, bununla birlikte Dünya’nın en çok kazandıran şirketi özelliğine sahip Network Marketing şirketidir. Türkiye de de ilk global iş olma özelliğine sahiptir.

Her hangi zorunlu şart belirtmeden düzenli ve kolay para kazanma imkanı sunar. One More sağlık bantları bu güne kadar 40 binin üzerinde üyeyi bünyesine dahil etmiştir. Firma profesyonel şekilde ekibini kurmuş güvenilir ve sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

Halkla ilişkiler, satış ve pazarlama direktörü, yazılım ve görsel tasarım uzmanından tutun üst yönetim, icra kurulumu başkan ve asistanlar ile profesyonel yönetim departmanına sahip güçlü bir şirkettir.

Peki, One More nedir? Vücuda yapıştırılan ve olumlu etkiler bırakan banttır. Milyonlarca kişi vücudunun belli yerlerinde ortaya çıkan ve günlük hayatımızın hareketlerini olumsuz yönde etkileyen birçok ağrı yaşamaktadır. One More içerisinde bulundurduğu bileşenler sayesinde en hızlı TSS teknolojisidir. Çeşitli hastalıklardan başarılı ve olumsu sonuçlar almıştır.

Ürünleri

Painless Niğht Glu ; içerisindeki doğal bileşenler ve otlar ile TSS (Transdermal Dalga Teknolojisi) üretilmiş sağlık alanında kullanılmak üzere üretilmiştir ve ilk sene sadece bu ürünle devam edilmiştir. Toplum içerisinde yaşanan çeşitli sorunlar ile birçok kişinin yaşadığı stres ve sağlıksız beslenmenin neden olduğu ağrıların ve diğer hastalıkların tedavisinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Painless night glu ‘nun özellikleri:

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir ve enerji verir.
  • Vücuttaki iç ve dış ağrıların tedavisine yardımcı olur.
  • Stres ve kronik yorgunluğun düzeltilmesini sağlar.
  • Kanser türlerine karşı bağışıklığı güçlendirir ve tedavisinde destek olur.
  • Soğuk algınlığı ve gribi önler
  • Depresyonu önler.
  • Kaliteli uyku sağlar.

Slim Style; dengeli beslenmek için yardımcı banttır. İlaç veya zayıflama bandı değildir. Diyet yapmanızda yardım olur, dengesiz beslenmenizi önler. Metabolizmayı dengeler ve harekete geçirir, aşırı yeme isteğinizi azaltır. Vücudunuzdaki ödem ve fazla suyu atmanıza yardımcı olur.

B12 Plus; B1,B3 E,C Folik asit vitaminlerini içeren medical banttır. Merkezi sinir sistemini korur. Kırmızı kan hücrelerinin üretilmesini B12 ile sağlar. B12 eksikliğiyle ortaya çıkan anemi, denge kaybı, kol ve bacaklarda uyuşukluk ve güçsüzlük gibi belirtilerin tedavisinde en aza indirmek için kullanılır.

Melatonin Plus; beyinde salgılanan ve bütün vücuda yayılan bizi bütün olarak etkileyen hormon melatonindir. Bu horman zaman ve yaşlanmayla azalır ve depresyon gibi belirtiler ortaya çıkar. Melatonin Plus ile düzenli kullanımla migren, depresyon, alzheime, parkinson gibi hastalıkların tedavisinde yararlı olmaktadır.

Diğer One more ürünleri de aşağıda bulunmaktadır.

One More Nedir
One More Nedir

Dip not açmak gerekir ise aşağıda ki başlıklar ile One more İnternational hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Şirket Hakkında Bilgi

Şirket olarak Kalite Asla Tesadüf Değildir, daima akıllı gayretin sonucudur düşüncesine sahiptirler. Samsun’da temelleri atılmıştır. Mustafa ERDİL One More kurucusu. Hollanda’da AB2 kayıtlı genel merkezi bulunmaktadır. One More kime ait Mustafa Erbil’e aittir. Sağlığınız için ağrısız hayat One More’den geçer.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı