One More Sağlık Bantları
Popüler

One More Lumiere Güzellik Seti Çeşitleri

One more lumiere güzellik seti çeşitleri hakkında en detaylı web bloğu. Günümüzde cilt sağlığı ve güzelliği konusunda olağanüstü bir araştırma yapılmaktadır. Özellikle bayanlar bu konuyu son derece önemsemekte cilt bakımı ve güzelliği için tonlarca para harcamaktadırlar.

İnsanların cilt bakımına bu denli önem vermesi bu hususun ayrı bir sektör olarak karşımıza çıkmasına sebep olmuştur. Bu kapsamda çevremizde onlarca güzellik merkezi açılmıştır. Bu merkezlerde çoğu zaman randevu bulmak bile imkânsız hale gelmiştir.

İnsanların cilt bakımına bu denli önem vermesi bu hususun ayrı bir sektör olarak karşımıza çıkmasına sebep olmuştur. Bu kapsamda çevremizde onlarca güzellik merkezi açılmıştır. Bu merkezlerde çoğu zaman randevu bulmak bile imkânsız hale gelmiştir.

Dip not açmak gerekir ise aşağıda ki başlıklar ile One more İnternational hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İnsanların cilt güzellik ve bakımına ışık tutacak ve bu kapsamda ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. Toplam 14 adet ürün (Collagen, Hydrolyzed Keratin, Seaweed Extrad, Coq10, Vitamin E, Acacia Honey, Aloe Barbadensis, Hyaluronic Acid, Lecithin, Retinol, Ginseng, Collagen Extra, Peptid, Organik yağlar) barındıran paket içeriğinde temel güzellik malzemesi ihtiyaçlarının tamamını karşılamaya adaydır.

Collagen
Collagen

Collagen

Collagen, cildin yaşlanmasını neredeyse durduran, kırışıklığı son derece azaltan, saçları ve tırnakları güçlü dokusuna ulaştıran, doğal bir aminoasittir. Temel görevi ise bağ dokusunu güçlendirmektir. Bağ dokusunu güçlendirmenin yanında söz konusu dokuyu da koruma görevi vardır. Cilde esneklik ve sıklık kazandırılmasının yanında, bağ dokusunu güçlendirerek korur, cilde esneklik ve sıklık kazandırır. Çikolata kutusu büyüklüğündeki her bir paketin muhteviyatında 27 adet patc bulunmaktadır. İçerisinde yüzde 40 oranında collagen bulunmaktadır. Piyasadaki diğer ürünlerle kıyaslandığında yüzde 40 çok güzel bir orandır. Paket içerisindeki patc’ler vücuda yapıştırılarak direkt kılcal damarlara collagen’in enjekte edilmesi sağlanır.

Hydrolyzed Keratin

Keratin, saçlarınızı, cildinizi ve tırnaklarınızı oluşturan protein türlerinden birisidir. Saçınızı ve cildinizi güçlendirmeye ve daha sağlıklı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Seaweed Extrad

Deniz yosunu, ağır metaller ve yüksek düzeyde radyasyona maruz kalan vücut bölgelerinin temizlenip vücudun tamamının Detoks ile temizlenmesini sağlayan mucizevi besinlerden birisidir. Anti aging özelliğine sahip olan ürün, cildin dinç kalmasına da yardımcı olur.

Coq10

Sağlıklı hücre yenilenmesini artırmaya yardımcı olan ürün cildin yenilenmesine yardımcı olur. Cildiniz, vücudunuzdaki en geniş hacme sahip olan organdır ve yaşlanmaya neden olan zararlı faktörlere yaygın olarak da maruz kalmaktadır. Doğrudan cilde uygulanan bu ürünün ultraviyole ışınlarının neden olduğu oksidatif hasarı ve kırışıklıkların derinliğini de azalttığı görülmektedir.

Vitamin E
Vitamin E

Vitamin E

E vitamini çeşitli hastalıkların önlenmesinde cildin kendini tamir edebilmesinde, vücudun sağlıklı kalmasında, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde son derece etkili olan bir vitamindir. Yani E vitamini vücudun olmazsa olmazıdır.

Diğer One more ürünleri ise aşağıda ki gibidir,

Acacia Honey

Son derece özel ve özel olarak hazırlanmış olan Akasya balı, saf ve doğal bir üründür. İçeriğindeki propolisten kaynaklı mikroorganizmaları yok ederek bir nevi antibiyotik değeri taşımaktadır.

Aloe Barbadensis

Cildin en büyük destekçilerinden olan aloe vera bitkisi güneş nedeni ile oluşan yanık ve lekelerin kısa sürede geçmesini sağlar. İçindeki protein, mineral ve vitaminler sayesinde de kolajen üretimini arttırır. Bu da cildin yaşlanmasını mümkün olduğu kadar geciktirici özelliğe sahiptir. İlk etaptaki kullanım sıklığı haftada bir olabilir. Daha sonraki süreçte cildin ihtiyaç duyduğu miktarı kullanıcı kendisi belirleyebilmektedir.

Hyaluronic Acid
Hyaluronic Acid

Hyaluronic Acid

Son dönemde cilt bakım merkezlerinde yaygın olarak kullanılan hiyalüronik asit, yüksek oranda su tutma yeteneği ile cildin daha pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlayan bir üründür. Sivilce izlerini yok etmesinin yanında, sivilce oluşumunu da engeller. Cildin uzun süre canlılığını, tazeliğini ve doğal kalmasını sağlar.

Lecithin

Lesitin, vücuttaki tüm canlı hücrelerin ihtiyacı olan bir tür lipit yağdır. Lipitor esansiyel yağ asitleri, kolin inositol ve diğer bazı mineral ve vitaminler için doğal bir kaynaktır. Hücrelerin yenilenmesi sağlar ve cilde vitamin takviye edilmesine yardımcı olur.

Retinol

Retinol, A vitamininin saf bir formudur. Cildiniz, yenilenme ve tamir aşamasında doğal olarak A vitamini kullanılır. Genellikle cilt bakımında iki şey için kullanılabilir. Birincisi kırışıklıkların görünümünü azaltmak, ikincisi ise akne ile mücadele etmektir.

Ginseng

Cilt hücrelerini harekete geçirerek ölü hücrelerin atılmasına yardımcı olur. Cildinizi yeniden yapılandırmak ve nemlendirmek için son derece etkilidir. Ciltteki oksijen oranını artırarak ciltteki hücreleri tekrar canlandırır. Aynı zamanda kan dolaşımını uygun hale getirir ve aynı zamanda mükemmel bir kan temizleyicidir.

Collagen Extra

Temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve aynı zamanda korumaktır. Cilde esneklik ve sıkılık kazandırma özelliği de vardır.

Peptid

Reptidler, vücudumuzdaki proteinlerin yapı taşlarını oluşturan, uzun amino asit zincirleridir. Cildin düzgün, sıkı ve genç görünebilmesi için birçok farklı anti-ageing özelliği bulunmaktadır. Uygulama sonrasında cildin son derece sağlıklı görünüm kazandığı görülür.

Organik yağlar

Cildin Pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur. Organik yağlar, cildinizi parlatır, sağlıklı bir görünüme sahip olmanıza sebep olur. Uygulamadan önce ciltteki makyaj temizlenmelidir. Cilde yatay olarak uygulanması gerekir. Ayakta uygulama yapmak mümkün değildir. Uygulandıktan belli bir süre sonra cildiniz maskeyi vakumlamaya başlar. Vakumlama, cildin maskeyi sevdiğini, cilde faydalı olduğunu gösterir. En az bir saat uygulanması gereken maske çıkarıldıktan sonra cilt dinlendirilir, başka herhangi bir işlem cilde uygulanmaz.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı