Ogansia international
Popüler

Ogansia 2020 Kazanç Planı Ve Kariyerler Nasıl Olur

Ogansia, karşılıklı olarak kazanma politikasının gerçekleştiği bir oluşumdur. Direk son kullanıcıya ulaşan ürün satışından elde edilecek gelirin, satıcı üyeye aktarılması prensibine dayanır. Kısacası, satışı yapan kişi para kazanırken, Ogansia sadece aracılık eder.

Ürünler hakkında bilgi sahibi olması gereken üyenin, tanıtım ve pazarlamasını satış ortaklığı programına sadık kalarak son kullanıcıya aktarması sürecidir.

Ogansia Kazanç Planı
Ogansia Kazanç Planı

Ogansia Kazanç Planı

Gösterilen performans sonucu yapılan satışların karşılığının alınması esastır. Her işin kaynağında olduğu gibi, Ogansia da çalışmanın gerekliliğini esas alır. Ogansia kazanç planı, kaynağında bireysel gibi görünse de, birlikten kuvvet doğacağı sözünü kanıtlar niteliktedir.

Üyelerin bireysel çalışmaları, satış ve memnuniyet getireceği için çift taraflı bir kazanç hedefi ortaya çıkarmıştır.

İnsanların günlük hayatları boyunca ihtiyacı olduğu ürünlerin portföyde olduğu göz önünde bulundurulduğunda, fayda politikası inşaasında sağlam temeller atılmış sayılır.

Merkezden satın alınacak farklı ürünler, talepte bulunan müşterilere satılırken, yeni müşterilerin bulunması ve kendi ekibinin kurulması gibi ek çalışmalara da devam edilecektir. Çevre faktörünün önemi burada bir kez daha ortaya çıkıyor; pozitif ve insan ilişkilerinde başarılı tüm üyelerimiz, kendi ekiplerini kurarken zorlanmayacaklardır.

Ogansia Kariyer Planı
Ogansia Kariyer Planı

Ogansia Kariyer Planı

İş hayatımız boyunca belirli bir seviyeye gelmek için çalışıyoruz. Gösterdiğimiz çabaların da sonucunu almak en önemli kazanımımızdır. Ogansia markasının en önemli misyonlarından bir tanesi de, bağlı olan her üyesine bir kariyer vaad etmesidir. 11 farklı para kazanma yolunu, 13 farklı kariyer basamağı ile üyelerine sunan Ogansia, kariyer planı basamaklarını başarıyla çıkabilmek için her türlü destekte bulunuyor.

Kurulan ekip ve yapılan satışlardan kar payı verilmesi, bayi oluşturma sonucu maddi destekler, bireysel satış kazançları, araç bonusları gibi sayısız promosyonların ortaya çıkması, üyenin kariyer basamağına göre değişiyor. Ogansia kariyer planı hakkında bilgi sahibi olunması gereken süreçte, en düşük seviyeden en üst seviyeye çıkmak, gösterilen satış performansı ve ekip olarak yapılacak satış ve pazarlamalara bağlıdır.

Piyasa şartlarında para kazanmanın kolay olmadığı tüm çevrelerce kabul edilmektedir. Fakat önemli olan, kişinin gösterdiği emek ve çaba olduğundan, ortaya konulan sermayenin emek ve çabayla yoğurulması sonucu ortaya çıkacak performans, kişiye para kazandıran mücevherdir. Her kişi içindeki bu mücevheri çıkardığında başarının kendilerini takip ettiğini görecektir. Doğru zaman, doğru ürün, doğru kişi üçlemesi uygulandığında başarı, arkasında 10’ ları hatta 10 binleri getirecektir.

Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı