Ogansia international
Popüler

Ogansia Anti Aging (Yaşlanma Karşıtı – Önleyici) Krem

Zamanı yavaşlatamıyorsanız, zorlu koşullara meydan okuyan yosunlardan ilham alınarak geliştirilen marin kompleks ile yaşsız güzelliğe kavuşun Ogansia, markasının son ürünü olan ve kök hücre teknolojisi ile üretilen kahverengi deniz yosunundan elde edilen marin kompleks bileşenlerini bünyesinde barındıran “EcoMore Anti- Aging Krem” cilt bakım ürününü alışkanlıklarınıza dahil ediyor…

Ogansia Anti Aging krem üç temel kompleks içerir:

  • Kahverengi deniz yosunundanoluşan marin kompleks,
  • Aminoasit içeren yağ asitleri kompleksi, ve
  • Şeker kompleksi…

Fransa’nın Britanny bölgesinde yetişen ve çevresel koşullara adaptasyon yeteneği yüksek Undaria pinnatifida adı verilen kahverengi deniz yosunundan kök hücre teknolojisi ile elde edilen marin kompleks, yüksek miktarda antioksidan madde içermektedir. İçerisindeki antioksidanlar yaşlanma etkilerinin ortaya çıkmasını geciktirmeye yardımcı olur.

Ogansia Anti Aging
Ogansia Anti Aging

Proteinlerin yapı taşı aminoasitlerin yağ asitleri ile birleşmesi sonucu oluşan kompleks yapı, stres ve çevre şartlarının cilt üzerine olumsuz etkilerinin azaltılmasına yardımcıdır. Özellikle cilt elastikiyeti için önemli olan elastin ve kolajen liflerinin yapısının desteklemesine yardımcı olur.

Daha genç ve sağlıklı bir cildin olmazsa olmazı nemdir. EcoMore Anti-Aging Cream, içerisindeki şeker kompleksi sayesinde cildinizin nemlenmesine yardımcı olur. Ecomore Anti-Aging Cream klinik testlerle etkinlikleri kanıtlanmış olan bu üç farklı aktif ile erken yaşlanma ve kırışıklık gibi cilt endişelerinizin giderilmesine yardımcı olur. Cildinizin daha parlak, daha sıkı ve daha genç bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

Ogansia Anti Aging Krem içeriği Nedir

Ogansia anti aging krem içeriği nedir

Ogansia Anti Aging Krem Faydaları Nelerdir

Ogansia anti Aging krem faydaları nelerdir

Ogansia Anti Aging Krem Nasıl Kullanılır

Ogansia anti aging krem nasıl kullanılır

Ogansia Anti Aging Krem Kullanıcı Yorumları
Ogansia Anti Aging Krem Kullanıcı Yorumları

Ogansia Anti Aging Krem Kullanıcı Yorumları

Ogansia anti aging krem kullanıcı yorumları

Ogansia Anti Aging Krem Fiyatı ve Satın Alma

Ogansia anti aging krem fiyatı ve satın alma : Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı