Ogansia Anti Aging (Yaşlanma Karşıtı – Önleyici) Krem

Zamanı yavaşlatamıyorsanız, zorlu koşullara meydan okuyan yosunlardan ilham alınarak geliştirilen marin kompleks ile yaşsız güzelliğe kavuşun Ogansia, markasının son ürünü olan ve kök hücre teknolojisi ile üretilen kahverengi deniz yosunundan elde edilen marin kompleks bileşenlerini bünyesinde barındıran “EcoMore Anti- Aging Krem” cilt bakım ürününü alışkanlıklarınıza dahil ediyor…

Ogansia Anti Aging krem üç temel kompleks içerir:

  • Kahverengi deniz yosunundanoluşan marin kompleks,
  • Aminoasit içeren yağ asitleri kompleksi, ve
  • Şeker kompleksi…

Fransa’nın Britanny bölgesinde yetişen ve çevresel koşullara adaptasyon yeteneği yüksek Undaria pinnatifida adı verilen kahverengi deniz yosunundan kök hücre teknolojisi ile elde edilen marin kompleks, yüksek miktarda antioksidan madde içermektedir. İçerisindeki antioksidanlar yaşlanma etkilerinin ortaya çıkmasını geciktirmeye yardımcı olur.

Proteinlerin yapı taşı aminoasitlerin yağ asitleri ile birleşmesi sonucu oluşan kompleks yapı, stres ve çevre şartlarının cilt üzerine olumsuz etkilerinin azaltılmasına yardımcıdır. Özellikle cilt elastikiyeti için önemli olan elastin ve kolajen liflerinin yapısının desteklemesine yardımcı olur.

Daha genç ve sağlıklı bir cildin olmazsa olmazı nemdir. EcoMore Anti-Aging Cream, içerisindeki şeker kompleksi sayesinde cildinizin nemlenmesine yardımcı olur. Ecomore Anti-Aging Cream klinik testlerle etkinlikleri kanıtlanmış olan bu üç farklı aktif ile erken yaşlanma ve kırışıklık gibi cilt endişelerinizin giderilmesine yardımcı olur. Cildinizin daha parlak, daha sıkı ve daha genç bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

Ogansia Anti Aging (Yaşlanma Karşıtı) Krem
Ogansia Anti Aging (Yaşlanma Karşıtı) Krem

Ogansia Anti Aging Krem içeriği Nedir

Ogansia anti aging krem içeriği nedir

Ogansia Anti Aging Krem Faydaları Nelerdir

Ogansia anti Aging krem faydaları nelerdir

Ogansia Anti Aging Krem Nasıl Kullanılır

Ogansia anti aging krem nasıl kullanılır

Ogansia Anti Aging Krem Kullanıcı Yorumları

Ogansia anti aging krem kullanıcı yorumları

Ogansia Anti Aging Krem Fiyatı ve Satın Alma

Ogansia anti aging krem fiyatı ve satın alma : Butona tıkladığınız zaman karşınıza bir adet form açılacak. Formu eksiksiz doldurup Ogansia kayıt aşamasını tamamlayarak artık ürün kategorileri bölümünden istediğiniz ürün yada ürünleri havale-eft-kredi kartı yolu ile satın alabilirsiniz.
Emre DAL

+90 545 736 6371

Ogansia hakkında bilgi almak için; ARAMA yada WHATSAPP yolu ile ulaşabilirsiniz.

Ogansia Üyelik için TIKLAYIN

Ogansia Ürün Almak için TIKLAYIN


Elit Team : Detayları için TIKLAYIN

 

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara