Bir Kaç Sebep ile Neden Ogansia’yı Tercih Etmelisiniz!

Firma

2015’de temelleri atılmış, şuan 22 ülkede aktif ticaret yapan bir firma olması.

Vizyon

5 yıl içerisinde 100 ülke ve 1 milyon kullanıcıya ulaşmak.

Ürünler

Türkiye’den dünyaya ithal edilen, herkesin kullanması gereken ürünlere sahip olması.

Kazanç

Düzenli promosyonlar ile 11 farklı para kazanma yolunu maksimuma çıkartarak daha fazla kazandırmayı hedeflemesi.Ogansia Global, alternatif tıp ürün ve hizmetlerini yerli marka olmasının verdiği kıvançla gerek yurt içinde gerekse yurt dışında pazarlamakta ve günden güne müşteri portföyünü geliştirerek alternatif tıp ürünlerinde zirveye adım adım ilerlemektedir.

Bu anlamda değerlendirildiği zaman medikal yiyecek-içecekler, bitkisel ürünler söz konusu yerli şirketin temel anlamda sunduğu ürün yelpazelerinin yalnızca birkaç kategorisini oluşturmaktadır. Bu anlamıyla şirket uzun vadede birçok alana hizmet vermeye devam etmeyi başarabilen güçlü medikal şirkettir. Aynı zamanda yirmi üç ülkede aktif ticareti bulunmaktadır.

Emre DAL

Ogansia Bağımsız iş Ortağı

0545 736 6371


Her geçen gün Türkiye genelinde organizasyonum büyümeye devam ediyor. Temiz, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz ayrıca ömür boyu bizim için çalışacak bir sistem kuracağımız bu proje içerisinde yer almak isterseniz ve CİDDİ planlar yapmak istiyorsanız mutlaka benimle iletişime geçin.

Yukarıda ki iletişim numarasından yada sağ alanda ki iletişim formu aracılığı ile bana ulaşabilirsiniz.

Ogansia Girişimcilik Projesine Hemen Katılmak için TIKLAYIN !!!
Elit TEAM Telegram Kanalımıza Katılın Anlık Bilgilerden Haberdar Olun !


Ogansia Global Nedir ve Kimin

Ogansia Global, yerli network marketing firmaları içerisinde bulunan ve insanların hem ekonomik hem de sağlıklı yaşamasını hedefleyen Ogansia a.ş yerli sermayeleri ile kurumuştur. Kelime anlamından da anlaşılacağı gibi ”ogan” ve ”sia” kelimelerinin birleşmesi ile ulu topluluk anlamını taşıyan şirket ismini kullanmaktadır. Ogansia nedir sorunuzun cevabını da bu başlık altında size anlatmış olduk. Peki Ogansia firması kimin yada kurucusu kim; Ogansia firmasının sahibi Yunus Emre Oğan ortaklığında kurulmuştur.

Ogansia fabrikası yüksek teknoloji ile donatılan üretim tesislerinde insanların kullanmak istediği ürün grupları üretilir. Ürünler akredite labratuarlarda denetimler sonucunda bayilerine ulaştırılmaktadır. Ogansia fabrika adresi

Birçok kişi firmanın ismi yabancı terimlerin bir araya gelmesi ile oluştuğunu düşünerek Ogansia hangi ülkenin gibi sorular soruyorlar. Bu fima yüzde yüz yerli ve şuanda 23 ülkede aktif ticari faaliyetleri sürdüren ciddi ve global bir firmadır. Ogansia hangi ülkelerde var sorunuzu da yanıtlamış oldum.

Almanya

Amerika

Avusturya

Avusturalya

Azerbaycan

Belçika

Bulgaristan

Fransa

Finlandiya

Hollanda

İngiltere

İspanya

İtalya

Kanada

Kırgızistan

Kazakistan

İsviçre ve İsveç

 Polonya

Romanya

Rusya


Ogansia Zayıflama Ürünleri Yorumları Faydaları

Bu başlıkta size Ogansia ürünleri hakkında bilgiler aktaracağız. Şuanda dört farklı kategoride toplam otuz bir ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz; Ogansia zayıflama ürünleri , sıcak yada soğuk içecekler, kişisel bakım ve gıda takviyeleri olarak sıralamak mümkündür.

Bu başlığın hemen altında tüm ürünleri tek tek anlatan makalelerimi bulacaksınız, bu makaleler size ürünler hakkında en doğru ve en sade bilgileri gösterecektir. Kendinize Ogansia yorumları nedir sorusunu sormaktan alı koyamıyorsanız, sayfanın en alt kısmında Ogansia faydaları videolarında diğer kullanıcıların videolarını izleyebilirsiniz. Firma içerisinde 3 çeşit ürün grubu bulunmaktadır. Kahve grubu, kişisel bakım ürünleri ve gıda takviyeleri. Aşağıda isimlerine yer verdim eğer isterseniz yukarıda ki menü seçeneğinden ürünlerin ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda aşağıda ki kısa başlıklarda size Ogansia ürün fiyatları hakkında bilgilendirmeler yaptım. Üç farklı ürün fiyatı bulunmaktadır. Müşteri satış fiyatı, bayilik fiyatı ve aktif bayi fiyatı.


Ogansia Giriş Paketleri ve Fiyatları

Günümüz şartlarında ek iş yapmak toplumun yüzde sekseni için şart haline geldiği bu  zamanlarda, ek gelir elde etme yolları ararız. Sizin bu iş fırsatı ile tanışmanızı çok isterim. Ogansia para kazanma konusunda, çalışan herkese hakkını fazlası ile ödeyen ciddi bir firmadır. Firma içerisine adım atabilmek için, ve sizin aslında ne kadar kazanmak istediğinizi belirleyen Ogansia giriş paketleri mevcuttur. Üç farklı paket seçeneği ile toplumun her kesimine hitap eden bayilik avantajını kullanabilirsiniz. Ogansia paket fiyatları hakkında size detaylı tablo yaptım.

Aşağıda ki seçenekler içerisinde seçmek istediğinizde; sizin belirleyeceğiniz ürünlerden oluşacak olan Ogansia paketleri mevcuttur. Siz ihtiyaçlarınıza göre ürünleri seçebiliyorsunuz. Daha fazla bilgi almanız için paket seçeneklerini sizin için tablo haline getirdik.

Ogansia Mini Bayi Paketi : Backofisinizden 250 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz mini paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Starter Paketi :  Backofisinizden 500 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz starter paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Bronz Paket : Backofisinizden 1.000 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz bronz paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Gümüş Paket : Backofisinizden 2.500 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz gümüş paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Altın Paket : Backofisinizden 5.000 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz altın paket ile başlamış oluyorsunuz.

ogansia-mini-paket
250

Minumum 250 TL lik ürün alınması.

 • 20 TL Referans Bonusu
 • 15 CV Puan
 • 100 PV Puan
 • Yok Eşleşme Geliri
 • V.I.P Bayi Olduğunuzda
 • 60 TL Referans Bonusu
 • 30 CV Puan

ogansia-starter-paket
500

Minumum 500 TL lik ürün alınması.

 • 50 TL Referans Bonusu
 • 30 CV Puan
 • 200 PV Puan
 • %5 Eşleşme Geliri
 • V.I.P Bayi Olduğunuzda
 • 150 TL Referans Bonusu
 • 60 CV Puan

ogansia-bronze-paket
1.000

Minumum 1.000 TL lik ürün alınması.

 • 100 TL Referans Bonusu
 • 60 CV Puan
 • 500 PV Puan
 • %10 Eşleşme Geliri
 • V.I.P Bayi Olduğunuzda
 • 300 TL Referans Bonusu
 • 120 CV Puan

ogansia-gumus-paket
2.500

Minumum 2.500 TL lik ürün alınması.

 • 250 TL Referans Bonusu
 • 165 CV Puan
 • 1250 PV Puan
 • %15 Eşleşme Geliri
 • V.I.P Bayi Olduğunuzda
 • 500 TL Referans Bonusu
 • 330 CV Puan

ogansia-altin-paket
5.000

Minumum 5.000 TL lik ürün alınması.

 • 500 TL Referans Bonusu
 • 360 CV Puan
 • 2500 PV Puan
 • %20 Eşleşme Geliri
 • V.I.P Bayi Olduğunuzda
 • 1500 TL Referans Bonusu
 • 720 CV Puan


Ogansia Kazanç Planı ve Kariyerler

Ogansia kazanç planı başlığında ise, network marketin satış ortaklığı programında hiçbir şekilde aracı olmadan doğrudan ürünün müşteriyle pazarlanması noktasında satışı gerçekleştiren satış ortağına ürünün karşılığında yer alan bedeli hesabına aktarmaktadır. Bu anlamıyla değerlendirildiği zaman satış ortaklığı programının karşılıklı bir şekilde kazanmaya dayanan programı olduğu göz önünde tutulmaktadır.

Sizin oluşturduğunuz takımınız büyümeye başladığı andan itibaren Ogansia kariyer planı çerçevesinde sizin de firmada ki rütbeniz yavaş yavaş artmaya başlar.

Aşağıda ki bölümde adım adım Ogansia kariyerleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştım. Bu başlıkta size 11 farklı kazanç yolunu göstereceğim ve 13 farklı kariyeri anlatacağım biraz uzun olacak sabır ile incelemenizi rica ediyorum.

Ayrıca V.I.P bayiliğin önemini videoda tüm detayları ile anlattık izlemenizi tavsiye ederim.

11 Farklı Ogansia İle Para Kazanma Yolları

ogansia-vip-bunus1

V.I.P Bayilik

Bayi olduğunuz anda 1 ay içerisinde 3 gümüş bayi oluşturduğunuzda tüm kazançlarınız, gelirlere göre ÖMÜR BOYU X2 ve X3 katı olarak değerlendirilir.
ogansia-perakende-satis2

Perakende Satış

Sizin kargo-Gönderim Faturalama gibi işlemleri sizin adınıza Ogansia gerçekleştirir. Size tavsiyeniz için %30 satış karı verir.


13 Farklı Ogansia Kariyer Basamakları

 

Asistan

En az 2 Kol. 1 Koldan Max. 1200 PV ve Toplam 2400 PV
ogansia-supervizor

Süpervizör

En az 2 Kol. 1 Koldan Max. 2400 PV ve Toplam 5000 PV
ogansia-menager-kariyeri

Menager

En az 2 Kol. 1 Koldan Max. 5000 PV-Toplam 10.000 PV
ogansia-safir-kariyeri

Safir

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 5600 PV-Toplam 14.000 PV

ogansia-ruby-kariyeri

Ruby

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 16000 PV. Toplam 40000 PV
ogansia-emerald-kariyeri

Emerald

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 32000 PV. Toplam 80000 PV
ogansia-diamond-kariyeri

Diamond

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 56000 PV-Toplam 140000 PV
ogansia-double-diamond

Double Diamond

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 80000 PV-Toplam 200000 PV

ogansia-blue-diamond

Blue Diamond

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 200000 PV. Toplam 500000 PV
ogansia-red-diamond

Red Diamond

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 300000 PV. Toplam 750000 PV
ogansia-black-diamond

Black Diamond

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 400000 PV-Toplam 1000000 PV
ogansia-star-kariyeri

Star

En az 3 Kol. 1 Koldan Max. 750000 PV-Toplam 2000000 PV


Ogansia Üyelik Kayıt Olma işlemi

Hep beraber geleceğimizi inşa edeceğimiz firmada, aşağıda ki linki kullanarak yada bana ulaşarak Ogansia üyelik işleminizi tamamlayabiliriz. Aşağıda ki linke tıkladığınız anda karşınıza bir form çıkacak. Formu eksiksiz doldurduğunuzda Ogansia kayıt olma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Eğer bu konuda yardıma ihtiyacınızın olduğunu hissederseniz mutlaka bana ulaşmanız sizin için çok önemlidir.

İhtiyacınız dahilinde ürünleri seçip çalışmalara başlayabiliyoruz. Ogansia üye olma işlemini bu adımda anlatmaya çalıştım. Ayrıca bazı kişilerin merak ettiği iki adet soru var. Bu iki konuyu size kısa başlıklar halinde anlatmak istiyorum. Hesabınızı sildirmek için firmayı hesap sahibi arıyor ve bir kaç soru ile hesap doğrulaması yapılıyor ve Ogansia üyelik iptali istiyorum dediğiniz anda sizin hesabınızı müşteri hizmetleri anında siliyor. Diğer bir konu ise Ogansia üyelik şartları yasalar ve kanunlar çerçevesinde karşılıklı olarak bazı şartlar mevcuttur. Bu şartlar sanal ofislerde sol menüde bulunmaktadır.

Emre DAL

Ogansia Bağımsız iş Ortağı

0545 736 6371


Her geçen gün Türkiye genelinde organizasyonum büyümeye devam ediyor. Temiz, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz ayrıca ömür boyu bizim için çalışacak bir sistem kuracağımız bu proje içerisinde yer almak isterseniz ve CİDDİ planlar yapmak istiyorsanız mutlaka benimle iletişime geçin.

Yukarıda ki iletişim numarasından yada sağ alanda ki iletişim formu aracılığı ile bana ulaşabilirsiniz.

Ogansia Girişimcilik Projesine Hemen Katılmak için TIKLAYIN !!!
Elit TEAM Telegram Kanalımıza Katılın Anlık Bilgilerden Haberdar Olun !


Ogansia Şikayet iletişim Müşteri hizmetleri

Ogansia ile tanışmadan önce araştırma yapmak, bütün müşterilerin en doğal hakkıdır. Araştırma yapmak isteyen müşteriler, internette Ogansia şikayet kısmında rakip firmaların asılsız yazıları ile karşılaşır. Bu asılsız iftiralara inanmamak ve Ogansia’nın düzenliği seminerlere gelmekte fayda vardır.

Ogansia müşteri hizmetleri için şirketin anasayfasına ulaşmanız yeterli olacaktır. Orada whatsapp numarası, mail adresi, Ogansia iletişim bilgileri ve şirketin gerekli sicil kayıtlarına ulaşabilirsiniz.


Ogansia Yasal mı Dolandırıcılığı

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmasına rağmen hala Ogansia yasal mı diye merak eden müşteriler, Bursa’daki fabrikayı istedikleri zaman ziyaret edebilmektedir. İnternet üzerinde okunan bazı yorumlar, müşterilerin aklını karıştırmakta ve Ogansia ile ilgili araştırma yapmaya sürüklemektedir.

Türkiye’de ki en güçlü yerli network marketing firmasıdır. TUBİTAK ve Uludağ Üniversitesi’nin destekleri ile Ogansia tanınmakta ve kendini her geçen gün geliştirmektedir.

Sonuç olarak Ogansia dolandırıcılığı diye bir kavramın olması halinde devlet izin verip vergi almazdı. Ayrıca satılan her ürün laboratuvarlarca geçerliliği kanıtlanmış nitelikler taşımaktadır. Piyasaya sürülecek her ürün, Sağlık Bakanlığınca onaylanmadan geçerliliğini sürdürmemektedir. 2018 yılınde son güncellemeler ile beraber yükümlülüğünü yerine getirerek Ogansia belgeleri ile kalitesinden ödün vermemektedir.


Ogansia güvenilir mi Hangi Hastalıklara iyi gelir

Günümüz şartlarında bizimi için güven çok önemli bir unsur. Aklımıza Ogansia güvenilir mi sorusu mutlaka geliyor. Yasal zeminler çerçevesinde ve mevzuatlara uygun hazırlanmıştır. Eğer Ogansia faydaları ve zararları nedir diye merak ediyorsanız bu sayfama bakabilirsiniz.

Ogansia hangi hastalıklara iyi gelir sorunuza cevap verecek olursak. Bu gibi firmalar altarnatif tıp olarak piyasada çalışmaktadır. Yüzde yüz sonuç beklemek yanlış olacağı gibi kullanıcı yorumların da; Ogansia basurOgansia çölyak hastalığıOgansia epilepsiOgansia migrenOgansia vertigo  gibi google aramaları mevcuttur. Bu ürünleri kullanmadan önce hekiminize danışmanız gerekir.

10’larca Ogansia kullanan kişilerin, kullanıcı yorumları bulunmaktadır. Kullanıcı videolarını izlemek için TIKLAYINIZ.

Ogansia
Kullanıcı oyu: 4.2 Puan Ortalaması:(83.46%) Toplam Oy : 191

16 Comments

 1. Deniz dedi ki:

  Merhaba
  Ben sürekli kahve içen birisiyim çoğu insan kahve içince ayıldığını söyler ama bende bazen işe yaramıyor sınava hazırlanıyorum ve ders çalışırken dikkatim çok dağılıyor yada gün içinde kendimi çok yorgun hissediyorum hangi ürününüzü tavsiye edersiniz hangisni kullanmam gerek

 2. Muzaffer dedi ki:

  merhaba iyi günler mart ayı Ogansia promosyonu açıklandı mı?

 3. Gülay T. dedi ki:

  Bir arkadaşım bana ogansia ürünlerini kilo almak için önerdi.Ogansia kilo alma ürünleriniz varmı?

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba Gülay hanım iyi akşamlar. Yorumunuza geç yanıt verdiğim için özür dilerim konuyu size detaylı anlatmaya çalışaçağım. Ogansia ürünlerinin kilo alma ve kilo verme özellikleri konusunda bir çok kullanıcı tarafından test edilmiştir ve youtube kanalımda da extra bir çok ogansia ürün yorumları hakkında videoları bulabilirsiniz.

   Ogansia kilo alma konusunda mocha kahveyi kullanan bir çok arkadaşım kilo aldıklarını söylüyorlar. Fakat mocha kahve doyurucu özelliği olduğu için yemeklerden önce tüketilirse kilo verme yemeklerden sonra tüketilirse kilo alma olarak kullanılıyor.

   Ogansia kilo almak için aşağıda ki ürünü almanız yeterli olacaktır. Diğer ürünleri de isteğe bağlı olarak kullanabilirsiniz.
   Coffee Mocha : https://lagoran.com/ogansia-coffee-mocha

   Ogansia kilo vermek yada zayıflamak için sadece aşağıda ki ürünleri almanız yeterli olacaktır. Diğer ürünleri de isteğe bağlı olarak kullanabilirsiniz.
   Yeşil çay : https://lagoran.com/ogansia-yesil-cay-green-tea
   Spirulina : https://lagoran.com/ogansia-spirulina-tablet
   Thermosia : https://lagoran.com/ogansia-thermosia-tablet

   Eğer hemen satın almak istiyorsanız : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA18074948545 buradan kaydınızı yapıp ürün siparişi verebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olan her konuda 7/24 bana ulaşabilirsiniz. iyi akşamlar dilerim.

 4. ismail dedi ki:

  Merhaba Emre bey siteniz Ogansia ile ilgili harika ve muaazam bilgiler ile dolu. Tam bir rehber niteliğinde sizinle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Başarılarımızın daimi olması dileği ile Allah’a emanet hepimize bol kazançlar diliyorum. Hayırlı cumalar.

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba İsmail bey düşünceleriniz için çok teşekkür ederim elimizde muazzam ürünler ve kazanç planı mevcut. Ürün odaklı bir çalışma planımız olduğu için temelleri sağlam bir organizasyon kuruyoruz bunu sizin gibi takım arkadaşlarımız ile el ele başaracağız. iyi günler dilerim.

 5. MESUT GÖÇMEN dedi ki:

  MERHABA EMRE BEY
  BU KARMAŞIK NETWORK ORTAMINDA BÖYLE GÜZEL AÇIKLAYICI BİR SAYFA İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
  BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

 6. Can S dedi ki:

  Merhaba Emre bey , sayfanız network konusunda ve özellikle Ogansia adına kütüphane gibi ,Tebrik ediyorum. Ogansia da yerimi aldım. Network ü bilen ve karşınızdakine güven veren birisi olarak sizinle birlikte çalışmak tan çok memnunum. Sizin ekibinizde olanlara ve yeni katılacak olanlara şimdiden bol kazançlar dilerim. Çalışmalarınızda başarılar .Teşekkürler….

  • Emre DAL dedi ki:

   Merhaba Can bey yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ogansia hepimizin hayatına dokundu. Başarılarımızın daimi olması dileği ile. İnce düşünceniz için tekrar teşekkür ederim.

 7. Barış.G dedi ki:

  Merhaba Emre bey ,çalışmalarınızı takip ediyorum ürünler hakkında ve ogansia hakkında çalışmalarınız çok güzel geleceğin işini burada herkese tanıtmanız taktire şayan başarılarınızın devamını dilerim..

 8. Ayla Y. dedi ki:

  merhaba ben bayilik almak istiyorum ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak istiyorum size sms gönderdim bana ulaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir