Ogansia

Ogansia Global, alternatif tıp ürün ve hizmetlerini yerli marka olmasının verdiği kıvançla gerek yurt içinde gerekse yurt dışında pazarlamakta ve günden güne müşteri portföyünü geliştirerek alternatif tıp ürünlerinde zirveye adım adım ilerlemektedir.

Bu anlamda değerlendirildiği zaman medikal yiyecek-içecekler, bitkisel ürünler söz konusu yerli şirketin temel anlamda sunduğu ürün yelpazelerinin yalnızca birkaç kategorisini oluşturmaktadır. Bu anlamıyla şirket uzun vadede birçok alana hizmet vermeye devam etmeyi başarabilen güçlü medikal şirkettir. Aynı zamanda yirmi üç ülkede aktif ticareti bulunmaktadır.

Ogansia Global Nedir ve Kimin

Ogansia Global, yerli network marketing firmaları içerisinde bulunan ve insanların hem ekonomik hem de sağlıklı yaşamasını hedefleyen Ogansia a.ş yerli sermayeleri ile kurumuştur. Kelime anlamından da anlaşılacağı gibi ”ogan” ve ”sia” kelimelerinin birleşmesi ile ulu topluluk anlamını taşıyan şirket ismini kullanmaktadır. Ogansia nedir sorunuzun cevabını da bu başlık altında size anlatmış olduk. Peki Ogansia firması kimin yada kurucusu kim; Ogansia firmasının sahibi Yunus Emre Oğan ortaklığında kurulmuştur.

Ogansia fabrikası yüksek teknoloji ile donatılan üretim tesislerinde insanların kullanmak istediği ürün grupları üretilir. Ürünler akredite labratuarlarda denetimler sonucunda bayilerine ulaştırılmaktadır. Ogansia fabrika adresi

Birçok kişi firmanın ismi yabancı terimlerin bir araya gelmesi ile oluştuğunu düşünerek Ogansia hangi ülkenin gibi sorular soruyorlar. Bu fima yüzde yüz yerli ve şuanda 23 ülkede aktif ticari faaliyetleri sürdüren ciddi ve global bir firmadır. Ogansia hangi ülkelerde var sorunuzu da yanıtlamış oldum.

Ogansia Zayıflama Ürünleri Yorumları Faydaları

Bu başlıkta size Ogansia ürünleri hakkında bilgiler aktaracağız. Şuanda dört farklı kategoride toplam otuz bir ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz; Ogansia zayıflama ürünleri , sıcak yada soğuk içecekler, kişisel bakım ve gıda takviyeleri olarak sıralamak mümkündür.

Bu başlığın hemen altında tüm ürünleri tek tek anlatan makalelerimi bulacaksınız, bu makaleler size ürünler hakkında en doğru ve en sade bilgileri gösterecektir. Kendinize Ogansia yorumları nedir sorusunu sormaktan alı koyamıyorsanız, sayfanın en alt kısmında Ogansia faydaları videolarında diğer kullanıcıların videolarını izleyebilirsiniz. Firma içerisinde 3 çeşit ürün grubu bulunmaktadır. Kahve grubu, kişisel bakım ürünleri ve gıda takviyeleri. Aşağıda isimlerine yer verdim eğer isterseniz yukarıda ki menü seçeneğinden ürünlerin ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda aşağıda ki kısa başlıklarda size Ogansia ürün fiyatları hakkında bilgilendirmeler yaptım. Üç farklı ürün fiyatı bulunmaktadır. Müşteri satış fiyatı, bayilik fiyatı ve aktif bayi fiyatı.

Ogansia Giriş Paketleri ve Fiyatları

Günümüz şartlarında ek iş yapmak toplumun yüzde sekseni için şart haline geldiği bu  zamanlarda, ek gelir elde etme yolları ararız. Sizin bu iş fırsatı ile tanışmanızı çok isterim. Ogansia para kazanma konusunda, çalışan herkese hakkını fazlası ile ödeyen ciddi bir firmadır. Firma içerisine adım atabilmek için, ve sizin aslında ne kadar kazanmak istediğinizi belirleyen Ogansia giriş paketleri mevcuttur. Üç farklı paket seçeneği ile toplumun her kesimine hitap eden bayilik avantajını kullanabilirsiniz. Ogansia paket fiyatları hakkında size detaylı tablo yaptım.

Aşağıda ki seçenekler içerisinde seçmek istediğinizde; sizin belirleyeceğiniz ürünlerden oluşacak olan Ogansia paketleri mevcuttur. Siz ihtiyaçlarınıza göre ürünleri seçebiliyorsunuz. Daha fazla bilgi almanız için paket seçeneklerini sizin için tablo haline getirdik.

Ogansia Mini Bayi Paketi : Backofisinizden 250 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz mini paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Starter Paketi :  Backofisinizden 500 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz starter paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Bronz Paket : Backofisinizden 1.000 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz bronz paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Gümüş Paket : Backofisinizden 2.500 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz gümüş paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Altın Paket : Backofisinizden 5.000 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz altın paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ogansia Kazanç Planı ve Kariyerler

Ogansia kazanç planı başlığında ise, network marketin satış ortaklığı programında hiçbir şekilde aracı olmadan doğrudan ürünün müşteriyle pazarlanması noktasında satışı gerçekleştiren satış ortağına ürünün karşılığında yer alan bedeli hesabına aktarmaktadır. Bu anlamıyla değerlendirildiği zaman satış ortaklığı programının karşılıklı bir şekilde kazanmaya dayanan programı olduğu göz önünde tutulmaktadır.

Sizin oluşturduğunuz takımınız büyümeye başladığı andan itibaren Ogansia kariyer planı çerçevesinde sizin de firmada ki rütbeniz yavaş yavaş artmaya başlar.

Aşağıda ki bölümde adım adım Ogansia kariyerleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştım.

Ogansia Üyelik Kayıt Olma işlemi

Hep beraber geleceğimizi inşa edeceğimiz firmada, aşağıda ki linki kullanarak yada bana ulaşarak Ogansia üyelik işleminizi tamamlayabiliriz. Aşağıda ki linke tıkladığınız anda karşınıza bir form çıkacak. Formu eksiksiz doldurduğunuzda Ogansia kayıt olma işlemini başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Eğer bu konuda yardıma ihtiyacınızın olduğunu hissederseniz mutlaka bana ulaşmanız sizin için çok önemlidir.

İhtiyacınız dahilinde ürünleri seçip çalışmalara başlayabiliyoruz. Ogansia üye olma işlemini bu adımda anlatmaya çalıştım. Ayrıca bazı kişilerin merak ettiği iki adet soru var. Bu iki konuyu size kısa başlıklar halinde anlatmak istiyorum. Hesabınızı sildirmek için firmayı hesap sahibi arıyor ve bir kaç soru ile hesap doğrulaması yapılıyor ve Ogansia üyelik iptali istiyorum dediğiniz anda sizin hesabınızı müşteri hizmetleri anında siliyor. Diğer bir konu ise Ogansia üyelik şartları yasalar ve kanunlar çerçevesinde karşılıklı olarak bazı şartlar mevcuttur. Bu şartlar sanal ofislerde sol menüde bulunmaktadır.

Ogansia Şikayet iletişim Müşteri hizmetleri

Ogansia ile tanışmadan önce araştırma yapmak, bütün müşterilerin en doğal hakkıdır. Araştırma yapmak isteyen müşteriler, internette Ogansia şikayet kısmında rakip firmaların asılsız yazıları ile karşılaşır. Bu asılsız iftiralara inanmamak ve Ogansia’nın düzenliği seminerlere gelmekte fayda vardır.

Ogansia müşteri hizmetleri için şirketin anasayfasına ulaşmanız yeterli olacaktır. Orada whatsapp numarası, mail adresi, Ogansia iletişim bilgileri ve şirketin gerekli sicil kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Ogansia Yasal mı Dolandırıcılığı

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmasına rağmen hala Ogansia yasal mı diye merak eden müşteriler, Bursa’daki fabrikayı istedikleri zaman ziyaret edebilmektedir. İnternet üzerinde okunan bazı yorumlar, müşterilerin aklını karıştırmakta ve Ogansia ile ilgili araştırma yapmaya sürüklemektedir.

Türkiye’de ki en güçlü yerli network marketing firmasıdır. TUBİTAK ve Uludağ Üniversitesi’nin destekleri ile Ogansia tanınmakta ve kendini her geçen gün geliştirmektedir.

Sonuç olarak Ogansia dolandırıcılığı diye bir kavramın olması halinde devlet izin verip vergi almazdı. Ayrıca satılan her ürün laboratuvarlarca geçerliliği kanıtlanmış nitelikler taşımaktadır. Piyasaya sürülecek her ürün, Sağlık Bakanlığınca onaylanmadan geçerliliğini sürdürmemektedir. 2018 yılınde son güncellemeler ile beraber yükümlülüğünü yerine getirerek Ogansia belgeleri ile kalitesinden ödün vermemektedir.

Ogansia güvenilir mi Hangi Hastalıklara iyi gelir

Günümüz şartlarında bizimi için güven çok önemli bir unsur. Aklımıza Ogansia güvenilir mi sorusu mutlaka geliyor. Yasal zeminler çerçevesinde ve mevzuatlara uygun hazırlanmıştır. Eğer Ogansia faydaları ve zararları nedir diye merak ediyorsanız bu sayfama bakabilirsiniz.

Ogansia hangi hastalıklara iyi gelir sorunuza cevap verecek olursak. Bu gibi firmalar altarnatif tıp olarak piyasada çalışmaktadır. Yüzde yüz sonuç beklemek yanlış olacağı gibi kullanıcı yorumların da; Ogansia basurOgansia çölyak hastalığıOgansia epilepsiOgansia migrenOgansia vertigo  gibi google aramaları mevcuttur. Bu ürünleri kullanmadan önce hekiminize danışmanız gerekir.

10’larca Ogansia kullanan kişilerin, kullanıcı yorumları bulunmaktadır. Kullanıcı videolarını izlemek için TIKLAYINIZ

Yorumlar (3 yorum)
Pingback: OGANSİA NEDİR? – Bizim Kahveci
HÜSNÜ
HÜSNÜ Cevapla
- 17:36

MEHMET BEY 05332815195 NUMARADAN ULAŞIN YARDIMCI OLALIM

MEHMET
MEHMET Cevapla
- 17:08

Merhaba ben de girişimci dünyasında ilerlemek istiyorum. Bu fırsatı sizin yardımınızla hızlandırmak isterim.SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara