Nwork international

Temelleri 2009 yılında atılan NWORK International, 7 yıllık profesyonel bir çalışmanın sonucunda 2016 yılı başında gayrimenkul, turizm ve ticari birkaç alanda faal olan profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.

Nwork international nedir

Nwork international firması 2009 yılından itibaren kurulma aşamasına başlanılmış olup; tam olarak 2016 yılında aktif çalışma hayatına girmiştir. Şirketin hizmet sunduğu gayrimenkul, turizm ve ticari alanlar sadece bazılarıdır. Nwork international firması dünyada çörekotu konusunda üretici, dağıtıcı ve satıcı olarak uzmanlaşarak öncü bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Ayrıca Nwork international firması dünya piyasasında olumlu ve olumsuz yönleri analiz ederek insanlar için benzersiz çalışma imkânları sunmaktadır. Distribütör olarak Nwork international firmasının ürettiği ürünleri satmak için sisteme üye olan kişiler gerekli eğitimleri aldıktan sonra satış yapmaya ve prim kazanmaya başlamaktadırlar. Eğer network marketing ile ilgili aklınızda soru var ise bu yazımı okumalısınız.

 Nwork international paketleri ve Ürünleri

Bu başlık altında size Nwork international paketleri ve ürünleri hakkında bilgiler vereceğiz. Firma mucizevi bir bitki olan çörekotu özünden insanlara faydalı olacak ürünler üretmektedir. Bu üretilen ürünler çörekotu kahvesi, gıda takviyeleri, güneş kremleri, nemlendirici krem, saç bakım kremleri, ozon tedavileri, saç bakım şampuanı ve antiaging kremleridir. Bu sayılan ürünler insanların her zaman yararlanabileceği ürünler olup tamamen bitkisel olmasından dolayı da hiçbir yan etki olmadan gönül rahatlığı ile kullanılmasını sağlamaktadır.

Nwork international firmasının ürettiği bu tamamen doğal ve çörekotu özünden oluşan ürünler, distribütörlerin de ürünü tanıtım ve pazarlama aşamasında büyük katkı sağlamaktadır. İnsanlara hiçbir yan etkisi bulunmayan bu ürünler her yaşta insana uygulanabilmektedir.

Nwork international Paketleri : 3 adet iş kurma paketi mevcuttur. Başlangıç paketi 250 tl, Tanışma paketi 500 tl, İş paketi 1350 tl, Kurumsal Paket 5200 tl ye çeşitli ürün grupları içeren paket seçenekleri ile işinizi kurabilirsiniz.

Nwork international Ürünleri:

1: Kahve Grubu ürünler:

Kremalı Çörek Otu Kahvesi

*Kremalı içeriğiyle yumuşak içime sahip çörek otlu kahve.

Çörek Otlu Kış Kahvesi

*Instant kahve, keçiboynuzu, ekinezya, propolis ve çörek otu içeriği ile mükemmel bir içecek.

Sade Çörek Otu Kahvesi

*Çörek otu ve instant kahveden oluşan muhteşem lezzet.Böylesine güçlü ürünlerle beraber Nwork International firmasında Profesyonel olarak ticaret yapmak isteyenler için bu işe 4 farklı paketle dahil olabiliyoruz.

2: Gıda Takviyesi :

Ozon Jeli Kapsülü

*Kanın oksijen taşıma kapasitesini 2-10 kat oranında artırmaya,
*Vücuttaki bakteri,mantar ve virüsleri yok etmeye,
*Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmaktadır.
*İçinde 30 adet kapsül bulunmaktadır.

Squalene Kapsülü

*Köpekbalığı karaciğer yağı; normal hücreleri hasarlardan ve bağımsız radikallerden kaynaklanan bölünmelerden koruyan güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir.
*Yoğun çalışma hayatı olanlar tarafından enerji verici bir tonik olarak kullanılabilir.
*Omega3 grubu, serbest yağ asitleri, a-D-E vitaminleri, demir, çinko ve bakır mineralleri içermektedir.
*İçinde 60 adet kapsül bulunmaktadır.

Çörek otu kapsülü yağı

*Bağışıklık sistemimizi enfeksiyon ve alerjiye karşı koruyarak, hücreleri virüslerden korumaya,
*Kolestrolü dengelemeye,
*Sindirim sistemini rahatlatmaya yardımcı olmaktadır.
*A,B,C vitaminlerinin yanı sıra kalsiyum, potasyum, magnezyum ve çinko gibi değerli bileşenleri içermektedir.
*İçerisinde 60 adet kapsül bulunmaktadır.

3: Kişisel Bakım Ürünleri:

Saç Bakım Serumu

*Çörek Otu, Keratin ve Argan Karışımından Oluşmaktadır.
*Çok Yönlü Besleyicidir.
*Ekstra Nemlendirme Sağlar.
*Ekstra Parlaklık Sağlar.

Ozon Şampuanı

*Ozon, Çörek Otu, Keratin, Provitamin B5, Argan Karışımından Oluşmaktadır.
*Çörekotu, ozon, keratin, provitamin B5 ve argan karışımından oluşmaktadır.
*Paraben, SLS, SLES İçermez.
*Saç Diplerine Oksijen Takviye Ederek, Saçın Nefes Almasını Sağlamada Etkilidir.
*Saça Canlılık Vermede Etkilidir.
*Saç Kırıklarını Onarmada Etkilidir.

Saç Bakım Şampuanı

*Ozon, Çörek Otu, At Kuyruğu Karışımından Oluşmaktadır.
*Ekstra Oksijen İçermektedir.
*Paraben İçermez.
*Saçları Güçlendirme ve Canlandırmada Etkilidir.
*Saç Dökülmesini Azaltmakta Etkilidir.

 Nwork international güvenilir mi?

Nwork international gayet güvenilir bir sistem olup insanlara gelir sağlamaktadır. Her geçen gün bünyesindeki ve üye olan insanların çoğalması ile bu güvenilirliği herkese göstermektedir. Geniş katılımlı olması nedeni ile de her kesimden insana hitap ederek ürünlerden herkesin faydalanmasını sağlamaktadır.

Çörek otu bitkisinden çeşit çeşit ürünler elde edip insanların faydalanması için üretime geçen Nwork international, distribütörler aracılığı ile bu üretilen ürünlerin dünyanın dört bir yanına ulaşmasını amaçlamaktadır. Primlerini zamanında yatırması ve distribütörlere verdiği eğitimlerin kaliteli olması, ayrıca ücretsiz olması da güvenilirliğini bir kez daha ispat etmektedir.

Nwork international kazanç planı

8 farklı kazanç planı ile Nwork international kazanç planı hakkında bu başlığı açtık.

1: Perakende Satış Geliri :

2: Referans Geliri : 

3: Binary Geliri :

4: Matcing Bonus Yani Derinlik Geliri : 

5: Kariyer Bonusları : 

6: Sponsorluk Bonusları : 

7: Araç Promosyonu : 

8: Yıllık Ekip Primi : 

Firmasında kazanmaya başlamak için yapılması gereken bazı ön işlemler bulunmaktadır. Bunlardan birincisi üye olmak ve üye olduktan sonra firma tarafından verilen ücretsiz bir giriş başlangıç eğitimi sunulmaktadır. Bu eğitim tamamlandıktan sonra distribütör başvuru formu doldurulması gerekmektedir.

Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra kimlik fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile ilgili sponsor ya da bizzat şirkete teslim yapılması gerekmektedir. Distribütör olabilmek için bir distribütör başlangıç paketi alınmalı ve bundan sonra kayıt açılacaktır. Ve kayıt açıldıktan sonra internet üzerinden sisteme kayıt olunarak sipariş verme yolu açılacaktır. Ayrıca nwork.com sitesi distribütörlerin alt üye ve primler ile ilgili bilgilere ulaşması için bir yönetim sayfası sunacaktır.

Network marketing de belirli bir kazanca sahip olmak için temelde eğitim geçerlidir. Eğer sizde network marketing eğitimleri hakkında bilgi arıyorsanız size altarnatif bilgi kaynağı olabilir.

Nwork international dolandırıcılığı ve şikâyetleri

İnternet üzerinden nwork.com sitesi ile ilgili şikâyetler ya da dolandırıcılık ile ilgili iddialar araştırıldığında hiçbir şekilde bu yönde yorum bulunmamaktadır. İşini düzgün şekilde yapan firma, üye ve distribütörlerin primlerini her ayın 20 sinde hesaplarına yatırmaktadır. Diğer firmaların en çok şikâyet edildiği konu primlerin yatmaması ya da ürünlerin iadelerinde yaşanan sorundur.

Nwork international Ürün Kullanıcı Yorumları

Nwork international ürün, kullanıcı yorumları firması ile ilgili internette araştırma yapıldığında gayet olumlu ve güzel yorumlar bulunmaktadır. İnsanların amacının para kazanmak olduğu bir ortamda bu kadar kolay ve hızlı kazandıran Nwork international gayet olumlu tepkilerle karşılaşmaktadır. Gelişmekte olan ve her geçen gün büyüyerek daha çok insana ulaşan Nwork international firması kazancını da dağıtıcı aracılığı ile üye olan herkese kazandırmaktadır.

Ayrıca Nwork international firmasının üyelerine yaklaşımı ve primlerin zamanında yatırılması konusunda oldukça etkili ve çoğunlukta yorum bulunmaktadır. Ve bu olumlu yorumların daha çok insanın görüntülemesinden sonra Nwork international firmasına üye olmak isteyen insan sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Firmanın da ürünlerine olan inancı ve güveni bu yorumların olumlu yönde olmasında büyük pay sahibidir. Nwork international firması için yorumlar incelendiğinde her kesimden insan tarafından görülecektir ki olumlu yorumlar büyük çoğunlukta, olumsuz yorumlar ise yok denecek kadar az durumdadır. Bu da göstermektedir ki alanında büyük bir sıçrama ve gelişme gösteren Nwork international firması insanlara ulaştıkça daha da beğeni toplayacaktır. Tabii bu beğenilme durumu da satışların artması bu vesile ile de üyelerin kazanması anlamına gelmektedir. Firma bir taraftan kazanırken diğer yandan da üye ve distribütörlere kazandırmaktadır. Hep beraber kazanmayı amaçlayarak çoğunlukçu katılımı sağlamayı hedeflemektedir.

Nwork international para kazanma

Nwork international firması sisteme kayıt aşamasından sonra sipariş verme suretiyle para kazanmaya başlanmaya imkân tanımaktadır. Sipariş verme aşamasından sonra üyeler siparişler üzerinden kazanımlarını elde etmeye başlayacaklardır. Nwork international firmasının avantajlarından birisi ise üyelere verilen eğitim ve planlanan organizasyonların tamamen ücretsiz olmasıdır.

Bu vasıta ile üyeler eğitim ve organizasyon masraflarından kurtulmaktadırlar. Firmanın ödeme imkânları da oldukça fazladır. Nakit, kredi kartı ve banka havalesi seçenekleri ile üyelere kazançları ulaştırılabilmektedir. Primlerin zamanında yatması distribütörler için en önemli etkenlerden birisidir. Temelde para kazanma amacı olan bu sistemde para konusunda güven vermek en büyük artılarındandır. Aynı zamanda network marketing ile para kazanma yazımda size rehber olacaktır.

Nwork international üye kayıt olma

Bu başlıkta Nwork international üye kayıt olma adımını anlatacağız. 18 yaş şartını sağlamak yeterli olmaktadır. Firmaya üye olmak gayet kolaydır. nwork.com.tr internet adresine girilerek ana sayfanın sağ üst köşesindeki üye ol butonuna tıklanır. Burada iki adet sekme bulunur. Bu sekmelerden birisi Nwork temsilci üyeliği, diğeri ise Nwork müşteri üyeliğidir.

Uygun olan sekme tıklanarak ve gerekli bilgiler doldurularak kolay bir şekilde üye olunur. Üye olduktan sonra hızlı ve kolay para kazanma süreci başlamış olacaktır. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra distribütör olarak satış aşamasına geçilerek artık para kazanmaya başlanılacaktır.

Yorumlar (5 yorum)
Emrah çapar
Emrah çapar Cevapla
- 18:20

Değerli arkadaşlar sizde böyle gurur verici bir firmada çalışmak ister misiniz
Firmamız tamamen yerli manevi dini ve millidir sizde bizimle çalışmak isterseniz
https://www.nworkinternational.com/TR11534412 bu linkten hemen kaydınızı oluşturun
Daha fazla bilgi ve sorularınız için 05380659553 Emrah çapar

Hasan
Hasan Cevapla
- 15:37

Çörek otu alıyormusunuz

Mehmet
Mehmet Cevapla
- 15:40

Linki tıklayınız ister alışveriş yap ister temsilci ol.

https://www.nworkinternational.com/TR13485878

ABDULHAKİM YARBA
ABDULHAKİM YARBA Cevapla
- 00:22

%20 KARLA KAZANCINA KAZANÇ KATABİLECEĞİN BU FIRSATI KAÇIRMA VE TABİKİDE BİZİM SİZLERE VERECEĞİMİZ DESTEKLERİMİZDEN ASLA ŞÜPHENİZ OLMASIN TİCARETİN KAPILARINI BİZLERE AÇAN BU FİRSATI BERABER DEĞERLENDİRELİM AŞAĞDAKİ LİNKE TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYELİĞİNİ YAPTIKTAN SONRA SİZLERE ULAŞICAZ İNŞALLAH GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

https://www.nworkinternational.com/TR41233043

Ali Özmen
Ali Özmen Cevapla
- 17:23

DİREK TEMSİLCİ OLMAK VE PARA KAZANDIRAN KAYIT LİNKİ AŞAĞIDADIR
KAYIT ÜCRETSİZDİR AKSİNE PARA KAZANDIRIR 🙂
https://www.nworkinternational.com/TR54861187

Sorular için : 05327329501

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara