Neden Ogansia Firmasını Tercih Ettim

4 TEMEL SEBEP İLE OGANSİA‘YI NEDEN TERCİH ETTİM :

→ 1. Sebep – FİRMA : 2015 yılında yasal zeminler üzerine kurulu faaliyet alanı olarak wellness alanında hizmet gösteren bir firma. Amacı maksimum seviyede müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olarak, ciddi gelecek hedefleri ve planlamaları ile gerçek bir vizyona sahip sayılı Türk firmaları içerisinde en kalitelisi olduğu için bu firmayı tercih ettim.

Ayrıca 5-10-20 yıl hatta daha uzun süreli insanların hem ürün hemde para kazanmak için kalıcı çalışmalar yapmasına elverişli bir firma olduğu için.

→ 2. Sebep – ÜRÜNLER : Sağlıklı yaşam ve doğru beslenme üzerine olan ürün grupları ile günlük hayatta 7’den 77’ye herkesin kullanması gereken temel ürün gamlarına sahip olduğu için. Diğer bir faktör ama en önemlisi şu: aynı kişiye birden fazla ve tekrar tekrar ürün alışının gerçekleştiği, çeşitli dallarda ürün grubuna sahip olduğu için.

Tüm ürünlerini orjinal hali ile bulunduğu noktadan ithal ederek, Türkiye’de ürünlerin üretimini yapıp dağıtıma sunan bir firmadır. Bir kaç örnek vermem gerekirse;

  1. Kril oil (yağını) Norveç‘den,
  2. Reishi mantarını Güney Kore‘den,
  3. Spirulina‘yi Çin‘den,
  4. Propolis‘i ise Brezilya‘dan ithal etmesi.
  5. Kahve grubu ürünlerde %5 reishi mantarı bulunuyor.

Doğru ürünler ile doğru firma seçimimi kolaylaştırdı. Ogansia ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için bağlantıya tıklayın.

→ 3. Sebep – GÜVENİLİRLİK : Helal sertifikasına sahip, ailemize ve çevremizde ki en sevdiğimiz kişilere gönül rahatlığı ile ürünleri kullanması. Para kazanmak için ise benim ortaya koyduğum emeğin karşılığını eksiksiz ve gününde ödemesi gibi temel sebepler benim için yeterli olur.

→ 4. Sebep – KAZANÇ PLANI : Ürün satışı ve network planları ile rakip firmalara göre benim daha fazla para kazanacağım bir çalışma planına sahip olması ve beni para kazanmak için ara ara promosyonlarla destekleyerek ayrıcalıklı bir çalışma planına sahip olması. En önemlisi çalışma planı ile kimsenin hakkının yok olmasına izin vermemeli.

Yasal zeminler doğrultusunda yasalara uygun olarak firma-bayi-müşteri arasında ki kazanç dağılımını maksimum seviyede ödeyerek, sektörde bir ürün networkünün yapabileceği maksimum kazancı bayilere ödeyebiliyor. Emek verip çalışmak isteyenlerin, çalıştığının karşılığını tam olarak alabileceği bir firma olduğu için bu firmayı tercih ettim. Ogansia kazanç planı hakkında detayları ve Ogansia kariyer planı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız kırmızı bağlantılara tıklayın.
Emre DAL // +90 545 736 6371

Gelecek planları olan, ciddi ve güvenilir takım arkadaşları ile kısa süreli değil ömür boyu sürecek dostluk bağları üzerine kurulacak ticareti hemen seninle başlatalım. Hemen iletişime geç!

Ogansia Üyelik için TIKLAYIN

Ogansia Ürün Almak için TIKLAYIN


Elit Team : Detayları için TIKLAYIN

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara