Network Marketing
Popüler

Medirevo Hakkında Tüm Başlıklar Burada

Medirevo Nedir

Doğrudan satışta DEVRİM” sloganıyla piyasaya giren ve tüm paylaşımlardan da anlaşıldığı gibi, daha tam anlamıyla başlamadan piyasaya korku salan MEDİREVO (Medical Revolution- Medikal Devrim) firması ezberleri bozacak kazanç planı ve ürün içerikleri ile sektörde kısa sürede büyük bir pay alma hedefindedir.

19 Yıllık Doğrudan Satış Tecrübesinde 3 Şirkette Görev Almış, iki Defa Dünya Birincisi Olmuş,14 Ülke de organizasyon Kurmuş, Unilevel Sistem Şirketlerinin Algoritmasının Kurucusu Devrim Hamaratlar tarafından kurulmuştur.

Medirevo
Medirevo

Neden Medirevo’yu Tercih Etmelisiniz

Doğrudan satış sektöründe bu kadar firma varken neden Medirevo’yu ve ürünlerini tercih etmeliyiz? Medirevo’yi diğerlerinden öne çıkaran ve avantajlı hale getiren konular nelerdir ? Bu sorunun cevaplarını başlıklar halinde inceleyelim.

Medirevo, günümüzde 50 ülkeye ihracat yapan 35 yıllık Türk Kozmetik Firması altyapısını kullanmaktadır. Avrupa’nın sektördeki en büyük üretim tesislerinden birine sahiptir. %100 yerli Medirevo ürünlerini kullanarak ve kullanımı için tavsiyede bulunarak ülke ekonomisine de katkı bulunmuş olursunuz. Medirevo‘nun Ürün Yelpazesi Çok Geniştir ayrıca yerli network marketing firmaları arasında yerini almıştır.

Medirevo Ürünleri Nelerdir

Medirevo ürünleri Ar-Ge faaliyetleri desteğiyle ürün yelpazesini sürekli genişleterek günlük kullanım için gerekli her alanda yüzlerce ürün üretmektedir. Kozmetik ürünlerden kişisel bakım ürünlerine, temizlik ürünlerinden gıda takviye ürünlerine kadar sağlıklı ve doğal ham maddelerden birçok kategoride ürün sunmaktadır. Ürün çeşitliliği ve sürekli yeni ürün ilaveleri Medirevo İş Fırsatının en etkin güçlerinden biridir.

Medirevo Ürünleri Sağlıklıdır. Medirevo ürünleri zararlı kimyasal madde kullanılmadan üretilmektedir. Doğa dostu ham maddelerden üretilmekte, nesli tükenen bitkiler kullanılmamaktadır. Medirevo ürünlerinde Paraben, Parafin, Triklosan, Ağır Metal, Fosfat, Formaldehit, Fithalat kullanılmamaktadır. Roll-On’lar Aliminyum içermemektedir.

Medirevo , hayvansal içerik ve GDO’lu bitkiler kullanımını reddeder. Ürünlerin dermatolojik testleri yapılmaktadır. Üretim süreçlerinde GMP (İyi Üretim Uygulamaları Standartları) uygulanmaktadır. Medirevo Ürünlerinin Fiyatı Uygundur. Temel başlıklar ile ürün grupları aşağıda ki gibidir;

 1. Beslenme ürünleri
 2. İçeçekler serisi
 3. Takviye Edici Gıdalar
 4. Yağlar serisi
 5. Güzellik ve Bakım ürünleri
 6. Saç Bakımı serisi
 7. Makyaj ürünleri
 8. Vücut Bakımı serisi
 9. Ağız Bakımı serisi
 10. Cilt Bakımı serisi
 11. Çamaşır Bakımı serisi
 12. Bulaşık Bakımı serisi
 13. Yüzey Bakımı serisi
 14. Kişisel Gelişim Eğitimleri
 15. Dil Eğitimleri serisi
 16. Teknik Eğitimler serisi
 17. Yemek Tarifi ve Eğitimleri
 18. Astroloji Eğitimleri
 19. Spor Eğitimleri

Medirevo , yerli ham madde kullanım oranının yüksek olması ve ürünlerini yurt içinde üretmesinin avantajı ile diğer markalara göre fiyat olarak rekabete girebilmektedir. Eczanelerde satılan muadil ürünlere göre daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatla alabilirsiniz.

[video_embed video=”oo331NYhz1Y” parameters=”” mp4=”” ogv=”” placeholder=”” html5_parameters=”” width=”100%” height=”500″]

Medirevo Kazanç Planı

Aşağıda ki başlıklarda ve video da temel olarak 10 (on) farklı yoldan para kazanma imkanı sunan Medirevo kazanç planı hakkında detayları bulabileceksiniz. Medirevo İş Fırsatı ile ister part-time isterseniz Full-Time olarak çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. İstediğiniz yerde ve zamanda çalışabilir, istediğiniz zaman tatile çıkabilirsiniz. Ne kadar çok kazanmak isterseniz kendi iş planınızı ona göre kendiniz belirlersiniz. Kendinize ve ailenize yeteri kadar zaman ayırabilirsiniz.

[video_embed video=”YXj6TUNfGvk” parameters=”” mp4=”” ogv=”” placeholder=”” html5_parameters=”” width=”100%” height=”500″]
 1. Sıcak satış karı : çevremizdeki müşterilerimizin siparişlerini %40 a varan perakende satış kârıyla satarak kazanırız. Aynı zamanda isteyen uzmanlarımız, şiketin kendilerine tahsisi edeceği e-ticaret sitesi üzerinden online satış yapar, tüm işlemleri şirket halleder, (sipariş alma-kargolama-tahsilat vs.) katalog fiyatıyla satıldığı için, kârını bize verir, satış cirosunu aylık ciromuza ekler.
 2. Pasif Gelirlerimiz: 
 3. Yeni kayıt Destek Primi : Yeni yaptığınız kayıtların ilk siparişlerinden %20 prim alırsınız. Örneğin; yeni kaydınız 250 TL sipariş verdiğinde bunun 50 TL si size prim olur. bu şekilde 10 tane yeni kayıtla 500 TL kazanırsınız. (ilk sipaişler 250 TL nin altında olmamalı)
 4. Grup Performans primi: Bu primlere ilave olarak ay sonunda size bağlı tüm derinlikteki üyelerinizin + sizinki de dahil toplam cirodan, %10 — %30 oranında prim alırsınız. (Örneğin, 10 bin TL ciroda %20 yani 2 bin TL Grup Primi olur.) Ciro arttıkça oranlar da artar
 5. Seviye bonuslar: belirtilen seviyelere geldiğinizde her seviyenin ödüllerini alırsınız. (şu aşamada seviye primlerini açıklamıyoruz, Ekim ilk haftası açıklanacak.) bol sıfırlı olduğunu söyleyebilirim sadece
 6. Araç satınalma desteği: Belli seviyelere geldiğinizde şirketten araç satınalma desteği primi alırsınız. (Şu aşamada açıklamıyoruz, Ekim)
 7. Müdür Yetiştirme Primi
 8. Direktör yetiştirme primi
 9. Derinlik Primleri
 10. Şirket Bonuslar

Medirevo Üyelik – Kayıt işlemleri

Eğer sizde evinizin ihtiyaçlarına hitap eden bu firmada başlamak için; Medirevo üyelik adımlarını tamamlamalısınız. Üyelik sayfasında sizin kişisel bilgileriniz isteniyor. isim soyisim, mail adresiniz, ürünlerin kargoya verilmesi için açık ev adresiniz gibi sadece size özel bilgileri kullanarak Medirevo kayıt aşamalarını tamamlayabilirsiz. Ayrıca aşagıda ki videolu anlatım ile de detaylı üyelik yada kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Medirevo Şikayet ve Yorumları

Web sitemiz araştırma yaparak internet üzerinde ki bilgilerin harmanlanıp özgün makale haline getirilmiş yazılardan oluşmaktadır. Medirevo yeni bir firma olduğu için Medirevo yorumları şuanda bulunmuyor.

Eğer sizin de firma hakkında yorumlarınız var ise aşağıda ki yorum alanına yazıp diğer araştırma yapan kişiler ile paylaşabilirsiniz. Sağlam adımlarla ilerleyen şirket hakkında internet üzerinde herhangi bir Medirevo şikayet başlıklı makale yada yazı yazılmamıştır.

Emre DAL

Web blogumda ki tüm makaleler siz değerli ziyaretçilerin bilgi alması için hazırlandı. Okuduğunuz makale ile ilgili yorum - düşünce ve görüşlerinizi aşağıda ki yorum alanına yazmanız sizden sonra gelecek ziyaretçiler için extra bilgi kaynağı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı