Ünlüler ve Yazarlar
Popüler

Jordan Adler Kimdir, Neler Yapıyor ve Etkileyici Sözleri

Jordan Adler, çalışma hayatının ilk 11 yılında 10 network pazarlama şirketinde yer çalıştı ve hiçbir zaman tek bir distribütöre kayıt olmadı. 34 yaşında, banka hesabında 200 dolardan az para vardı. 22 kredi kartında 36.000 $ kredi kartı borcu vardı. AZ, Tempe’de bir garajda yaşıyordu ve kirası ayda 200 dolardı.

İşe otobüsle gidiyordu. Çalıştığı şirketin iflas etmesinin ardından yılda 14.000 dolar ödendi. 36 ay sonra, Jordan Adler, distribütör firmasında birinci oldu ve ağ pazarlamasında (network marketing) 20 milyon dolar kazandı.

Kurucu, Lider, Konuşmacı, Motivasyon Sağlayıcı
Kurucu, Lider, Konuşmacı, Motivasyon Sağlayıcı

Kurucu, Lider, Konuşmacı, Motivasyon Sağlayıcı

Jordan daha sonra dünyanın dört bir yanında 200.000’den fazla distribütör ve yaklaşık 500.000 müşteriden oluşan işletmeler kurdu. O bir kurucu, konuşmacı, lider, eğitmen ve motivasyon aracı. Onu dinleyenler inanç ve ilham veren hikayeleriyle büyülendi. Jordan Adler, kendisini bir rüya komisyoncusu olarak görüyor.

55 yaşında, eğlence için lisanslı bir helikopter pilotu olmaya karar verdi. Jordan, 8.000’den fazla kitleyle konuştu ve yakın zamanda maliyet ve değer arasındaki fark hakkında ders veren güçlü bir eğitim tatbikatında 3.2 milyon dolar için 100 dolarlık bir açık artırma yaptı.

Jordan, ağ pazarlama mesleğinde Networking Times’ın 1 numaralı ağ pazarlama dergisine düzenli olarak katkıda bulunuyor. Jordan ayrıca en çok tavsiye edilen ağ pazarlama kitaplarından biri olan Beach Money’nin yazarıdır.

Jordan Adler'in Özlü Sözleri
Jordan Adler’in Özlü Sözleri

Jordan Adler’in Özlü Sözleri

“Seçimlerimiz yolculuğumuzu zahmetsiz hale getirebilir ya da bizi muazzam bir mücadele ve nihai ölümümüzü deneyimlemeye yönlendirebilir. Daha çok çalışmak her zaman cevap değildir. ”

“Şeylere bakmak için her zaman başka bir yol vardır.”

“Hiç tereddüt etmeden büyük bir şey gerçekleştirilemedi.”

“Her atılım, bir dizi koşulun nasıl algılandığını dönüştüren bakış açısı değişiminden doğar.”

“Herhangi bir buhar, enerji veya momentumu kaybettiyseniz – bir çentik açma ve gücünüzü geri alma zamanı! Kaybolma! Bunu başarabileceğinizi ve yapabileceğinizi kanıtlamanın zamanı geldi! İster hissedip hissetmeseniz de yapın! Hareket YAŞAM!!!”

Jordan Adler’in Baş Yapıtı: ‘Beach Money’

Bu kitap sizin için ne yapacak? Ortalama bir insanın ağ pazarlamasında gerçekten büyük olup olamayacağını hiç merak ettiniz mi? Ağ pazarlamasında başarının sırları hep sizin için bir gizem olmuştur? Rüya yaşam tarzınızdan vazgeçtiniz mi çünkü çok zor ya da ulaşılamayacak kadar uzak görünüyor mu? Beach Money, arzu ettiğiniz özgürlüğün hayal ettiğinizden daha yakın olduğunu gösteriyor. Jordan Adler‘in hikayeleri, ulaşılabilecek olanakları görmek için size ilham verecek.

Kitaptan Öğrenilecek Birkaç Nokta:

  1. Başkalarının müşteri bulma konusunda% 100 odaklanmak yerine iş kurmalarına yardımcı olun.
  2. Para için zaman ticaret değil pasif gelir odaklanmak.
  3. Etkili derecede bağlantı kurmak için her gün ilişkiler kurun ve sürdürün.
  4. Kendinizi, başarı ile ilgili benzer hedef ve düşüncelere sahip insanlarla çevreleyin.
  5. Özellikle sosyal medya cazibe pazarlamasıyla unutulmaz deneyimler yaratın.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı