Ünlüler ve Yazarlar
Popüler

Eric Worre Kimdir, Kariyer Adımları ve Motivasyon Sözleri

Eric Woore Kimdir

Eric Worre Amerika Birleşik Devletlerinde Minnesota eyaletinde 1964 yılında doğmuştur. Ağ pazarlama konusunda en iyilerden biri olarak iyi tanınmakta ve saygı duyulmaktadır. Kariyeri boyunca, başarı getiren kanıtlanmış iş stratejilerini kullanarak yüzlerce kuruluştan personel yetiştirmiştir. Ağ pazarlamacılığının zirvesinde bir kişi eric worre kimdir sorusunun net yanıtıdır. Oraya nasıl ulaştığı oldukça masalsıdır. Günümüzde Eric Worre kitapları kendi konusunda en çok okunan kitaplardır.

Eric Woore Kimdir
Eric Woore Kimdir

Eric Woore İş Hayatına Girişi Nasıl Oldu

1988 yılında Eric Woore’nin babası ve iş ortağı John, kendisini Eric için para kazanabileceği bir iş fırsatı sunmak için bir toplantıya çağırdılar. Toplantıya Eric’in babası ve başka bir iş ortağı katıldı ve üçü de satış ve pazarlamayı geliştirmek istediklerine karar verdi.

O zaman Eric gerçekten de satış pazarlama işini kabul etmeyi göze alamadı ancak yinede bir başlangıç ​​ortağı olmak için babasından para ödünç aldı.

Bu günden sonra her üç kişi de çok katlı pazarlama (MLM) endüstrisinde önemli kazançlar elde etmeye başladılar ve bu süre boyunca Eric insanları neyin satmaya motive ettiği ve diğer insanları satın almaya motive ettiği hakkında değerli bilgiler elde etti.

Çok katlı pazarlama sadece bir bireyin satışını değil, orijinal satıcı altındaki diğer tüm bireyleri de içerdiğinden, bunlar öğrenilmesi gereken çok önemli dersler olduğunu anladı. Bu tür bir modelde, üst kademelerin yakınındaki insanlar büyük miktarda kar edebilir ve önümüzdeki birkaç yıl içinde öğrenilen tüm iç görüleri ve dersleri uygulayarak Eric Worre oldukça zengin bir adam oldu.

Kariyer Değişimi Nasıl Oldu

Eric, tüm odağını satın alma, satma ve dağıtmaya konularında, bireylere ve şirketlere kendi başarısı boyunca edindiği tüm teknikler ve bilgiler konusunda eğitimler vermeye kaydırdı. 2009 yılında, ağ pazarlama mesleğinin tümünde en popüler eğitim sitesi haline gelen ve küresel olarak 130’dan fazla ülkeye ulaşan ve 300.000 kişi liderlik rollerinde olan Network Marketing Pro adlı bir şirket kurdu.

Network Marketing Pro şirketi 2009 yılından bu yana ücretsiz olarak 1000’den fazla eğitim videosu geliştirdi.

Basılı yarım milyon kopyaya sahip olan kitabı Ağ Pazarlamacılığında Profesyonel Olmak İçin 7 AdımProfesyonel Ol , kendi ağ pazarlama işlerini başlatma ve büyütme konusunda ciddi olan herkes için bir gereklilik olarak tanımlanmıştır.

Net değeri 15 milyon doları aşan Eric, hala ağ pazarlama mesleğindeki başarısı kariyeri boyunca öğrenilen bilgilerin mücevherlerini aktararak, dünyanın dört bir yanındaki kurumsal toplantılarda ve etkinliklerde konuşmaya devam etmektedir.

Eric Worre Önemli Sözleri
Eric Worre Önemli Sözleri

Eric Worre Önemli Sözleri

“En büyük fayda istediğini elde etmek değildir. İstediğiniz şeyi elde etmek için dönüşeceğiniz kişidir.”

“İnsanın büyüklüğünü, onu aşağı çeken sorunun büyüklüğüyle söyleyebilirsin.”

“Model Başarılı Davranış : Mesleğe başladığınızda tekerleği yeniden icat etmekten kaçınmaya çalışın. Zor olan iş çoktan yapıldı.”

“En büyük fayda istediğini elde etmek değildir. En büyük fayda, istediğiniz şeyi elde etmek için ihtiyacınız olan şeydir. Her zaman orada neyin yaşandığını ve neyin aktarıldığını öğrendim. Yolculuk her şeydir.”

“Gelecekte, sadece performans için ödeme alacaksınız. Artık zamanınız için ödeme almayacaksınız.”

“Becerilerime odaklanmaya başladığımda dünyam değişti ve onlarda ustalaşana kadar durmadan uygulama sözümü gerçekleştirdim.”

“Bildiğim bütün “iş”ler, beş kategoriden birindedir: Mavi Yaka, Beyaz Yaka, Satış, Geleneksel İşletme, Mülkiyet Yatırımı.”

“Bir ağ pazarlaması başarı öyküsü olarak kabul edilmek için milyoner olmanıza gerek yok. İlerleme kaydettiğiniz ve hayatınızı kontrol altına almanız yeterli.”

“Özgürlük mümkün, ancak ücretsiz değil.”

“Hiç kimsenin bir şey yapamayacağınız konusunda sizi ikna etmesine izin vermeyin.”

“Satışta yanlış bir şey yok. Satıcılar ekonomiyi yönlendirir. Ağ Pazarlamasındaki insanlar “Süper Satış Görevlileri” dir. Dünyayı eğitiyoruz.”

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı