Elit Team Hakkında

Elit TEAM Temel Çalışma Prensipleri

Elit TEAM için; eski takım arkadaşlarımız bir yana, en son aramıza katılan kişiler çok önemlidir. Çünkü sektör, iş, firma yada ürünlerle ilk defa tanışan birisi firma hakkında net bilgilere sahip olamayabiliyorlar. İlk defa tanışan birisinin yapacağı çalışmalar,  onlarca – yüzlerce – binlerce kişilik takımları olan kişilerin yapacağı çalışmalardan daha zorlayıcı ve zahmetli olacaktır. Elit Team eksik kalan tüm noktaları tamamlamak için var.

Köklü organizasyonlar; liderleri büyüterek değil, işe yeni başlamış kişileri büyüterek kurulur. Takım olarak bunun bilincindeyiz.

Elit Team Tanıtım Videosu >

Tanıtım videomuzu mutlaka izlemenizi öneriyorum. Uzun yıllar network marketing sektöründe yapılan temel hataların yada yanlışların üzerini çizip temiz bir sayfa ile yolumuza devam etmek için varız.

Elit TEAM Avantajları

Aşağıda bir kaç başlık ile farklı bakış açımızı sizinle paylaşıyoruz. Her geçen gün bir sonra ki aşama için hazırlıklarımız devam ediyor.

Özel Eğitimler : 1
Birebir yada küçük gruplara online yada salon toplantıları ile işinizi büyütmeniz de destekçiniz oluyoruz.

Profesyonel Eğitimler: 2
Kullanıcı panelleri içerisinde bulunan bir birinden değerli, işinizi büyütecek network marketing eğitimlerini sizinle paylaşıyoruz.

Chat Ekranı: 3
Anlık bilgiler almak isterseniz de paneller içerisinde bulunan canlı chatekranında bilgiler alabilirsiniz.

7/24 Destek: 4
Sorunuz, sorunlarınız, düşünce yada önerileriniz için kısa & uzun vadeli çözümler üretebilmek için hizmet veriyoruz.

Çalışma Kılavuzları: 5
Online yada birebir çalışma şekilleri belirlemenize yardımcı olacak size extra bilgiler sunacak çalışma kılavuzlarımız ile iş kurmak hayal değil. Artık sizin için çalışacak bir sistem kurmamızın zamanı geldi.

Bilgilendirmeler: 6
Network marketing sektöründe bilginin insan ve para kazandırdığının farkındayız. Bunun için önemli yada anlık bilgileri size ulaştırmak için sms yazılımı ve mail gönderim servislerini kullanıyoruz.

7: Kod Takip Sitemi
Network ve firma deneyiminiz yok mu? Bu bizim için sorun değil adaylarınıza A’dan Z’ye tüm bilgiyi biz veriyoruz. Sizinle kod verilerini paylaşıyoruz.

8: Ücretsiz Web Sitesi
Binlerce liralık web sitesi almanıza gerek yok. Çünkü bizde profesyonel web sitesi ÜCRETSİZ.

9: Online Eğitim Webinarları
Belirli periyotlar ile online iş yada firma eğitim sistemimizi kullanarak net bilgilere ulaşıp ömürlük organizasyonlar kurmanıza yardımcı oluyoruz.

10: Reklam Araçları
Ülkelere, bölgelere yada illere göre sizi destekleyen reklam çalışmalarını yapıyoruz.

11: Blog Yazıları
Onlarca kategori ve yüzlerce başlıkta ki seo uyumlu yazılarımızı kullanarak, ilgili aranma terimlerinde binlerce kişiyi takımımız ve iş sayfamıza yönlendirme yaparak bizimle beraber olan kişilerin takım kurmasına destek oluyoruz.

12: İş Sayfamız
Çalıştığımız network marketing firması hakkında en detaylı web blogu oluşturup, konu hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Takımımızda bulunan kişilere ilgili kişilerin yönlendirmesini yapıyoruz.

Kod Sistemi

Güncelleniyor

Güncelleniyor