Hızlı Başlangıç Promosyonu

Csapp Hızlı Başlangıç Bonusu ( Fast Start Promosyon )
Csapp Hızlı Başlangıç Bonusu ( Fast Start Promosyon )

Satış etkinliklerimize farklı bir enerji getirecek bu destekleme promosyonu nasıl çalışır?

Bu Promosyon :
1- 30 günlük dönemler içinde yapılacak ilk 5 satış ile sınırlıdır.
2- Tüm Satıcı ve Kullanıcıları doğal katılımcıdır.
3- 2+3 Satış olarak biçimlendirilmiştir.

1 Ağustos 2019 öncesi sistemde yer alan satıcıların 30 günlük zaman sayacı 1 Ağustos 2019 baz alınmıştır. Her takvim ayının 1. Günü başlangıç günüdür.

Bu tarihten sonra sistemde yer alan kişilerin dönem zaman sayacı ise : Satış sistemine katıldığı, Csapp ‘i satın aldığı tarih baz alınmıştır. Bu tarihlerin başlangıç-bitiş tarihleri kişilerin dashborad sayfasının üst kısmında görülebilir. Ay / Gün / Saat-Dk. olarak Geçerlidir.

Örnek :
Satıcı A kendine ait promosyon dönemi içinde yapacağı ilk 7 gün içinde 2 satış için 10$+10$=20$ karşılığı BTC kazanır. Satıcı A aynı dönem içinde ve kalan süre içinde de 3 satış daha yaptığında da 3 * 10$ karşılığı BTC daha kazanarak kendine ait promosyon döneminde 50$ karşılığı BTC bonus elde etmiştir.

Diğer bir yandan da satıcı A bu satışlardan 5 * 10$ ( PSS Sistemi Gereği ) Referans Bonusu elde etmişti. Böylelikle bu yeni Fast Start Promosyonu da buna eklendiğinde satıcı A toplamda 5 * 20=100$ (=BTC) elde etmiş olmaktadır.

Dikkat :
Promosyon 30 günlük dönemler içinde ve  ilk 7 Günde 2 satış ve kalan sürede +3 biçiminde toplam 5 satış biçiminde çalışmaktadır.

Diğer deyişle ;
1 Satış ya da 2+1 satış biçimi Fast Start Promosyonu dışında kalmaktadır ( ilk 2 satış promosyona dahil edilmiş fakat +1 olan kısmı promosyon dışında kalmıştır. İlk 2 satış bu promosyona dahil edilir. 2+1 ‘in +1 i ya da 2+2 ‘nin +2 si bu promosyona dahil değildir.

İlk 7 günde 2 satış ve izleyen sürede de +3 satış olmalıdır.

Önerim:
Bu Promosyondan etkin biçimde yararlanmak ve Platform 1 den Platform 2 ‘ye hızlı geçiş yapmak için kendi ilk 5 Satışınızı gerçekleştirirken, satış yaptığınız kişilere de bu promosyondan bu biçimde yararlanmalarını sağlayınız. Yani öncelikle bu 5 ’li kopyalama ile satışlarınızı sürdürüp, yeni satıcı iş ortaklarınızı buna göre yönlendiriniz.

Bu “ 30 günlük 5 li kopyalama“ etkinliğini gerçekleştirebilen iş ortaklarınız Platform 2 ye geçtiklerinde 1.250$ ( =BTC ) kazanmış ( ikinci, üçüncü derinlik ref. Bonusları hariç ) olacaklardır.

Bu Fast Start Promosyonunu her ay yapan kişiler 1.250$+ (=BTC ) elde edebilecektir.

[hr height=”30″ style=”default” line=”narrow” themecolor=”1″] [one_second][our_team image=”” title=”Emre DAL” subtitle=”Girişimci, Bitcoin Tutkunu” email=”bilgi@lagoran.com” phone=”+90 545 736 6371″ facebook=”https://www.facebook.com/lagorancom” twitter=”https://twitter.com/lagorancom” linkedin=”https://www.linkedin.com/” instegram=”https://www.instagram.com/lagorancom/” vcard=”” blockquote=”” style=”circle” link=”” target=”” animate=””]Crypto Signal App ve Cs Teknoloji hakkında tüm bilgileri yukarıda ki iletişim numarasını kullanarak, benden alabilirsiniz.[/our_team][/one_second][one_second]

İLETİŞİM FORMU

[/one_second] [one] [/one] [hr height=”30″ style=”default” line=”narrow” themecolor=”1″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı