Hızlı Başlangıç Bonusu ( Fast Start Promosyon )

Csapp Hızlı Başlangıç Bonusu ( Fast Start Promosyon )

Satış etkinliklerimize farklı bir enerji getirecek bu destekleme promosyonu nasıl çalışır?

Bu Promosyon :
1- 30 günlük dönemler içinde yapılacak ilk 5 satış ile sınırlıdır.
2- Tüm Satıcı ve Kullanıcıları doğal katılımcıdır.
3- 2+3 Satış olarak biçimlendirilmiştir.

1 Ağustos 2019 öncesi sistemde yer alan satıcıların 30 günlük zaman sayacı 1 Ağustos 2019 baz alınmıştır. Her takvim ayının 1. Günü başlangıç günüdür.

Bu tarihten sonra sistemde yer alan kişilerin dönem zaman sayacı ise : Satış sistemine katıldığı, Csapp ‘i satın aldığı tarih baz alınmıştır. Bu tarihlerin başlangıç-bitiş tarihleri kişilerin dashborad sayfasının üst kısmında görülebilir. Ay / Gün / Saat-Dk. olarak Geçerlidir.

Örnek :
Satıcı A kendine ait promosyon dönemi içinde yapacağı ilk 7 gün içinde 2 satış için 10$+10$=20$ karşılığı BTC kazanır. Satıcı A aynı dönem içinde ve kalan süre içinde de 3 satış daha yaptığında da 3 * 10$ karşılığı BTC daha kazanarak kendine ait promosyon döneminde 50$ karşılığı BTC bonus elde etmiştir.

Diğer bir yandan da satıcı A bu satışlardan 5 * 10$ ( PSS Sistemi Gereği ) Referans Bonusu elde etmişti. Böylelikle bu yeni Fast Start Promosyonu da buna eklendiğinde satıcı A toplamda 5 * 20=100$ (=BTC) elde etmiş olmaktadır.

Dikkat :
Promosyon 30 günlük dönemler içinde ve  ilk 7 Günde 2 satış ve kalan sürede +3 biçiminde toplam 5 satış biçiminde çalışmaktadır.

Diğer deyişle ;
1 Satış ya da 2+1 satış biçimi Fast Start Promosyonu dışında kalmaktadır ( ilk 2 satış promosyona dahil edilmiş fakat +1 olan kısmı promosyon dışında kalmıştır. İlk 2 satış bu promosyona dahil edilir. 2+1 ‘in +1 i ya da 2+2 ‘nin +2 si bu promosyona dahil değildir.

İlk 7 günde 2 satış ve izleyen sürede de +3 satış olmalıdır.

Önerim:
Bu Promosyondan etkin biçimde yararlanmak ve Platform 1 den Platform 2 ‘ye hızlı geçiş yapmak için kendi ilk 5 Satışınızı gerçekleştirirken, satış yaptığınız kişilere de bu promosyondan bu biçimde yararlanmalarını sağlayınız. Yani öncelikle bu 5 ’li kopyalama ile satışlarınızı sürdürüp, yeni satıcı iş ortaklarınızı buna göre yönlendiriniz.

Bu “ 30 günlük 5 li kopyalama“ etkinliğini gerçekleştirebilen iş ortaklarınız Platform 2 ye geçtiklerinde 1.250$ ( =BTC ) kazanmış ( ikinci, üçüncü derinlik ref. Bonusları hariç ) olacaklardır.

Bu Fast Start Promosyonunu her ay yapan kişiler 1.250$+ (=BTC ) elde edebilecektir.

 


 

Emre DAL 

+90 545 736 6371

Crypto Signal App hakkında bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.

Kayıt ve üyelik yapmak için sadece 2 adet yol vardır.

1: Web üzerinden kayıt olma adımı : Buraya tıkladıktan sonra; şirketin resmi web sitesine girmiş olacaksınız. Paket seçeneklerine tıkladığınız anda sponsor kodu otomatik tanımlı olacaktır. Kaydınızı yapabilirsiniz.

2: Uygulama üzerinden kayıt olma adımı : Aşağıda ki telefon sürümünüze uygun işletim sistemine tıkladıktan sonra uygulamayı indiriyoruz. Register ‘a tıklıyoruz ve sponsor kodu alanına ” 70547389 ” yazıp kayıt olabilirsiniz.

Aşağıda ki mobil uygulama bağlantılara tıklayarak DEMO sürümünüzü indirebilir ve test edebilirsiniz.

Crypto Signal App hakkında bilgi almak için Aşağıda ki iletişim Formunu Doldurabilirsiniz. 

Csapp Hızlı Üyelik ve Kayıt Butonu !!!

Business Presentations / İş Planları PDF Dosyaları

  1. 中文 Business Presentations
  2.  Türkçe iş sunumu
  3. Pусский Business Presentations
  4. Nederlands Business Presentations
  5. Français Business Presentations
  6. English Business Presentations
  7. Deutsch Business Presentations
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara