Crypto Signal App – Csapp

%95 başarılı sinyal ile dünyada tek olan, kripto paralar ile ilgilenen birisinin mutlaka kullanması gereken bir ürün. Bu ürün bitcoin yada kripto para ile ilgilenen birisine rehberlik yapacak nitelikte. A’dan Z’ye Crypto signal app hakkında tüm bilgiler bu sayfada.

Sektör hakkında size A’dan Z’ye tüm bilgileri size sunacak ve kazandıracak bir uygulama olsa düşünceleriniz ne olur ? Profesyonel olmanıza gerek yok. CsTrade size tüm coinlerin anlık alım satım bilgilerini, makine öğrenim teknolojisi ile +30 indikatör kullanarak analiz edip YAPAY ZEKA ile size sunuyor bu sadece 1 özellik.

Peki Crypto signal app nedir , kripto para yatırımcılarının ihtiyaç duyduğu bir çok aracı bir arada bulunduran yapay zeka ve makine öğrenme teknolojileri ile hazırlanmış bir mobil uygulamadır. Crypto Signal App – Csapp içerisinde bulunan modüller ile kripto para piyasalarında size asistanlık yapmakla beraber içerisinde bulunan Borsa ve Trade eğitimleri ile sizleri uzman bir trader haline getiriyor.

Bunların yanı sıra dünyanın bir çok farklı ülkesinde bulunan uzman traderlar tarafından yapılan teknik analiz analizlerin sonuçlarını sizlere sinyal olarak göndererek başarılı trade işlemleri yapmanızı sağlıyor. Crypto Signal App – Csapp her geçen gün kendini güncelleyen bir uygulamadır. Aşağıda ki resimlerde son ayların kümülatif kar oranları hakkında resimler ekledik ve ilerleyen aylarda güncellemeye devam edeceğiz !


Emre DAL

Girişimci, Bitcoin Tutkunu

+90 545 736 6371


Crypto Signal App ve Cs Teknoloji hakkında tüm bilgileri yukarıda ki iletişim numarasını kullanarak, benden alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Aşağıda ki iletişim formunu kullanarak 7/24 bana ulaşabilirsiniz.


Crypto Signal App Nasıl Çalışır

Aşağıda ki detaylı anlatım videosunda size Csapp nasıl kullanılır sorunuza yanıt verecektir. Ayrıca uygulama detaylarına da ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulamanın nasıl çalıştığını anlatan aşağıda ki videoyu mutlaka izleyin !!!

Crypto Signal App Kazanç Planı

Crypto signal app kazanç planı bilinen network marketing çalışma sistemlerinden ( binary, unilevel vs. ) çok farklı bir yapı Force Matrix çalışma sistemi ile hareket eder. Crypto signal app force matrix ile diğer network sistemlerinde oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırarak; kol dengesi, ciro eşleşme, kariyer kesme, puan silme vs. vs. gibi yaygın bilinen sorunların olmadığı genişlik ve derinlik kuralına göre hareket eden bir network sistemidir.

İki farklı kazanç dağılımı vardır. 

1: Referans Kazancı : Satın alınan her uygulama için 3 derinlikten unilevel kazancı dağıtılmaktadır. Uygulamanın ücreti 70 dolardır. 1. derinliğiniz den 10 dolar , 2. derinliğiniz den 5 dolar ve 3. derinliğiniz den ise 5 dolar referans kazancı alırsınız.

2 : Platform Kazancı : Sistem içerisinde 4 farklı platform bulunmaktadır. Tüm platformlar globaldir. Aşağıda platform atlamalarından size hediye edilecek hesaplarınız 1. platformda üstten alta soldan sağa doğru ilk boşlukları doldurarak yerleştirir. Ayrıca takımınızda ki kişilerinde platform atlamalarından extra gelir elde edersiniz. Resimlerde ve videolarda anlattık.

 • 1. Platformda 400 dolar ve 1 hediye hesap
 • 2. Platformda 2000 dolar ve 3 hediye hesap
 • 3. Platformda 6000 dolar ve 5 hediye hesap
 • 4. Platformda 25000 dolar ve 100 hediye hesabı sistem size hediye eder.

Crypto signal app kazanç planının tüm detayları için videoyu izleyin !!!

Force Matrix sisteminin Özellikleri Nelerdir: 

 • Sınırlı genişlik ve derinlikten dolayı insanlar motive olurlar.
 • Kişisel sponsorluklar ekibinizin altına periyodik dağıtılır.
 • Neredeyse her derinlikten kazanç sağlar.
 • Sistem yöneticisi sisteme asla müdahale edemez.
 • Bir süre sonra otomatik gelir kaynağına dönüşür.
 • Kazanç sınırlaması yoktur.

Crypto signal app force matrix sistemi hakkında detaylı videoyu mutlaka izleyin !!!


Emre DAL

Girişimci, Bitcoin Tutkunu

+90 545 736 6371


Crypto Signal App ve Cs Teknoloji hakkında tüm bilgileri yukarıda ki iletişim numarasını kullanarak, benden alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Aşağıda ki iletişim formunu kullanarak 7/24 bana ulaşabilirsiniz.


Crypto Signal App Paketleri Satın Alma

Crypto signal app paketleri içerisinde ücretsiz belirli bir kısmını görebilirsiniz fakat uygulamayı lisanslı kullanmak için 70 dolarlık ödeme yapmanız gerekiyor. web üzerinde kayıt olduunuz anda sizi ödeme sayfasına yönlendirecek o anki bitcoin kuruna göre 70 dolar karşılığı bitcoin ödemeniz halinde hesabınız aktif olup uygulamaya mevcut mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabileceksiniz. Bu şekilde Crypto signal app uygulama satın alma adımlarını tamamlamış olacaksınız. Ayrıca aşağıda da size anlattık.

1: Web üzerinden kayıt olma adımı : Buraya tıkladıktan sonra; şirketin resmi web sitesine girmiş olacaksınız. Paket seçeneklerine tıkladığınız anda sponsor kodu otomatik tanımlı olacaktır. Kaydınızı yapabilirsiniz.

2: Uygulama üzerinden kayıt olma adımı : Aşağıda ki telefon sürümünüze uygun işletim sistemine tıkladıktan sonra uygulamayı indiriyoruz. Register ‘a tıklıyoruz ve sponsor kodu alanına ” 70547389 ” yazıp kayıt olabilirsiniz.

Aşağıda ki mobil uygulama bağlantılara tıklayarak DEMO sürümünüzü indirebilir ve test edebilirsiniz.

 


Emre DAL

Girişimci, Bitcoin Tutkunu

+90 545 736 6371


Crypto Signal App ve Cs Teknoloji hakkında tüm bilgileri yukarıda ki iletişim numarasını kullanarak, benden alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Aşağıda ki iletişim formunu kullanarak 7/24 bana ulaşabilirsiniz.


Crypto Signal App üyelik ve Kayıt

Artık kripto para sektöründe bir çok aşamada para kazanmak mümkün bu basamakta size Crypto Signal App üyelik işleminin nasıl olduğunu anlatacağım. Videonun altında bulunan üyelik butununa tıklıyoruz. Sizi şirketin ana sayfasına yönlendiriyor. Kayıt olma bölümüne tıklıyoruz sonra karşımıza çıkan formu dolduruyoruz. Burada unutmamız gereken konu şu lütfen isim soyisim doğru yazdığınıza emin olun çünkü hesap onayı yaparken zorlanırsınız.

Formu doldurduktan sonra karşımıza ödeme ekranı gelecek, kayıt olduğunuz anda ki bitcoin kuruna göre 70 dolarlık sizden ödeme isteyecek. Siz kurdan etkilenmemek için 71-72 dolar gönderdiğiniz anda ödemeniz blockchaine düşer düşmez sistem sizi otomatik olarak backofficenize yönlendirir. Artık mevcut mail adresiniz ve şifreniz ile mobilde uygulamayı kullanabilirsiniz.

Aslında bir kaç basit adımı yaparak Crypto Signal App kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Aşağıda bulunan video da da bir kaç basit adım ile size anlattık.


Crypto Signal App Hesap Onayı ve Kyc Doğrulaması

Bildiğiniz gibi artık tüm işletmeler müşterilerinin gerçek kişi olduğunu ispat etmek zorundalar. Bu durum avrupa’da çok yaygın olarak kullanılıyor. Türkiye’de de yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Crypto signal app hesap onayı işlemi sırasında sizden aşağıda bulunan resimlere göre kimliğiniz ile selfi ve kimliğinizin resmini 1 ay içerisinde göndermeniz isteniz eğer 1 ay içerisinde göndermezseniz web üzerinden her hesabınızı açtığınızda sizden hesap onayı işlemini tamamlamanız istenir.

Crypto signal app kyc doğrulaması ile hesabınızı aslında mail adresinizi yada şifrenizi kaybetseniz dahi bir başka bir kullanıcının sahiplenmesinin önüne geçmiş olursunuz. Burada Türkiye’de yaşayanların dikkat etmesi gerekenler şunlardır:

 1. Hesap açılırken gerçek kişi İsim Soyisim kullanmalı.
 2. Hesap onayı esnasında belge no yazan bölüme T.C. kimlik numarası degil, onaya gönderdiğiniz kimlik belgesinin numarası yazılmalıdır.

Crypto Signal App Modülleri ve özellikleri

Aşağıda ki başlıklarda size kullanabileceğiniz on altı farklı Crypto signal app modülleri hakkında detayları anlattık. Aşağıda ki temel başlıklar şu şekilde;

Csapp Club, Fiyat Takibi, Sinyal Bulucu, Hatırlatıcılar, Fork Duyuruları, İndikatör Modülü, Teknik Analizler, Trade Eğitimleri, Borsa Eğitimleri, Kripto Haberleri, Mum Formasyonları, AirDrop Duyuruları, Portfolyo Yönetimi, Trade Stratejileri, ICO Değerlendirmeleri, Market İstatistikleri hakkında uygulama kullanıcılarına Csapp özellikleri sunmaktadır.

 1. Csapp Club : Kripto para birimleri ile alakalı bilgi alabileceğiniz ya da sohbet edebileceğiniz alan.
 2. Fiyat Takibi : Kripto paraların fiyat takibini yapabilir, Arbitraj yapanlar için borsalar arası arbitraj fırsatı sunar.
 3. Sinyal Bulucu : Yapay zeka ve makine öğrenimi alt yapısı ile kar edecek kripto paraları sizler için buluyor.
 4. Hatırlatıcılar : İstediğiniz kripto parayı istediğiniz özelliğe göre anlık olarak takip etmenizi sağlayıp size bildiriyor.
 5. Fork Duyuruları : Piyasada ki tüm kripto paraları takip edip size anlık olarak fork duyurularını sunuyor.
 6. İndikatör Modülü : Yirminin üzerinde indikatör barındıran modüller ile artık çok daha karlı alım-satım işlemleri yapabileceksiniz.
 7. Teknik Analizler : Başarılı analistler tarafından yapılmış teknik analizler her dakika elinizin altında.
 8. Trade Eğitimleri : Kripto para alım satımı için sizi başından sonuna kadar eğitecek bilgilendirecek alan.
 9. Borsa Eğitimleri : Kullanacağınız borsalar hakkında tüm bilgileri alabileceğiniz videolu eğitimler bölümü.
 10. Kripto Haberleri : Piyasada ki bütün kripto paraların anlık haberlerini sizin için listeliyor ve filitreliyor.
 11. Mum Formasyonları : Borsa ekranında gördüğünüz yeşil-kırmızı mumların formasyonlarını anlatan eğitim bölümü.
 12. AirDrop Duyuruları : Ücretsiz AirDrop’ları derleyerek sizlere ulaştırıp ücretsiz kripto paralara sahip olmanızı sağlıyor.
 13. Portfolyo Yönetimi : Yatırım yapmış olduğunuz kripto paraların takibini kolayca yapabilirsiniz.
 14. Trade Stratejileri : İçinde barındırdığı otuzun üzerinde algorithmic trade stratejisi ile başarılı trade işlemlerinin anahtarını sunuyor.
 15. ICO Değerlendirmeleri : Her gün yeni bir Ico çıkıyor size en önemli ve en değerli Ico projelerini takip ediyor ve sunuyor.
 16. Market İstatistikleri : Coin marketin tüm özelliklerine artık tek tık ile ulaşabileceksiniz.

Crypto Signal App Güvenilir mi

Kripto para borsalarında size anlık olarak sinyal verecek ve verdiği sinyalin kalitesi çok önemli sonuçta ya size para kazandırıp yada size para kaybettirecek. Bunun için Crypto Signal App güvenilir mi sorusu ilk önce aklımıza geliyor. Aşağıda size 2 adet resim paylaşıyorum 2 ay gibi kısa bir sürede uygulamanın kaçta kaç oranda karlılık sağladığı hakkında. Umarım sizin de aklınızda ki tüm soruları yanıtlamaya yardımcı olur. Ayrıca aşağıda ki iletişim formu yada iletişim numarasından bana ulaşabilirsiniz.

Crypto Signal App Şikayet var mı

Diğer yandan aklımıza gelen soru ise Crypto Signal App şikayet var mı sorusu. Hepimizin yukarıda ki başlık gibi online platformalarda yada google gibi araçlarda temel aradığımız sorulardır. Csapp uygulaması şuanda; 22 ülke ve +3000 kullanıcıya sahiptir. Eğer hakkında yorum yada düşünceleriniz var ise yorum alanına yazabilirsiniz.


Emre DAL

Girişimci, Bitcoin Tutkunu

+90 545 736 6371


Crypto Signal App ve Cs Teknoloji hakkında tüm bilgileri yukarıda ki iletişim numarasını kullanarak, benden alabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Aşağıda ki iletişim formunu kullanarak 7/24 bana ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir