Cbtef Ecosystem ve Blockchain

Cbtef ile ilgili tüm sorularınız cevabını bu sayfada bulacaksınız. Tüm ayrıntıları ile sayfamızı inceleyin. Bitcoin katlamanın yeni modeli olan Cbtef hakkında daha fazla bilgi almanızı amaçlıyoruz.

Cbtef Ecosystem ve Blockchain

Cbtef ecosystem merkezi olmayan ve kar amacı taşımadığı için vakıf niteliği taşıyan bir ekosistem projesidir. Cbtef blockchain ve Bitcoin geliştiricileri tarafından oluşturulmuş, vakıf niteliği taşıyan bir ecosystemdir.

Cbtef’in amacı, Bitcoin ve Blockchain kullanımını yaygınlaştırmak, Bitcoin kullanmayı öğrenirken, aynı zamanda blok zincirinde yer alarak ecosystemde kazanç elde edilmesini sağlamaktır.

Bu sisteme başlamanız için ilk önce bitcoin sahibi  olmanız gerekiyor. Türkiye’de bitcoin satın almak için bir çok kripto para borsası bulunuyor. Paribu, konim ve btcturk gibi bu kanalları kullanarak bitcoin satın aldıktan sonra sizde Cbtef giriş yapabilirsiniz.


Cbtef Projesine Kayıt olmak için TIKLAYIN yada İletişime Geçin


Cbtef Nedir ve Nasıl Çalışır

Blockchain üzerinden para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu sistem ile tanışmalısınız bu sayfada Cbtef nedir sorunuzun tüm cevaplarını bulacak ayrıca Cbtef para kazanma hakkında detaylı bilgiler edineceksiniz. Sayfamızın alt kısmında yorumlar bölümünü göreceksiniz. Tüm soru-yorum ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Araştımalarınız devam ederken web sitemizde Cbtef nasıl çalışır sorunuzun cevabını tam anlamı ile bulacaksınız. Blockchain teknolojisinde olduğu gibi farklı zorluklarda bloklardan oluşmaktadır. Her bir blok kendi içerisinde sonsuz derinliğe giden bir seviyede İlerlemektedir. Blokların bulundukları zorluk seviyesine göre 1.Blok(en zor) dan başlıyarak Sonsuz bloga kadar ilerlemektedir. Ama Bu bloklara sahip olmak için ödenen bedel tam tersi bir kombinasyonla devam eder.

Örneğin: 1. Blok da yer alabilmek için 0.001 BTC öderken zorluk seviyesi daha az olan 2. Blokta yer sahibi olabilmek için 0.002 BTC ödemek gerekmektedir. Zorluk seviyesi azaldıkça fiyat artmaktadır. Her bir blok kendisinden bir önceki blogun değerinin 2 katıdır. ÖRN: 3.Blok 0.004 BTC iken 4.Blok 0.008 BTC 3. bloğun iki katıdır.

Aşağıda ki başlıklarda size Cbtef ekosisteminin kısa başlıklar halinde özelliklerini maddeler halinde sıraladık.

 • Daha önce hiçbir kimse tarafından kullanılmayan eşsiz bir algoritmaya sahiptir.
 • Blockchain geliştiricileri tarafından Bitcoin ve Blockchain in tüm dünyada kullanılması ve yaygınlaştırılması için kurulmuştur.
 • Kesinlikle bir sahibi yoktur ve vakıf mantığıyla çalışır.
 • Sahibi blokchain ve bitcoin kullanan herkestir ve anonimdir.
 • Sonsuz bir döngüye sahiptir ve muhteşem bir kazanç planı sunar.
 • Alttan ve Üstten devamlı beslenerek neredeyse durdurulması imkansız bir döngüyle hareket eder.
 • Altın Oran sistemiyle tasarlanmış büyüdükçe ivme kazanan bir yapıya sahiptir.
 • Kazanç Blockchain ve Bitcoin var olduğu sürece devam eder.
 • Herkesi paradan bağımsız bir yaşama dahil eder.
 • Kapitalist düzenin ve emek hırsızlarının insanlar üzerindeki baskıcı para politakalarını ortadan kaldırır.

Cbtef ile Nasıl Kazanç Elde Edilir

Cbtef kazanç planı nasıldır.

Blok Ücreti Blok İhtiyacı Toplam Kazanç Üst Blok Ücreti Ortalama Kazanç
1. Blok 0.001 BTC 4 Adet 1.Blok 0.004 BTC 0.002 BTC 0.002 BTC
2. Blok 0.002 BTC 4 Adet 2.Blok 0.008 BTC 0.004 BTC 0.004 BTC
3. Blok 0.004 BTC 4 Adet 3.Blok 0.016 BTC 0.008 BTC 0.008 BTC
4. Blok 0.008 BTC 4 Adet 4.Blok 0.032 BTC 0.016 BTC 0.016 BTC
5. Blok 0.016 BTC 4 Adet 5.Blok 0.064 BTC 0.032 BTC 0.032 BTC
6. Blok 0.032 BTC 4 Adet 6.Blok 0.128 BTC 0.064 BTC 0.064 BTC
7. Blok 0.064 BTC 4 Adet 7.Blok 0.256 BTC 0.128 BTC 0.128 BTC
8. Blok 0.128 BTC 4 Adet 8.Blok 0.512 BTC 0.256 BTC 0.256 BTC
9. Blok 0.256 BTC 4 Adet 9.Blok 1.024 BTC 0.512 BTC 0.512 BTC
10. Blok 0.512 BTC 4 Adet 10.Blok 2.048 BTC 1.024 BTC 1.024 BTC
11. Blok 1.024 BTC 4 Adet 11.Blok 4.096 BTC 2.048 BTC 2.048 BTC
12. Blok 2.048 BTC 4 Adet 12.Blok 8.192 BTC 4.096 BTC 4.096 BTC
13. Blok 4.096 BTC 4 Adet 13.Blok 16.384 BTC 8.192 BTC 8.192 BTC

Cbtef Projesine Kayıt olmak için TIKLAYIN yada İletişime Geçin


Cbtef Blok Atlama ve Satın Alma

Peki  cbtef blok atlama işlemini nasıl yapılıyor. Siz bir adet blok aldığınızı varsayalım ve sizin aldığınız blogun 4 farklı hesap ile dolması gerekiyor. Sizin blogunuzda dört farklı hesap oluştuğu anda sizin blok atlama işleminiz otomatik olarak gerçekleşiyor.

Eğer siz 5. blogu aldıysanız otomatik olarak 6. bloga geçiyorsunuz. Siz 7. bloktaysanız 8. bloga otomatik olarak geçiyorsunuz. Peki kazancınız nedir? Üst başlıkta sizin ne kadar kazanabileceğiniz hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Sistem içerisinde para kazanabilmeniz için yada bitcoin kazanma ve elinizde ki mevcut bitcoin adedini arttırmak için cbtef blok satın alma adımlarını yaparak başlayabilirsiniz. Satın alma işlemi hakkında bir alt başlıkta detayları ile anlattık.


Cbtef Projesine Kayıt olmak için TIKLAYIN yada İletişime Geçin


Cbtef Para Bitcoin (BTC) Çekme işlemi

Sağ tarafta bulunan sadece beş dakikalık videoda Cbtef para çekme işlemini anlattık. Aynı zamanda kısa başlıklar haline bir kaç başlığa da deyindik. Mesela sistem içi transfer konusuna. İşlemleri sırası ile yapmanız cbtef bitcoin (btc) çekme işleminizi sağlıklı bir şekilde tamamlayacaktır.

Çekim talimatı verdiğiniz anda bir kaç dakika içerisinde sizin belittiğiniz bitcoin adresine kazançlarınız gelecektir. Bu işlemi otomatik yada manuel yapabilirsiniz. Bu konulara da videomuzda yer verdik.


Cbtef üye Kayıt yada üyelik adımları

Bu sisteme dahil olmuş olan herkese sistem otomatik olarak 3 farklı link vermektedir. Sırası ile şu şekildedir. Consultant, Dynamic Block ve Select Block başlıkları altında daha önce kayıt olmuş kişilerin linkleri mevcuttur. Cbtef üye olma adımlarını tamamlamak için aşağıda bulunan kayıt linkini kullanabilir bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 • Consultant : Sizin mevcut kayıt linkinizdir. Arkadaşlarınız üye olduktan sonra hangi bloktan başlayacaklarını seçerek sisteme dahil olabilirler.
 • Dynamic Block : Sizin mevcut bloğunuzdur. Üye olmak isteyen arakdaşlarınız sadece sizin blogunuzdan alabilirler.
 • Select Block : 1 ile sonsuz sayıda olan bloklar içerisinden seçim yaparak arkadaşınızın hangi bloktan üye olmasını isterseniz o blogu seçebilirsiniz.

cbtef kayıt linki

Hesap açma sayfasına tıkladığınızda karşınıza bir form çıkacaktır. kullanıcı adınız, mail adresiniz, sponsorunuzun kullanıcı adı, şifre oluşturmanız ve en önemlisi ise bitcoin hesap adresinizdir. Bu bilgileri doğru yazmanız çok önemlidir. Bilgileri doldurduktan sonra Cbtef kayıt aşamasını bitirmiş olacaksınız.

Sizden son adımda mail adresinizi onaylamanız için mail adresinize bir kod gelecek, mail adresinizi onayladığınız anda Cbtef üyelik işlemi tamamlamış olacaksınız. Doğru zamanda doğru blokta yer almak çok önemlidir. Bu bilgiler için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Yada aşağıda bulunan yorum bölümünden bize sorularınızı iletebilirsiniz.


Cbtef Projesine Kayıt olmak için TIKLAYIN yada İletişime Geçin


Cbtef Yorumları ve Dolandırıcılığı

Ağustos’un ilk haftalarında başlayan proje içerisinde bulunan kişilerin cbtef yorumları nelerdir. Sadece 3 ay önce başlamış olan bu projede dört bin civarında hesap var iken, sadece üç ay gibi kısa bir sürede yüz bin civarında blok sahibi olmuş hesap bulunmaktadır. Burada sistem içerisinde insanların mutlu olduğunu söyleyebiliriz.

Blockchain’i biliyorsunuz. Bitcoin kripto parasının farklı kullanıcılara iletilmesini sağlayan, ilk ve tek teknolojik yapı. Direk blockchain.info adresinin support@blockchain.info adresine gönderilen mailin cevabı şu şekilde; ” cbtef is a global program and we support them” yani cbtef uluslar arası bir program biz onlara destek veriyoruz mailini gönderiyorlar. Cbtef dolandırıcılığı var mı genel anlamı ile belirtmek gerekir ise bu sisteme dahil olmak isteyen kişilerin bireysel düşüncelerine göre bu kavram değişkenlik gösterir. Sistem açıldığı andan itibaren kullanıcılardan cbtef şikayet adı altında her hangi bir cümle kurulmamıştır.Cbtef Projesine Kayıt olmak için TIKLAYIN yada İletişime Geçin


Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 17 Ortalama Puan: 3.7]

MAİL ABONELİGİ
100 'lerce Konu Hakkında ki Son yazılarımızı ilk size gönderelim. Sizde güncel mail abonelerimiz arasına katılın.
Bilgileriniz bizimle güvende. Spam yapılmaz ticari amaçla kullanılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir