Cbtef Ecosystem ve Blockchain

Cbtef ile ilgili tüm sorularınız cevabını bu sayfada bulacaksınız. Tüm ayrıntıları ile sayfamızı inceleyin. Bitcoin katlamanın yeni modeli olan Cbtef hakkında daha fazla bilgi almanızı amaçlıyoruz.

1
Daha önce hiç kimse tarafından kullanılmayan eşsiz bir algoritmaya sahiptir.
2
Vakıf mantığı ile çalışır. Üstten alta Cbtef kazancı ile hesaplar açarak herkese yardımcı olur.
3
Sonsuz bir döngüye sahiptir ve muhteşem bir kazanç planı sunar.
4
Altın Oran sistemiyle tasarlanmış büyüdükçe ivme kazanan bir yapı ile çalışır.


Cbtef Ecosystem ve Blockchain

Cbtef ecosystem merkezi olmayan ve kar amacı taşımadığı için vakıf niteliği taşıyan bir ekosistem projesidir. Cbtef blockchain ve Bitcoin geliştiricileri tarafından oluşturulmuş, vakıf niteliği taşıyan bir ecosystemdir.

Cbtef’in amacı, Bitcoin ve Blockchain kullanımını yaygınlaştırmak, Bitcoin kullanmayı öğrenirken, aynı zamanda blok zincirinde yer alarak ecosystemde kazanç elde edilmesini sağlamaktır. Cbtef Turkey aramanız hakkında detaylı içerikleri burada bulacaksınız.

Bu sisteme başlamanız için ilk önce bitcoin sahibi  olmanız gerekiyor. Türkiye’de bitcoin satın almak için bir çok kripto para borsası bulunuyor. Paribu, konim ve btcturk gibi bu kanalları kullanarak bitcoin satın aldıktan sonra sizde Cbtef giriş yapabilirsiniz.


Cbtef Nedir ve Nasıl Çalışır

Cbtef Türkiye ‘de ağustos ayı itibari ile başlamıştır. Blockchain üzerinden para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu sistem ile tanışmalısınız bu sayfada Cbtef nedir sorunuzun tüm cevaplarını bulacak ayrıca Cbtef para kazanma hakkında detaylı bilgiler edineceksiniz. Sayfamızın alt kısmında yorumlar bölümünü göreceksiniz. Tüm soru-yorum ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Araştımalarınız devam ederken web sitemizde Cbtef nasıl çalışır sorunuzun cevabını tam anlamı ile size anlatacağız. Blockchain teknolojisinde olduğu gibi farklı zorluklarda bloklardan oluşmaktadır. Her bir blok kendi içerisinde sonsuz derinliğe giden bir seviyede İlerlemektedir. Blokların bulundukları zorluk seviyesine göre 1.Blok(en zor) dan başlayarak Sonsuz bloga kadar ilerlemektedir. Ama Bu bloklara sahip olmak için ödenen bedel tam tersi bir kombinasyonla devam eder.

Örneğin: 1. Blok da yer alabilmek için 0.001 BTC öderken zorluk seviyesi daha az olan 2. Blokta yer sahibi olabilmek için 0.002 BTC ödemek gerekmektedir. Zorluk seviyesi azaldıkça fiyat artmaktadır. Her bir blok kendisinden bir önceki blogun değerinin 2 katıdır. ÖRN: 3.Blok 0.004 BTC iken 4.Blok 0.008 BTC 3. bloğun iki katıdır.


Cbtef ile Nasıl Kazanç Elde Edilir

Sistem sadece bitcoin kabul ediyor ve kullanıcılar sadece bitcoin kullanıyor. Cbtef kazanç planı içerisinde kullanıcılara bitcoin kazandırmak için iki farklı yol mevcuttur;

Birinci Yol : Yeni kişileri davet etme esnasında cbtef referans kazancı %25 dir. Davet eden kişi, arkadaşının satın aldığı blok ücretinin %25 ini kazanır.

İkinci Yol : Blok aldıktan sonra sistemin yada kullanıcıların sizin satın almış olduğunuz bloga extra dört kişi getirerek, sizin aşağıda ki tabloda olduğu gibi bir üst bloga geçmenizi sağlar. Bu yol da siz kimseyi davet etmeseniz dahi size bitcoin kazandırmış olur. Burada ki kazancınız max. %400 ile %100 arasında değişkenlik gösterir.


Cbtef Blok Atlama ve Satın Alma

Peki  cbtef blok atlama işlemini nasıl yapılıyor. Siz bir adet blok aldığınızı varsayalım ve sizin aldığınız blogun 4 farklı hesap ile dolması gerekiyor. Sizin blogunuzda dört farklı hesap oluştuğu anda sizin blok atlama işleminiz otomatik olarak gerçekleşiyor.

Eğer siz 5. blogu aldıysanız otomatik olarak 6. bloga geçiyorsunuz. Siz 7. bloktaysanız 8. bloga otomatik olarak geçiyorsunuz. Peki kazancınız nedir? Üst başlıkta sizin ne kadar kazanabileceğiniz hakkında bilgiler vermeye çalıştık.

Sistem içerisinde para kazanabilmeniz için yada bitcoin kazanma ve elinizde ki mevcut bitcoin adedini arttırmak için cbtef blok satın alma adımlarını yaparak başlayabilirsiniz.

Cbtef blok fiyatları ne kadar? Bu işe başlamak için 0.002 btc ve üstü istediğiniz rakam ile sizde yerinizi alabilirsiniz. Videoların altında ki tabloda detaylı bir şekilde tüm ayrıntıları görebilirsiniz.

Blok Ücreti Blok İhtiyacı Toplam Kazanç Üst Blok Ücreti Ortalama Kazanç
1. Blok Yok Yok Yok Yok Yok
2. Blok 0.002 BTC 4 Adet 2.Blok 0.008 BTC 0.004 BTC 0.004 BTC
3. Blok 0.004 BTC 4 Adet 3.Blok 0.016 BTC 0.008 BTC 0.008 BTC
4. Blok 0.008 BTC 4 Adet 4.Blok 0.032 BTC 0.016 BTC 0.016 BTC
5. Blok 0.016 BTC 4 Adet 5.Blok 0.064 BTC 0.032 BTC 0.032 BTC
6. Blok 0.032 BTC 4 Adet 6.Blok 0.128 BTC 0.064 BTC 0.064 BTC
7. Blok 0.064 BTC 4 Adet 7.Blok 0.256 BTC 0.128 BTC 0.128 BTC
8. Blok 0.128 BTC 4 Adet 8.Blok 0.512 BTC 0.256 BTC 0.256 BTC
9. Blok 0.256 BTC 4 Adet 9.Blok 1.024 BTC 0.512 BTC 0.512 BTC
10. Blok 0.512 BTC 4 Adet 10.Blok 2.048 BTC 1.024 BTC 1.024 BTC
11. Blok 1.024 BTC 4 Adet 11.Blok 4.096 BTC 2.048 BTC 2.048 BTC
12. Blok 2.048 BTC 4 Adet 12.Blok 8.192 BTC 4.096 BTC 4.096 BTC
13. Blok 4.096 BTC 4 Adet 13.Blok 16.384 BTC 8.192 BTC 8.192 BTC

Cbtef Blok Atlama ve Satın Alma


Cbtef Para Bitcoin (BTC) Çekme işlemi

Alt tarafta bulunan sadece beş dakikalık videoda Cbtef para çekme işlemini anlattık. Aynı zamanda kısa başlıklar haline bir kaç başlığa da deyindik. Mesela sistem içi transfer konusuna. İşlemleri sırası ile yapmanız cbtef bitcoin (btc) çekme işleminizi sağlıklı bir şekilde tamamlayacaktır.

Çekim talimatı verdiğiniz anda bir kaç dakika içerisinde sizin belittiğiniz bitcoin adresine kazançlarınız gelecektir. Bu işlemi otomatik yada manuel yapabilirsiniz. Bu konulara da videomuzda yer verdik.


Cbtef üye Kayıt yada üyelik adımları

Bu sisteme dahil olmuş olan herkese sistem otomatik olarak 3 farklı link vermektedir. Sırası ile şu şekildedir. Consultant, Dynamic Block ve Select Block başlıkları altında daha önce kayıt olmuş kişilerin linkleri mevcuttur. Cbtef üye olma adımlarını tamamlamak için aşağıda bulunan kayıt linkini kullanabilir bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 • Consultant : Sizin mevcut kayıt linkinizdir. Arkadaşlarınız üye olduktan sonra hangi bloktan başlayacaklarını seçerek sisteme dahil olabilirler.
 • Select Block : 1 ile sonsuz sayıda olan bloklar içerisinden seçim yaparak arkadaşınızın hangi bloktan üye olmasını isterseniz o blogu seçebilirsiniz.

cbtef kayıt linki

Hesap açma sayfasına tıkladığınızda karşınıza bir form çıkacaktır. kullanıcı adınız, mail adresiniz, sponsorunuzun kullanıcı adı, şifre oluşturmanız ve en önemlisi ise bitcoin hesap adresinizdir. Bu bilgileri doğru yazmanız çok önemlidir. Bilgileri doldurduktan sonra Cbtef kayıt aşamasını bitirmiş olacaksınız.

Sizden son adımda mail adresinizi onaylamanız için mail adresinize bir kod gelecek, mail adresinizi onayladığınız anda Cbtef üyelik işlemi tamamlamış olacaksınız. Doğru zamanda doğru blokta yer almak çok önemlidir. Bu bilgiler için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Yada aşağıda bulunan yorum bölümünden bize sorularınızı iletebilirsiniz.


Cbtef Yorumları ve Dolandırıcılığı

Ağustos’un ilk haftalarında başlayan proje içerisinde bulunan kişilerin cbtef yorumları nelerdir. Sadece 3 ay önce başlamış olan bu projede dört bin civarında hesap var iken, sadece üç ay gibi kısa bir sürede yüz bin civarında blok sahibi olmuş hesap bulunmaktadır. Burada sistem içerisinde insanların mutlu olduğunu söyleyebiliriz.

Blockchain’i biliyorsunuz. Bitcoin kripto parasının farklı kullanıcılara iletilmesini sağlayan, ilk ve tek teknolojik yapı. Direk blockchain.info adresinin support@blockchain.info adresine gönderilen mailin cevabı şu şekilde; ” cbtef is a global program and we support them” yani cbtef uluslar arası bir program biz onlara destek veriyoruz mailini gönderiyorlar. Cbtef dolandırıcılığı var mı genel anlamı ile belirtmek gerekir ise bu sisteme dahil olmak isteyen kişilerin bireysel düşüncelerine göre bu kavram değişkenlik gösterir. Sistem açıldığı andan itibaren kullanıcılardan cbtef şikayet adı altında her hangi bir cümle kurulmamıştır.


Cbtef Ecosystem ve Blockchain
Kullanıcı oyu: 4.2 Puan Ortalaması:(83.28%) Toplam Oy : 61

9 Comments

 1. Semra dedi ki:

  #cbtef kazandırır burda olumsuzluk yok. Hep birlikte kazan kazan sistemidir

 2. Kenan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben nasıl bu sistemde yer alabilirim ?Nereye para yatırılıyor ?

 3. Şebnem Serdar Tan dedi ki:

  Çok güzel ve açıklayıcı bir site.Cbtef ile tanışmak isteyenlere rehber niteliğinde olmuş.Emeğinize sağlık.Cbtef e gönül veren biri olarak çok memnun oldum.
  Cbtef Geleceğimize Değer Katar.

 4. Harika bir site, çok faydalı, emeklerine sağlık. #CBTEF Özgürlük ve Bağımsızlık yolculuğudur!

 5. Cem dedi ki:

  Site geyet güzel hazırlanmış.. açıklamalar anlaşılır biçimde.. bana sorsanız 10 üzerinden 9 derim.

 6. Özkan dedi ki:

  Cbtef kolelik sistemine son veren bir vakif sistemi herkezin yer almasi gereken bir sistemdir kesinlikle tavsiye ediyorum
  Aldigim bitcoinler sayfamda resim olarak mevcut…

 7. Adem dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar CBTEF ile hayatlar değişiyor. CBTEF bu güne kadar benzeri olmayan bir ekosistem dir. Mutlaka içinde olun geleceği şimdiden yakalayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir