Ogansia international

Ogansia international – Girişimcilik Projesi ile sağlıklı para kazanma yolunda bir adım atın. Ogansia international kategorimde A’dan Z’ye tüm bilgiler.

2015 yılında yasal zeminler üzerine kurulu, faaliyet alanı olarak wellness alanında hizmet gösteren yerli network marketing firmasıdır. Amacı maksimum seviyede müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olarak, ciddi gelecek hedefleri, planlamaları ve girişimci ruhlu bireylerin hayat kalitesini arttırmak için kurulmuştur.

Amacı maksimum seviyede müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olarak, ciddi gelecek hedefleri, planlamaları ve girişimci ruhlu bireylerin hayat kalitesini arttırmak için kurulmuştur.

Sağlıklı yaşam ve doğru beslenme üzerine olan ürün grupları ile günlük hayatta 7’den 77’ye herkesin kullanması gereken temel ürün gamlarına sahibtir.

Eğer girişimciyseniz; aynı kişiye birden fazla ve tekrar tekrar ürün alışının gerçekleştiği, çeşitli dallarda ürün grubunı bünyesinde barındırır.

Tüm ürünlerini orjinal hali ile bulunduğu noktadan ithal ederek, Türkiye’de ürünlerin harmanlanmasını yapıp dağıtıma sunan bir firmadır. Bir kaç örnek vermem gerekirse; Kril oil (yağını) Norveç‘den, Reishi mantarını Güney Kore‘den, Spirulina‘yi Çin‘den, Propolis‘i ise Brezilya‘dan ithal etmesi, kahve grubu ürünlerde %5 reishi mantarı bulunması bir çok firma içinden açık ara farkla ayrılmasına sebep oluyor.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı