Binance
Popüler

Binance Referans Kodu ile Nasıl Para Kazanılır

Bilimin, teknolojinin ve dijitalleşmenin gelişmesi ile birlikte artık dünya piyasalarında yerel para birimleri terkedilip yavaş yavaş yerine kripto para birimleri kullanılmaya başlanılmıştır.

Binance nasıl para kazanılır bu Kripto para birimi ile ne kadar para kazanıldığı ya da nasıl para kazanıldığı grafiklerle de görselleştirilerek çok daha kolay, çok daha anlaşılabilir bir hale getirilebilmektedir.

Binance borsasına eğer hesap açılmamış ise önce hesap açılır, oluşturulan hesaptan giriş yapılır, elde bulunan para kripto para birimi binanceye gönderilir, uygun bir yerden dijital paralar bitcoine çevrilir, bundan sonraki aşamada anapara olan bitcoin yani btc piyasasına girilmiş olur.

Siteden ilk 30’a yakın olan kripto paralar, binance favorilerine eklenilir. Ondan sonra seçeneklerden değişim butonu tıklanır, ondan sonra görselde kaybedenleri en üste alarak en alttakiler de kazanan kişiler olarak sıralanabilir.

Teknik analiz grafiği açıldıktan sonra grafik zamanı ayarlanır. 1 ya da 3 ya da 5 dakikalık veya saatlik veya günlük olarak ayarlanmış şekilde tercihler verilebilir. Zaman geçtikçe alım satımlarda ki hata yapma oranı da azalmaktadır.

Oluşturulan favori listesinde değeri düşen kripto paralar En aşağı doğru indikçe küçük küçük alınmaya başlanır. Birkaç yeşil mum yandıktan sonra alımlara devam edilir. Sermayenin %35’ine yakın bir rakamı sürekli bitcoin de kalır.

Binance Referans
Binance Referans

Kripto para borsasında para alımı satımı yaparak para kazanabilmek koşulu ise kripto para borsasında yer alan binance referans linki nasıl alınır konusu ile ilgilidir.

Bilinmelidir ki binance, dünyanın en güvenilir, en hızlı, en sağlam ve kimlik onayı gereksinimi olmadan işlem yapılabilecek coin borsaları arasında yer almaktadır.

Bu para birimi ile işlem yapmanın en büyük avantajı işlemi yapma ücretinin %50 daha az olmasıdır. Diğer kripto para birimlerine göre ya da diğer sitelere göre.

ikinci bir avantajı ise kullanıcılarına üyelerine referans uygulamasını tanımlamasıdır.

Siteye kullanıcı profilinden üye olduktan sonra sağ üst kısımda yer almakta olan binance referral program görseline gelinir, tıklanır. Bu kısımda özel bir link açılır. Bu link tıklandığında sosyal medya platformlarında paylaşılabilir. Referans linkinde kayıt olan başka üyelerin yapmış olduğu iş ve işlemler burada takip edilebilmektedir.

Bütün bu işlemlerin yerine getirilebilmesi için öncelikle binance referans kodunun anlaşılması ve bilinmesi gerekmektedir. Binance referans kodu kullanılarak işlem yapıldığı vakit, %50 oranında komisyon oranı düşmektedir.

Bu nedenle binance referans kodu öğrenme öncelikle referans kodu yazılarak kayıt olunur. Binance % 25 oranında bir komisyon almaktadır. Her halükarda alıyor bu komisyon ücretini, referans kodu ile kayıt olursa bir başkası % 25 komisyonun yarısı kodun sahibine gider diğer yarısı ise binance ye gider.

Bu Kripto para biriminin en önemli özelliklerinden bir tanesi fiziksel olarak dokunulamayan sadece dijital ortamlarda alınıp satılabilen bir para birimi olmasıdır.

Yapılan işlem hacmi sürekli ekranda görüntülenebilir. Referans kodu ile bir başkası üye edilmiş ise eğer kaç kişi edildiyse sayısı ekranda görülür.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı