Binance

Bu yazıda günümüzün popüler gündemi coin/altcoin alım satımı veya diğer adıyla kripto para alım satımı konusunda en çok tercih edilen borsalardan biri olan binance kullanımına ilişkin bilgiler bulacaksınız.

Binance hakkında Dünyanın en çok işlem hacmine sahip beş büyük dijital para alış satış platformundan birisidir. En çok alış ve satış işlemlerinin gerçekleştiği borsadır. Bu sayfada size binance hakkında tüm detayları adım adım anlatacağım. Sorularınızı lütfen yorum alanından bana iletin. Cevaplama süresi maksimum bir saattir.

Binance Hızlı Üyelik ve Kayıt Butonu !!!

Binance Nedir Nasıl Kullanılır

Binance Nedir Nasıl Kullanılır bir çok kişinin tercih ettiği ve bünyesinde onlarca dijital paranın bulunduğu alım satım platformudur. Binance hangi ülkede sorunuzun cevabı is ÇİN’dir. Tek yapmanız gereken Türkiye’de bulunan bitcoin borsalarında bitcoin satın almak ve binance cüzdan hesabınıza göndermek.

Sonra onlarca coin içerisinden alış satış işlemleri yapabilirsiniz. Binance nedir nasıl kullanılır sorunuza daha net cevaplar almak isterseniz bu web sayfasında fazlasını bulacağınızı düşünüyorum.

Binance Para Yatırma ve Çekme İşlemi

Binance Para Yatırma ve Çekme işlemi dijital paralar ile işlem yapmak size anlatılandan çok kolay. Sırası ile şu şekilde; bitcoin almanın gerekiyor, hesabınızda ki dijital paranın adresini almak için binance deposit adresi edinmeli aldığınız bitcoini binance hesabınıza binance para yükleme adımı ile göndermeli sonra tekrar dijital paranızı TL ye çevirmek istiyorsanız, binance para çekme adımı ile yerel borsalara paranızı çekebilirsiniz.

Yerel bitcoin borsalarından hesap açıyorsunuz > Yerel bitcoin borsa hesabınıza para gönderip bitcoin alıyorsunuz > Binance Hesabınızı açıyorsunuz > Üst sekmede Fonlar bölümünden Bakiyeler > Dijital paralar karşınıza çıkacak > Sağ Alanda Yükle Butonuna tıklıyoruz > Karşımıza binance hesabımızın bitcoin adresi çıkıyor > Adresi kopyalayıp yerel borsa hesabımızda bitcoin gönderme talimatı veriyoruz > işleminiz tamamlanmıştır.

Binance Hızlı Üyelik ve Kayıt Butonu !!!

Binance Kayıt Üye Olma ve Referans İşlemi

Binance kayıt üye olma ve referans işlemi, Artık dijital para borsaları kullanıcıların etki ve tepkisinden faydalanmak için; yapılan her işlem başına aldıkları ücreti mevcut kullanıcıları ile paylaşıyor. Ciddi bir kullanıcı sayısına sahip bu borsanın binance üye sayısı dünyada en üst seviyededir. Size binance referans kodu vermek istiyorum.Bu kod ile binance üye kayıt olma işlemini yaptığınızda bana küçük bir artısı olacaktır.

Sizde kayıt olduğunuzda sizede bir adet link otomatik olarak sistem tarafından verilir. Sizde artık binance referral programına adım atmış olursunuz. Yukarıda ki link butonu ile binance hesap açma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda web sayfamda ki yorum alanını kullanarak destek alabilir binance hesap onayı işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir sorunda binance hesap silme yada binance üyelik silme işlemi yapmak isterseniz de yorum alanını kullanıp iletişime geçebilirsiniz.

Binance Hızlı Üyelik ve Kayıt Butonu !!!

Binance (2FA) Google Authenticator

Binance (2FA) google authenticator hakkında, Hesabınıza extra güvenlik önlemleri getirmek istiyorsanız bu seçeneği mutlaka kullanmalısınız. Binance (2FA) Google Authenticator oldukça kolaydır. ilk önce Android yada ios telefonunuza magaza seçeneğinden google authenticator uygulamasını indirmeli ve sonrasında sadece karşınıza çıkan barkod kodunu kameraya taratmalısınız. Sırası ile şu şekildedir. Binance hesabımızı açıyoruz > Hesap Ayarları > Sağda google authenticator göreceksiniz tıklıyoruz > Sayfada ki adımları sırası ile yapıyoruz. Binance (2FA) Google Authenticator kurulumu basit bir kaç tıklama ile yapılmış oluyor.

Eğer binance google authenticator sorunu yaşarsanız lütfen yorum alanına yazabilirsiniz. Binance 2fa reset yada kurtarma işlemi için binance destek iletişim bölümünden yardım alabilirsiniz. Destek bölümü size binance google authenticator silindi, kurtarma, yeni telefon kurma gibi birçok konu hakkında yardımcı olmaktadır.

Binance Al Sat Komisyon Ücretleri

Diğer borsalar ile hemen hemen aynıdır. Fakat elinizde 1-2 adet BNB COİN diğer bir ismi ile binance coin bulundurursanız binance al sat komisyon ücreti işlem başına yarı yarıya inecektir. Binance para çekme ücreti yada fee ücreti ne kadardır? Aslında çok ciddi oranlarda işlem ücreti yoktur. Genelde on binde bir gibi işlem ücreti uygulanır. Bazıları binance komisyon hesaplama gibi araştırmalar yapıyor fakat çok küçük rakamlar olacağı için zaman kaybetmenize gerek olmayacağını düşünüyorum.

Binance al sat emirleri

Binance al sat emirleri, elinizde bitcoin var ve artık binance satış ve satış emirleri ile elinizde ki btcleri diğer kripto paralara değiştirmek istiyorsunuz. Üst menüde bulunan exchace bölümüne tıklıyoruz > Sol alanda satın alacağımız coinin kısa kodu ile buluyoruz > Çizelgenin altında ki satın al bölümüne almak istediğimiz miktarı yazıyoruz > Satın al tıkladığımızda elimizd ki bitcoin ile X coini almış oluyoruz. Binance emir iptali işlemini yapmak için ise sayfanın hemen altında bizim verdiğimiz talimat görülecektir sağında ki çarpı işaretine tıklıyoruz.

Eğer siz binance stop limit yada stop loss kullanımını merak ediyorsanız, kısaca şöyle anlatmam gerekir ise siz bir değerden aldınız mesela 0.00123 btc değerinden, siz 0.00120 düştüğünde sat talimatı verip daha fazla zarar etmezsiniz.

Binance Hesap Ayarları Api Key Secret Key

Binance hesap ayarları api key ve secret key, Api keyin amacı hesabınıza başka bir kullanıcının erişim izni vermenizdir. Binance api key nedir nasıl alınır? Aslında çok kolay bir işlem hesabınızı açıyorsunuz ve api key oluşturma bölümüne geliyorsunuz ekranda ki yönergeleri takip ettiğiniz anda işlemi başarılı bir şekilde oluşturacaksınız. Panel e Türkçe dil desteği de eklenmiştir.

Bir çok kişi şu soruyu soruyor: Binance hesap onayı gerekli mi . EVET gerekli mutlaka yapmanızda büyük faydalar olacaktır. Ayrıca binance sms onayı yapmayı kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Binance hesap onaylatma işlemde ise sizden kimliğinizin ön resmini ve bir resim karesinde siz, kimliğiniz, tarih saat yazılı bir resim istemektedir. Binance kimlik doğrulama işlemi ortalama üç iş günü kadar almaktadır. Binance hesap kurtarma işleminde ise destek ekibi ile gerçek kişiliğinizi ispat etmeniz sonucunda hesabınıza tekrar erişim sağlayabilirsiniz. binance hesap onaylatma,binance kimlik doğrulama.

Binance Hızlı Üyelik ve Kayıt Butonu !!!
Yorumlar (2 yorum)
Hasan gündoğmuş
Hasan gündoğmuş Cevapla
- 11:25

Merhaba Emre bey yazınız binance borsası ile ilgili tüm detayları içeriyor . Size destek olmak için sizin linkiniz aracılığı ile kayıt oldum. Yazıyı okuyan arkadaşlara da tavsiyem bilgi aldığınız yere katkınız olsun

    Emre DAL
    Emre DAL Cevapla
    - 11:49

    Merhaba Hasan bey desteğiniz için teşekkür ederim. iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara