4 yıllık deneyimin ardından yeni bir ücretsiz para kazanma yolunu dünya çapında dört (4) milyondan fazla kullanıcısına açan ve ardından bir çok sektörde faaliyetlerini sürdüren Futurenet’in son uygulaması olan Banners App hakkında detaylı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Aslında herkes farkında olmadan zaten bu işin içerisinde. Her gün zaten 100 den fazla telefonumuzu açıp kapatmıyor muyuz… ? Banners App ile günlük 1 saat ayırarak haftalık 5 dolar aylık ise 20 dolar kazanabilirsiniz. Tüm detayları sizin için adım adım anlattık.


Banners App Nedir

Banners App

Telefonunuzu her açtığınızda size para kazandıracak bir sistem Banners App nedir sorunuz ile başlıyor. Kısaca şu şekilde anlatmak gerekir ise; telefonunuzun tuş kilidini her açtığınızda size banner reklamlar gösteriliyor ve bu şekilde size para kazandıracak extra bir yol açılmış oluyor. Sayfamızın alt kısımlarına doğru tüm detayları ile size anlatmaya çalıştık.

Her birimiz telefonlarımızda 3-4 saat zaman geçiriyoruz peki neden para kazanmayalım tüm detaylar bu sayfa içerisinde. FutureNet kullanıcıları için sadece günlük 1 saat zaman ayırarak extra para kazanacağı uygulamanın kurucusudur. Daha fazla bilgi almanız için FutureNet nedir makalemizi okumanızı öneririz.


Banners App Kazanç Planı Tablosu Referans işlemleri

Banners App Kazanç Planı Tablosu, burada sizin para kazanabilmeniz için günlük 200 adet banner reklamını görmeniz gerekiyor. Haftalık 5 Aylık ise 20 dolara kadar para kazanma imkanınız var. Banners app ne kadar kazandırır soruları için şuan da bu web sitesinde bulunuyorsunuz. Burada tüm detaylı bilgileri bulacaksınız. Aşağıda ki adımlarda para çekme işlemleri ile ilgili detaylı yazımızı bulabilirsiniz.

Banners App Referans kodunuzu başkaları ile paylaştığınızda siz de artık o kişilerin izleyip kazandığı rakamlar üzerinden extra para kazanabilirsiniz. Nasıl mı aşağıda ki tabloyu incelemenizi öneririz.

banners app kazanç planı

Yukarıda ki banners app kazanç tablosu hakkında biraz daha detaylı bilgi vermek gerekir ise; Siz bu işe başlamak için bir kişinin kullanıcı adını kullanmanız gerekiyor.  ( Eğer  kullanıcı ismini tercih ederseniz özel gruplar ve ayrıcalıklı bilgi akışına sahip olursunuz. )

Size 5 derinliğe kadar extra kazanç fırsatı sunuyor. Eğer siz ve sizin davet ettikleriniz 10 ar kişiye bu işe davet etmiş olsa neler olur ?

1. Level’dan toplam 10 kişi : kazancınız 16 $
2. Level’dan toplam 100 kişi : kazancınız 80 $
3. Level’dan toplam 1.000 kişi : kazancınız 200 $
4. Level’dan toplam 10.000 kişi : kazancınız 2.000 $
5. Level’dan toplam 100.000 kişi : kazancınız 20.000 $

Banners App hesabınızı açtıktan sonra ve sonra ki seferlerde de banners app giriş yapabilmeniz için; sizden kendi kullanıcı adınızı belirlemenizi isteyecektir. Sizin kendi kullanıcı isminizi banners app referans kodu yada numarası olarak düşünebilir, arkadaşlarınızı davet ederken kendi kullanıcı adınızı verirsiniz. Sizin kullanıcı adınız ile kayıt olan herkes artık sizin takımınızda yerini almaya başlar.

 • Siz ve size bağlı bağlı her üye 4’er kişiye referans olduğunda her ay düzenli olarak 1.848 TL para kazanabiliyorsunuz.
 • Siz ve size bağlı bağlı her üye 10’ar kişiye referans olduğunda her ay düzenli olarak 130 bin lira dan fazla para kazanabiliyorsunuz.
 • Siz ve size bağlı bağlı her üye 50’şer kişiye referans olduğunda her ay düzenli olarak tam 380 milyon para kazanabiliyorsunuz.

Yukarıda ki yazılanları teyit etmek için aşağıda ki tablolarda ki kazanç hesaplamalarına tek tek bakıp kontrol edebilirsiniz. Tabi daha fazla bilgi almak için mutlaka sayfanın en altında ki iletişim formunu doldurun.


Blockchain tabanlı çalışan Cbtef ile; aldığınız blok başına %200 ile %400 arasında bitcoin kazanmanın yolunu öğremek ister misiniz? O zaman Cbtef Ecosystem sayfamızı inceleyerek sizde Cbtef Blockchain ağına katılabilirsiniz.


Banners App üye Kayıt ve üyelik işlemleri Bölümü

Banners App üye olma adımları çok kolay ve çok basittir aşağıda ki videolarda hiç zorlanmadan kolaylıkla banners app kayıt olma adımlarını tamamlayabilirsiniz. Banners app üyelik işlemleri yaptıktan sonra iletişim bölümünden yada sayfanın alt kısmında ki form aracılığı ile mutlaka bize ulaşın size detaylı yardımcı olalım.

Peki banners app üyelik silme işlemi nasıl yapılır, bunun için futurenet şirketine mail atmanız halinde 48 saat içerisinde hesabınızı sileceklerdir. Fakat 5 yıldır sektör içerisinde büyüyen bir firma olan FutureNet milyonlarca kullanıcıya hitap etmektedir.

Sizin ilgi alanlarınıza göre size reklam seçenekleri sunmaktadır. Banners App hızlı reklam bitirmek için yapmanız gereken şudur. Kayıt olma aşamasında ilgi alanlarınız bölümünde ki tüm ilgi alanlarını işaretlemeniz durumunda daha çabuk reklamları izleyebilirsiniz.


Banners App Görev Nasıl Yapılır ve Reklam Ayarları

Banners App Görev Nasıl Yapılır aşağıda ki iki adet çok kısa videolarda cep telefonunuzdan nasıl para kazanacağınızı anlatıyoruz. Günde kaç defa telefonunuza bakıyorsunuz? Defalarca sadece telefonunuzun tuş kilidini açıp, resimli reklamları izleyerek para kazanabilirsiniz. Diğer bir deyişle banners app nasıl kullanılır sorunuzun cevabını da bulacaksınız.


Banners App Android ve ios Kurulumu indir Adımları

Banners App Android Kurulumu yapabilmeniz için ilk önce google play’ı açmalısınız ve ardından uygulamayı aratıp, telefonunuza indirerek uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz. App storeye yakında girecek olan uygulama hakkında şuanda Banners App ios kurulumu malesef yapamazsınız. En güncel bilgileri sağ alandan takip ederek ulaşabilirsiniz.

Banners App apk kurulumu yapabilmeniz için buraya tıklayın sonra sayfanın en altında 


Banners App Para Çekme işlemleri Hakkında

Banners App Para Çekme işlemleri nasıl yapılıyor. Uygulama Futurenet firmasının olduğu için haftalık 5 aylık 20 doları kendi dijital para birimi olan futurocoin ile ödemeyi yapıyor. Peki futurocoin ne işimize yaracak, nasıl satacağız gibi bir çok sorunuz için futurocoin sayfamızı hazırladık daha detaylı bilgiyi sağ slider alanında bulunan futurocoin bölümünden alabilirsiniz. FuturoCoin nedir, futurocoin nasıl satılır gibi konuları sizin için en detaylı şekli ile anlattık.

Ödeme işlemleri her hafta pazartesi günü yapılıyor. Sizin belirlediğiniz futurocoin cüzdan adresinize otomatik olarak kazançlarınız ödeniyor ve uluslar arası 5, yerli 1 farklı kripto para borsasında futurocoinlerinizi satabiliyorsunuz. Bu adımlar için profesyonel destek almalısınız. Bizimle beraber hareket ederseniz sizi özel whatsapp gruplarına alıp yardımcı olabiliriz.

NOT: Takımımızda yer alan arkadaşlara özel bir ayrıcalık yapıyor, onların tüm futurcoinlerini biz alıyor, tüm işlemleri biz yapıyoruz. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için sayfamızda ki kullanıcı adı ile kaydınızı yapıp bizimle iletişime geçmelisiniz.


Banners App Güvenilir Mi Şikayet ve Dolandırıcılığı Soruları

Banners App Güvenilir Mi sorunuz için bakmamız gereken 1. unsur FutureNet’tir. 5 yıllık sosyal medya deneyimlerinin ardından, uluslar arası alanda 5 milyonu aşkın üye potansiyeline ulaşmıştır. Ayrıca yakın zamanda kendi dijital parasını piyasaya sürmüş ve reklamcılık alanında bir adım daha atarak FutureAdpro  ile reklam sektörüne devam etmektedir. Eğer FutureAdpro nedir merak ediyorsanız bu yazımızda detaylı anlattık.

Banners App Şikayet konusunda ise google playde uygulama puan ortalaması bu günlerde 4.4 gibi başarılı bir yapıya sahiptir. Diğer bir konu ise Banners App Dolandırıcılığı uzun yıllardır sektör içerisinde kendisini kanıtlamış devasa bir firma olan sosyal medya platformu için internet yada uluslar arası alanda kötü bir durum ile karşılaşılmamıştır.

En önemli konu şu; banners app reklam alıyor mu, alıyorsa nasıl yapıyor, şirket ne kadar kazanıyor. İşe başlayan herkes belirli bilgileri dolduruyor, aylık kaç para kazanmak istediği, uzmanlık alanı, hangi reklamları görmek istiyor, bulunduğu ülke-il-ilçe bilgileri yazarak kayıt oluyor.

Banners app reklam nasıl verilir : Reklam veren sitesinde reklam verecek kişi yada kurumlar kayıt oluyorlar. Sonra reklamının görülmesini istediği kişilerin bilgilerine göre reklamını ayarlayıp ödemesini futurocoin ile yapıyorlar. Reklam kurallarına uygun ise yayınlanıyor. Aşağıda reklam veren panelinden bir kaç görüntü göreceksiniz. Bu adımda size banners app reklam verme adımlarını tek tek işledik diğer bölümlerde ayrı ayrı tüm konuları detaylı görebileceksiniz.


Banners App Yorumları Avantajları Özellikleri Nelerdir

Banners App Yorumları nasıldır. İnsanların düşüncesi nedir. Sayfamızın alt kısmını sizin için ayırdık. Tüm soru-görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz. Elimizden geldiği kadar yanıtlamaya gayretinde bulunalım.

Banners App Avantajları

Banners App Özellikleri

Banners App
Kullanıcı oyu: 4.4 Puan Ortalaması:(87.06%) Toplam Oy : 17

5 Comments

 1. Taha dedi ki:

  Ödeme konusu çok karmaşık gibi duruyor

 2. Büşra dedi ki:

  Bende size katılabilir miyim

 3. Demet dedi ki:

  Kendi çekirdek üyelerim ile size katılabilir miyim?

 4. ömer dedi ki:

  merhaba ödeme konusu pratik değil. uygulamayı kaldırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir