Aymnet

Topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Toplumun refah ve sağlık düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Aymnet Nedir

2009 yılında kurulmuş olan bir network marketing şirketidir. Şirket öncelikle Aym Danışmanlık adı altında kurulmuş, bir süre bu adla faaliyetine devam etmiştir. Daha sonra Aymnet ismi ile yeni iş ortaklarının katılımı ile yeni kurumsal kimliğini oluşturmuştur.

Beslenme ve ek gıda takviyeleri alanında sunduğu ürünleri ve benzersiz iş planı ile Türkiye’ye yeni bir network vizyonu kazandırmıştır. Kurucuları uzun süre network marketing sektöründe yer aldıklarından, sektördeki açıkları ve üye, müşteri şikayetlerini en iyi şekilde analiz etmiş ve bu sistemin herkesin kazanç sağlayacağı şekilde adil ve uygulanabilir bir biçimde oluşturmuşlardır. Üyelerine en çok prim dağıtan network marketing firması olma özelliği de bu firmanın her geçen gün büyümesine katkı sağlamaktadır.

Aymnet Ürünleri

Öncelikle aktif yaşam ürünleri sunmaktadır. Bu kategorinin içerisinde, ek gıda takviyeleri, sağlıklı içecekler, bayanlara özel ürünler, cilt bakım ürünleri, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ve saç bakım ürünleri gibi bir çok farklı ürünü tüketiciyle buluşturmaktadır. Genel olarak;

 • Aktif Yaşam Ürünleri
 • Ek Gıda Takviyeleri
 • Sağlıklı İçecek Gurubu
 • Bayan Özel Ürünleri
 • Kök Hücre Cilt Bakım Ürünleri
 • Temizlik Ürünleri
 • Saç Bakımı
 • Kişisel Bakım Ürünleri

Aktif form bitki çayları, efervesan tabletler, form complex tabletler, omega3 tabletleri, vitamin tabletler, aloevera enerji içeceği, vitaminli kahve, ikisi bir arada kahve, el ve bulaşık sabunları, temizleyiciler, oda parfümleri, yumuşatıcı ürünleri, saç şampuanları ve kremler, kişisel bakım ürünleri, diş macunu, bayan ve erkek parfüm, krem ve maske çeşitleri gibi farklı ve birbirinden etkili ürünleri mevcuttur.

Aymnet Güvenilir Mi?

Bir Türk firması olma özelliği ile oldukça güvenilir bir firmadır. Binlerce üyesi ve müşterisi ile her geçen gün büyüyen bir potansiyele sahiptir. Her türlü sorunda mutlaka geri dönüş yapılmakta ve üyeleri ile müşterilerinin daima arkasında ve yanındadır.Ne sebeple olursa olsun üyenin istifa etmesi neticesinde, iade şartlarındaki iade koşularını geçerli kılmaktadır. Müşteriler için iade garantisi süresi on beş olarak uygulanmaktadır. Müşteriler ürünü aldıkları firma üyesi, müşteri temsilcisine iade etmektedirler.

Aymnet Kazanç Planı

Kazanç planı, en çok prim dağıtan plan olarak, üyelerine adil bir dağıtım sağlamaktadır. Öne çıkan kazançlar;

 1. Ürün satış giderleri; %25 ile %70’e varan kar oranları
 2. Ürün toptancı gelirleri; ile %20’ye varan ekip paket fark primleri
 3. Ürün satışları ciro primi; tüm kariyerler ilk üç hat üzerinden %5 prim oranı

Bu kazançlar dışında, ilk hat kayıt primleri ile %40 arasında verilmektedir. Tüm üye sırası derinliklerinden %5 ile %25’e varan oranlarda ek primler verilmektedir. Kariyer bonusları, ofis desteği, yıllık tatil bonusları, nakit bonuslar gibi çok geniş bir kazanç planı sunmaktadır.Network sistemlerinin temel yapısında olduğu gibi Aymnet network sisteminde de üye kazandırılması önemlidir. Satış gelirleri yanında, üye kazandırılması ile alınacak olan primler, üyeleri daha hızlı bir şekilde üst kademelere getirmektedir. Dolayısıyla, hem ürün satışı ve hem de üye kaydı, her iki kazanç yolları da birlikte gitmelidir.

Aymnet Dolandırıcılığı Ve Şikayetleri

Zaman zaman network marketing sistemler ile ilgili ilginç bakış açıları sunulmaktadır. Özellikle bu sistemlerin olumsuzluğu ile ilgili tamamen bilinçsiz bir şekilde yorumlar, analizler veya bloglar yazılabilmektedir. Sistem analiz edilmeden, kazanç planları özellikle incelenmeden yapılan bu tür yorumlara önem vermemek yerinde olacaktır.

Aymnet Yorumları

Özellikle bir Türk firması olması ve adil, kazançlı bir çalışma planı sunması, kaliteli güvenilir ve helal ürünler sunması ile üyelerinin ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Müşteri memnuniyeti oranı en yüksek network şirketidir. Bunun yanında özellikle üyelerine sunduğu kişisel gelişim ve mesleki gelişim eğitimleri ve organizasyonlarla her geçen gün gelişmektedir. Özellikle üyelerinin sosyal hayatlarında da etkili.

Aymnet Paketleri

Aylık minimum satış şartı yoktur ve üyelik paketleri maliyetleri oldukça uygundur. Üyelik girişi için 4 farklı başlangıç paketi mevcuttur;

 1. Ücretsiz üyelik
 2. Bronz paketi
 3. Gümüş paket
 4. Altın paket

Bu dört başlangıç paketi ile başlanabilinmektedir. Firmada on iki ayrı gelir kalemi mevcuttur. Üyeler çalışmalarında bu on iki farklı gelir kaleminden yararlanmaktadırlar.

Ürün satışlarından elde edilen karlar;

 1. Toptancı geliri üzerinden elde edilen karlar
 2. Oluşturulacak organizasyondan elde edilecek karlar
 3. Kayıt primi
 4. Organizazyondan elde edilecek kayıt primi
 5. Türkiye cirosundan prim
 6. Kariyer atlandıkça elde edilecek bonuslar
 7. Kariyer hediyeleri
 8. Sponsor bonusları primleri
 9. Sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası
 10. Kıdem tazminatı
 11. Son olarak sponsorluk primleri
 12. Ayrıca performansa ve kariyere bağlı olarak, organizasyon ve tatillere katılmada hediyeler verilmektedir. Üyeler çalıştıkça, kazandıkça ve alt ekibine kazandırdıkça sistem adil ve kazançlı bir şekilde üyelerini ödüllendirmektedir. Sistemde kişiler ne kadar organizasyonlarını geliştirirlerse o oranda kariyer elde etmektedirler. Sistem öncelikle alt üyelerinin kazanmasını amaçlamakta ve kazan-kazan ilkesini benimseyerek tüm üyelerine kazanç sağlamaktadır.

Aymnet Üye Olma

Bir doğrudan satış firmasıdır. Ürünlerini doğrudan satış yöntemini kullanarak tüketici ile buluşturmaktadır. Üyeler, ürünleri müşterilerine satmak üzere firmaya üye olurlar ve ürün satın alırlar.

Üye olmak oldukça kolaydır. Yapılması gereken tek şey, web sitesinden direk üye olunması veya bir firma üyesinden üyelik paketi satın almaktadır. Paketin içerisindeki üye başvuru farmı doldurularak, nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte şirket merkezine gönderilmelidir. Merkez tarafından başvuru onaylandığında üyelik aktif hale gelmektedir.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra aktif olarak satış işlemlerine ve organizasyon kurma işlemlerine başlanabilmektedir. Aynmet, üyekinin gelişimi ve kısa sürede sistemi öğrenmeleri ve adapte olmaları için, hazırlanmış olan hazır dökümanlar ve kişisel gelişim eğitimleri ile de üyelerini sürekli desteklemektedir.

Yorumlar (2 yorum)
filiz
filiz Cevapla
- 23:24

Supersiniz

  Lagoran
  Lagoran Cevapla
  - 23:30

  Teşekkür ederim Filiz Hanım. Bol kazançlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara