Anatolian Network

Network Marketing planlarını profesyonel bir şekilde dizayn ederek sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere ayak uydurmayı ve paylaşmayı esas alan bir anlayışla sektörde lider bir kuruluş olmayı kendilerine misyon edinmiş yerli network marketing firması hakkında bu yazıyı hazırladık.

Tamamı yerli sermaye ile oluşturduğumuz network sistemlerine yeni bir yön kazandıran A.G.M benzersiz kazanç sistemi ile sizleri erişilmesi güç mükemmel bir kazanç sistemi sunmaktadır.

Dünya network sisteminde ilk defa uygulanan üyelik primi ve ürün primleri ile sizlere risk almadan, Satış yapmadan sınırsız bir gelir imkânlarını sunuyor. İnsanoğlu dünyada yaşadığı sürece gıda ihtiyacı ve temizlik malzemeleri tüketimi bitmeyecektir. Bunları düşünen A.G.M gıda sektöründe bir ilke imza atmıştır. Her üyemizin sadece kendi ihtiyaçları olan gıdaları almış olsalar bile çok ciddi gelirlere ulaşacaklardır.

Anatolian Network Nerede Kim Kurdu?

Birçok farlı firmayı içerisinde bulunduran Anatolian Group tarafından 2017 yılında faaliyete geçmiştir. Firmanın merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Firmanın kuruluş amacı sektöre yeni bir heyecan getirmek ve insanların ihtiyaçlarını doğru ve dürüst bir şekilde karşılayarak başarıyı istikrar haline getirmektir.

Anatolian Network Nedir?

Anatolia gıda network marketing Kişisel bakım, gıda takviyesi, içecek ve iş araçları alanlarında hizmet veren bir firmadır. Firmanın tanıtımını ve satışını yaptığı ürünlerin ana maddesi ozondur. Firmanın satışını yaptığı ürünlerin hiç birinde katkı maddesi olmaması da insanlar için tercih meselesidir. İnsanların krem, gıda takviyesi gibi ürünleri kullanmalarında en önemli faktör sağlıklı olmalarıdır. Bu arayış için de en önemli ve faydalı ürünler bünyesindedir.

Anatolian Network Ürünleri Nelerdir?

Firma bünyesindeki ürünler; kişisel bakım kremleri, kapsül haline getirilmiş gıda takviyeleri ve bitkilerden oluşan ve sadece bu firmada satılan kahve ürünlerinin tamamı Anatolia gıda network ürünleri olup bu ürünlerde ozon kullanılmaktadır. Firmanın en çok satan ürünlerinden olan cosmozone anti aging krem, yoğun ozon etkisi ile olgun ve genç ciltlerde güzel ve eşsiz bir bakim sağlar ve cildin sarkmasını ve renk tonlamasını dengeler. Creamozone ürünü ise kötü hava şartları ve mevsimsel değişiklikler gibi cildin nemini kaybettiren durumlarda cildin gerek gördüğü nemin cilde kazandırılmasını sağlar ve ciltteki nemin azlığından kaynaklanan erken yaşlanma gibi durumlara karşı cildi korur.

En çok kullanılan ürünlerden birisi ise fixcreamdır. Bu krem ozonlu masaj kremi olarak kullanılmaktadır. Ve vücutta cildin rahatlamasını ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. İçecek grubundan ise çoğu insanın damak tadına uygun ve bir o kadar da yararlı kahveyi tüketici ile buluşturmaktadır. Herbalmix Coffee 5+1 ismi ile piyasaya sürülen bu kahvenin içerisinde ganoderma mantarı özü, keçiboynuzu özü, çörekotu özü ve propolis karışımları ile karıştırılarak, farklı ve güzel bir bitki karışımı kahvesi olarak piyasaya sunulmuştur. İnsanların da kullandıktan sonra vazgeçemediği kahve sadece yerli network marketing firması tarafından satılmaktadır. Gıda takviyesi konusunda ise centozone kapsül insanların yardımına koşmaktadır. Bu ürün zeytinyağı, sarı kantaron ve ozon birleşiminden oluşmaktadır ve içeriğinde kesinlikle koruyucu madde içermemektedir. Tamamen doğal olan centozone kapsül her yaştan insan için kullanılabilir. Kullanım önerisi olarak bu ürün sabah ya da gece yatarken aç karnına alınması gerektiği tavsiye edilmiştir.

Bir diğer gıda takviye ürünü de capsilium kapsüldür. Anatolian network firmasının bir başka hizmeti ve ürünü olan bu kapsülün içerisinde enginar, karahindiba ve devedikeni bitkileri bulunmaktadır. Kapsülün içeriğinde sadece ekstrakt bulunmaktadır ve Anatolian network firmasının diğer ürünlerinde olduğu gibi hiç bir şekilde koruyucu madde ve hacim arttırıcı kullanılmamıştır. İnsanların gıda takviyesi ya da bakım ürünleri için aradıkları en önemli etken sağlıklı ve vücuda zarar vermemesidir. Bu yüzden piyasada oldukça fazla taklit ürün göz önünde bulundurulduğunda Anatolian network ün neden bu kadar çok tercih edildiği de anlaşılacaktır.

Anatolian Network Kazanç Planı Nasıldır?

Anatolian network kazanç planı, sisteme dahil olacak insanların önce internet sitesi üzerinden üye olmaları gerekmektedir. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra kullanıcılar için şahıslara özel sayfa oluşturulmuş olacaktır. Bundan sonra ürünün tanıtımı çevredeki potansiyel insanlara tanıtılarak satış yapılması gerekmektedir.

Siparişler alındıktan sonra internet sitesi üzerinden siparişler sisteme girilecektir. Bu siparişlerin belirlenen kadar oranı kar ortağının hesabına yatırılacaktır. Bu şekilde firma büyürken kar ortaklarının da kar oranları yükselecektir. Bu sisteme kar ortağı olarak giren insanların amacının para kazanmak olduğu düşünüldüğünde Anatolian network firması ile iş yapmanın ne kadar akıllıca olduğu ortadadır.

Anatolian Network Yasal Mı?

Anatolian network firmasının uyguladığı kar ortaklığı tamamen yasal bir sistemdir. Çünkü satılan ürünlerin vergisi firma tarafından ödenmektedir. Ayrıca kar ortaklarının da sisteme kayıt olması ve yaptıkları satış yasalara uygundur. Bunun yanında ürünlerin de onaylı olmasından dolayı da yasal olarak hiç bir sorun ortada kalmamaktadır. İnternet ortamında oldukça fazla sayıda taklit ürün de bulunmaktadır. Ve bu ürünler sağlıksız oldukları kadar da yasal değildir. Onaysız ürünlerin satışı ceza kanununa göre bir suçtur. Anatolian network firması ise bu konuda gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir firmadır.

Anatolian Network Çalışma Alanı Neresi?

Anatolian network çalışma alanı açısından gayet geniş bir yelpazeye sahiptir. Öyle ki tanıtımını ve satışını yaptığı ürünler kesimden insana hitap etmektedir. Ayrıca satış konusunda da satış yapabilecek insanların herhangi bir şart taşıması gerekmemektedir. Herkes bu ürünlerin satışını yapabilir ve kolayca kazanmaya başlayabilir. Ayrıca evden çalışma olanağı veren bu sistemde çalışanlar da ek iş olarak yapabilmektedirler.

Anatolian Network Hakkında Yorumlar

Anatolian network hakkındaki yorumlar oldukça olumludur. Bu yorumlarda firmanın sattığı ürünleri kullanan insanlar ürünlerden oldukça memnunlardır. Ayrıca satılan ürünler bir kere kullanıldıktan sonra bir daha tercih edilmektedir. Bu da ürünü kullanan insanların memnuniyetini göstermektedir.

Ayrıca ürün tanıtım ve satış işlemlerini yapan kar ortakları da firmanın güvenilirliğinden ve paralarının belirtilen zaman ve miktarda yatmasından dolayı memnundurlar. İnsanlar hali hazırda piyasada satılan sağlıksız ve güvencesiz malları gördükten sonra Anatolian network firmasının verdiği hizmet ile kıyasladıklarında doğru kararı verdiklerini anlayacaklardır.

İnsanlar ürün satın almada yaşadığı sorunlar kadar aldığı ürünü iade etmekte de oldukça zorlanmaktadırlar. Ancak Anatolian network firması tüketicileri bu konuda hiç bir şekilde mağdur etmeden iade ya da değişimleri yapmaktadır. Bu konudaki anlayışı ve profesyonelliği ile de Anatolian network hakkında oldukça fazla olumlu yorum bulunmaktadır.

Yorumlar (1 Yorum)
H.yeliz öztuğ
H.yeliz öztuğ Cevapla
- 18:17

Bütün firma bilgilerine kolaylıkla ulaşılabilecek başarılı ve dolu bir site …Çok başarılı .
Anatolian ile ilgili bilgi almak isteyen herkes anatoliannetwork.com.tr/TR03774006 adresinden iletişime geçebilir.Bilgiler doğru aktarıldığı sürece anlamlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara